چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله

بی شک چاپ مقاله در ژورنالهای ISI یکی از بزرگترین اهداف محققین و دانشجویان مقاطع تحصیلی عالیه است که جهت آماده سازی آن زحمات فراوانی را متحمل میشوند، اما گاهی مانع اصلی که از مهمترین دلایل Reject مقالات ایرانیان در مجلات انگلیسی زبان است، یعنی اهمیت به کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله، ساده انگاشته میشود. این در صورتی است که اولین ویژگی مقالات بین المللی که توسط سردبیر بررسی خواهد شد ساختار زبان انگلیسی مقاله است و چنانچه از حیث گرامری و ادبی، مقاله بی کیفیت و غیر تخصصی بنظر برسد هیچگاه به مرحله داوری نخواهد رسید و از شما خواسته میشود تا ابتدا ساختار زبان را اصلاح کرده و سپس مقاله را ارسال نمایید که این امر بشدت موجب طولانی شدن پروسه چاپ و هدر رفت زمان خواهد شد.  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله
 
بهترین و حرف ای ترین ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات باید توسط شخصی انجام گیرد که 3  ویژگی داشته باشد:
  • مهارت کامل و دقت فراوان در ترجمه انگلیسی بصورت روان و Native
  • مدرک تحصیلی در رشته تخصصی مورد نظر
  • تجربه کافی در مقاله نویسی و داشتن حداقل 1 مقاله ISI 
اگر این سه خصوصیات را ندارید، حتما نیازمند کمک از دارالترجمه دانشگاهی و باسابقه متشکل از تیم حرفه ای هستید تا پروسه داوری و چاپ مقالات ISI شما در کمترین زمان ممکن با صرف انرژی اندک انجام پذیرد، در غیر اینصورت ترجمه به شکل تخصصی انجام نگرفته و از دقت و کیفیت لازم نیز برخوردار نخواهد بود.
سریعترین، ارزانترین و باکیفیت ترین ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله
هلدینگ ایران تایپیست دیکشنری زنده فارسی به انگلیسی است که با 8000 مترجم فوق حرفه ای کلیه استاندارهای لازم ترجمه جهت پذیرش و چاپ مقالات در مجلات بین المللی را در سفارشات رعایت میکند. باعث افتخار است که مقالات ترجمه و یا ویراستاری شده توسط تیم ما همواره مورد پذیرش ژورنالهای خارجی قرار گرفته و مشتریان ما هیچ گاه نیاز به ادیت مجدد مقاله نداشته اند. 
 
علت موفقیت این مرکز در طی این سالها، ضمن ارائه هزینه بسیار منصفانه، برگزاری اولین آزمونهای تعیین صلاحیت و مهارت برای استخدام مترجمین و دسته بندی آنها در رشته_گرایشهای مربوطه بوده است، به این ترتیب ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات در تمام رشته های دانشگاهی و بصورت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات عمومی، تخصصی، و فوق تخصصی توسط اشخاص با ویژگی گفته شده در بالا انجام میگیرد.
 
سفارش خدمات در این دارالترجمه در سطح جهانی انجام میشود و پشتیبانی تلفنی و اینترنتی توسط همکاران ما 24 ساعته انجام خواهد گرفت. اگر برای برگردان فارسی به انگلیسی مقاله امکان مراجعه حضوری به دفاتر و شعبات ایران تایپیست را ندارید، قادرید تا ثبت سفارش آنلاین(اینترنتی) ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله را در هر ساعت شبانه روز و با هر فرمتی که بخواهید، بسیار ساده و سریع انجام داده، پیش فاکتور رایگان را دریافت کرده و  سپس جهت تکمیل ثبت نام تصمیم گیری نمایید.
 
هزینه ترجمه  فارسی به انگلیسی مقاله
تعرفه های قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله برای همه عزیزان بصورت ترجمه دانشجویی درنظر گرفته شده و ترجمه ها بصورت رایگان تایپ شده و تحویل داده میشود، ضمن اینکه امکان پرداخت اقساط نیز وجود دارد. این ویژگی موجب استقبال گسترده اساتید، دانشجویان و پژوهشگران از ایران تایپیست در طی این سالها شده که اگرچه بار مسئولیتی شرکت را سنگین تر میکند، اما هرساله سعی کرده ایم تا بر کیفیت، دقت و سرعت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ارتقا بخشیده و به جهت تسهیل حال فرهیختگان علمی کشور، هزینه ها را اضافه نکنیم.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

نمونه ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی مقاله
مهمترین دغدغه ای که مشتریان ما دارند تخصصی بون ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون، جداول، نمودارها، عکسها و زیرنویس های مقاله است. ایران تایپیست تمعیداتی اندیشیده تا جهت اطمینان خاطر مشتریان از کیفیت ترجمه و همچنین آشنایی با مترجمین این مرکز، امکان دریافت و دانلود رایگان نمونه ترجمه های انجام شده توسط تیم مترجمین ایران تایپیست در تمامی رشته ها  فراهم آید، ضمن اینکه ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله ضمانت 100% داشته تا با خیالی آسوده نسبت به تحویل ترجمه اقدام نمایید.
 
ویرایش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI
زمانی که به علت کیفیت پایین ترجمه، ایمیلی را از مجله مورد نظر مبنی بر عدم پذیرش مقاله تان دریافت میکنید هرگز ناامید نشوید. ما اینجاییم تا حتی مقالات ترجمه شده شما را بازبینی کنیم و با اصلاح و ویرایش کاملا دقیق و حرفه ای توسط مترجمین در سریعترین زمان ممکن، داوران را متقاعد سازیم که این مقاله شایستگی ارسال به تیم داوری را دارد.
همواره کوشیده ایم تا بعنوان یک یاری رسان دلسوز و صادق، در تحقق اهداف علمی هموطنان عزیزمان سهم کوچکی داشته باشیم. کافیست فقط یکبار ما را امتحان کنید...
 

 برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.

 
تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 25/10/95 ساعت 12:30 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسیدریافت نمونه ترجمه رایگانترجمه مقالهترجمه کاتالوگ

سوالات متداول

بله و در دسته سفارشات ویژه قرار میگیرد

بستگی به حجم مقاله و رشته و زمان درخواستی متغیر است باید سفارشتان را ثبت کنید تا بررسی شود

بله


نویسنده: علی ضیایی تاریخ انتشار: 1395/6/18 تعداد بازدید: 6305 امتیاز 5 از 2 نظر

کلمات کلیدی: ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ترجمه فارسی به انگلیسی ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

Link: /page/ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله

دیدگاه کاربران

جواد حبیب زاده | 1400-8-30 ساعت 08:26:50 امتیاز :

در طی این سالها بارها صلاحیتتون بهم ثابت شده. امیدوارم همیشه موفق باشین

زیبا شهابی | 1400-8-4 ساعت 08:15:09 امتیاز :

خیلی کیف کردم از ترجمتون. جملات به بهترین شکلش مفهوم رو رسوند. مرسی

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :