ثبت نام کنید و سفارش دهید!
سه شنبه ۲۳ مهر ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

گرفتن دو نمره پژوهشی پایان نامهبرای گرفتن 2 نمره پژوهشی ارائه گزارش از پایان نامه در زمان کوتاه چه می توان کرد؟

این سوال اکثر دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترایی هست که در شرف دفاع می باشند و برای گرفتن نمره کامل پایان نامه نیاز به ارائه گزارش از پایان نامه خود دارند. مسیرهای مختلفی مانند، نگارش مقاله و گرفتن پذیرش آن در مجلات خارجی و داخلی معتبر، ارائه مقاله از پایان نامه و شرکت در کنفرانس های داخلی و خارجی، ثبت اختراع نوآوری پایان نامه در صورت وجود و تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن می باشد.

با توجه به طولانی بودن مسیر نگارش مقالات و گرفتن پذیرش و همچنین امکان جعلی بودن مجله، قرار گرفتن در بلک لیست وزارت علوم، طولانی شدن زمان داوری و رد مقاله توسط مجله، انتخاب این مسیر استرس های فراوانی را برای دانشجو به همراه دارد.

هزینه چاپ کتاب

گرفتن دو نمره پژوهشی پایان نامه

          

همچنین درصورت ارائه مقاله در همایش ها در صورتی می توانید از امتیاز آن برای نمره پژهشی پایان نامه خود استفاده کنید که تاریخ برگزاري همایش پیش از تاریخ دفاع شما باشد. مسیر ثبت اختراع هم نیازمند یک ایده بسیار قوی و نو و قابل اجرا در پایان نامه می باشد و حتی پس از آن نیاز به پیگیری شدید و طی کردن مسیری هست که زمان و انرژی زیادی می طلبد.

اما شما می توانید با تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن علاوه بر کسب دو نمره ارائه گزارش پژوهشی از پایان نامه،  نتایج کار خود را به صورت گسترده تر بیان کنید. به عبارتی چاپ کتاب بهتر و بیشتر می تواند زحمات ارزشمند شما را منعکس نماید.


موسسه آموزشی تالیفی ارشدان با همکاری هلدینگ ایران تایپیست می تواند تمامی مراحل چاپ کتاب شما را که شامل صفر تا صد با گرفتنتمامی مجوزها و در نهایت چاپ کتاب در تیراژ و کیفیت مدنظر شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام دهد.


یکی دیگر از امتیازات چاپ کتاب در گرفتن نمره پژوهشی پایان نامه این هست که هزینه تمام شده تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آندر تیراژ محدود از هزینه نگارش مقاله و اکسپت آن کمتر میباشد. با تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن می توانید علاوه بر گرفتن نمره پژوهشی پایان نامه، از امتیاز آن در رزومه خود در مصاحبه های دکترا و یا مصاحبه های استخدامی استفاده کنید.


مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:هزینه چاپ کتابراهنمای چاپ کتابقرارداد با ناشرچاپ فوری کتابچاپ کتاب در ارشدانتقویت رزومهارشدان در نمایشگاه بین المللی کتاب

تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 25/6/96 ساعت 18:00 

Link: http://irantypist.com/page/گرفتن-دو-نمره-پژوهشی-پایان-نامه-80.html