ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۰۲ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

چاپ کتاب

یکی از نکاتی که در عقد قرارداد با ناشر به آن توجه نمایید نوع چاپ کتاب شما می باشد. دو نوع چاپ را می توانیم به شما معرفی نماییم:

  • چاپ دیجیتال کتاب: در این نوع چاپ از تحریر 70 گرمی و جلد 300 گرمی استفاده می شود و همچنین چسب گرم به کار می رود. کیفیت در چاپ دیجیتال کمی کمتر از چاپ افست می باشد ولی از لحاظ هزینه ایی برای کتاب های با تیراژ پایین (کمتر از 200 جلد) مناسب می باشد. البته تفاوت کیفیت چاپ دیجیتال و چاپ افست کتاب توسط افراد معمولی قابل تشخیص نمی باشد.
  • چاپ افست کتاب: در این نوع چاپ از تحریر 70  گرمی و جلد 300 گرمی استفاده می شود. چاپ افست به علت اینکه باید برای کتاب زینک و فیلم تهیه شود فقط برای تیراژ بالای  1000 جلد کتاب مناسب می باشد.

کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید و پس از ثبت نام، تحقیق (قسمت چاپ و نشر کتاب) را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین        

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 476255-021

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.


لیست هزینه چاپ کتاب

مطمئنا تنها فاکتوری که بر نحوه چاپ شما اثر می گذارد، هدف شما از چاپ کتاب می باشد؟ اینکه شما برای تقویت رزومه بخواهید کتابتان را چاپ نمایید یا اینکه برای کسب درآمد، می تواند بر انتخاب شما اثر بگذارد.

شما به دو روش می توانید سفارش چاپ کتاب خود را ثبت نمایید:

1- روش سنتی: با ما تماس گرفته و به یکی از شعب یا نمایندگی های سراسر کشور ما مراجعه فرمایید.
2- روش آنلاین: در سایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین تحقیق (قسمت چاپ و نشر کتاب) را تکمیل بفرمایید.


شمس الدین یوسف آملی - چاپ کتاب ارشدان

ناشر: دکتر شمس الدین یوسفیان

رتبه یک کنکور دکتری ژنتیک، مدیر مسئول موسسه آموزشی تالیفی ارشدان، بنیانگذار استارتاپ های وکیل تلفنی، ژناریا، رایا مارکتینگ، ایران تایپیست، جیب پی


مطالعه برخی خدمات مرتبط به شما پیش نهاد می شود:


پیش نهاد ما به شما اخذ مشاوره رایگان در چاپ و نشر کتاب می باشد، بدون درنگ با ما تماس بفرمایید. 


کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید و پس از ثبت نام، تحقیق (قسمت چاپ و نشر کتاب) را ثبت نمایید.


چاپ کتاب فوری:
چاپ کتاب فوری در کمتر از 20 روز بدون محدودیت تیراژ تخصص ماست، چراکه میدانیم طولانی بودن زمان انتشار کتاب، مربوط به مراحل اجرایی و اخذ مجوزهای لازم است و انتشاراتی موفق به چاپ کتاب فوری خواهد شد که بتواند این پروسه را با شتاب و دقت هر چه تمام‌تر بصورت موازی انجام دهد.
اگر شما نیز جز آن دسته از نویسندگانی هستید، که اثری را نوشته اما همچنان در پیچ و خم پروسه طولانی و سخت چاپ فوری کتاب هستید، با مشاورین ما تماس بگیرید. 
کلیه چالشهای مراحل چاپ کتاب فوری و ارزان را شناخته و برای رفع هرکدام استراتژی داریم. بی‌تردید تمام نویسندگانی که اقدام به چاپ کتاب خود می‌کنند، در پی چاپ و نشر کتاب خود با در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بیشترین کیفیت لازم هستند، در این بین زمان برای دانشجویان ارشد و دکتری که قصد چاپ کتاب برای ارتقای رزومه را دادند، نقش کلیدی بازی می‌کند و نیاز به چاپ کتاب سریع و ارزان دارند.
موسسه ایران‌تایپیست از سراسر کشور با امکان ثبت سفارش اینترنتی چاپ فوری کتاب با بیش از 40 هزار نیروی اداری و اجرایی چاپ کتاب فوری را با کیفیتی بی رقیب تضمین می‌کند. 

چاپ کتاب با کیفیت:
چاپ کتاب باکیفیت بالا مستلزم همکاری با یک انتشارات مجرب با کادری متخصص و دلسوز است که در مراحل چاپ کتاب، کمیت را فدای کیفیت نکند. اینکه تنها با دادن وعده‌های چاپ سریع کتاب در کمترین زمان و یا چاپ کتاب ارزان، انتشار کتاب خود را بدون تحقیق و ضمانت به هر ناشری بسپارید غیرمنطقی بوده و نتیجه چاپ کتاب باکیفیت دلخواه شما نخواهد بود. 
در هلدینگ ایران تایپیست در هنگام عقد قرارداد با شما، بندی مبتنی بر ضمانت‌ نشر کتاب باکیفیت را قرار داده ایم و در این راستا گارانتی 100% ارائه خواهیم داد.
از نظر ما انتشارات ایده‌آل جهت چاپ کتاب باکیفیت، باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:
  • مشاوره صادقانه
  • رزومه و سوابق درخشان
  • دارای کادری مجرب و گسترده
  • پاسخگویی و اطلاع رسانی از کلیه مراحل کار
  • آشنا با اصول و قوانین نشر کتاب
  • پایبندی به ارزش‌های اخلاقی، امانت‌دار و حافظ منافع مولف یا مترجم
  • استفاده از تکنیک‌ها و دستگاه‌های مدرن در صنعت چاپ
  • بررسی کتب منتشرشده از ناشر
هلدینگ ایران تایپیست چاپ کتاب باکیفیت از لحاظ رنگ،کاغذ و جلد را برای نویسندگان در حوزه‌های مختلف گارانتی میکند. با چاپ باکیفیت انواع کتب رمان، شعر، آموزشی و علمی کتاب شما در کتابخانه های کشور خواهد درخشید.

چاپ کتاب تک رنگ:
چاپ کتاب تک رنگ در صنعت چاپ، بیشتر به معنای چاپ با رنگ مشکی است که اغلب کتب را در بر‌می‌گیرد. چنانچه شما قصد انتشار و چاپ رمان، جزوه، پایان‌نامه و امثال آن‌ها را داشته باشید، با استفاده از چاپ تک‌رنگ هزینه چاپ شما بسیار پایین‌تر خواهد شد. در این راستا، موسسه ایران تایپیست، چاپ کتاب تک ‌رنگ را با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌های چاپ، در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه در کل کشور باکیفیتی ممتاز برای شما محقق ساخته است.
اگر به دنبال چاپ کتابهای تک ‌رنگ باکیفیت و درجه‌یک هستید و نیاز به چاپ کتاب با تیراژ پایین و زیر 500 نسخه دارید، چاپ دیجیتال تک رنگ بهترین انتخاب است.
چاپ کتاب تک رنگ در دستگاه‌های افست باکیفیتی چشمگیرتر از چاپ دیجیتالی هستند و مناسب چاپ متن کتاب‌های غیر مصور، سربرگ، پاکت نامه و ... بوده که در تیراژ بالا نیاز است و هزینه چاپ کتاب را تا یک‌چهارم نسبت به چاپ چهار رنگ پایین می‌آورد.
با مشاوره های رایگان ما ارتباط بگیرید تا براساس اهدافتان از چاپ کتاب تک رنگ بهترین روش را به شما پیشنهاد دهند

چاپ کتاب دو رنگ و چهار رنگ:
چاپ کتاب دو رنگ و چهار رنگ هر دو در چاپ افست کتابهای مصور و رنگی مانند کتاب کودکان، چاپ جلد کتاب، سررسیدها، چاپ هدایای تبلیغاتی به کار می‌روند و تفاوت آن‌ها، در تعداد زینک‌های لیتوگرافی و برج‌های رنگی به‌ کاررفته در دستگاه چاپ است.
جهت انتخاب نوع چاپ کتاب دو رنگ و چهار رنگ برای کتابتان باید ابتدا مشخص کنید که هدفتان از چاپ کتاب چیست، مخاطبانتان چه کسانی بوده و کتاب شما در چه زمینه ای با چه تیراژی چاپ میشود.
در چاپ کتاب دو رنگ کتاب به‌صورت رنگی منتشر شده درحالی‌که هزینه چاپ کتاب نصف چاپ چهار رنگ تمام می‌شود، اما کیفیت رنگ نسبت به رنگ‌های واقعی پایین‌تر است‌‌. چاپ کتاب چهار رنگ هزینه بالاتری دارد اما تمام طیف‌های رنگی را مانند رنگ‌های فیروزه‌ای، ارغوانی، خورشیدی را در برمیگیرد. چاپ رنگی کتاب باکیفیت خوب، به صورت چاپ کتاب دو رنگ یا چهار رنگ نیاز به استفاده از مواد اولیه و رنگ‌های درجه‌یک دارد، چراکه طراحی جلد و صفحه‌آرایی داخلی کتاب و نوع رنگ‌های به‌کاررفته مطابق با استاندارد CYMK، نقش مهمی درنتیجه کار خواهد داشت، بنابراین زمان انتخاب ناشر کیفیت کار را با دقت بررسی کنید.
چاپ کتاب رنگی با متعادلترین هزینه در کشور از طریق ایران تایپیست با دارا بودن طراحان حرفه‌ای و امکانات پیشرفته چاپ و استفاده از رنگ‌های مرغوب، چاپ کتاب را به بهترین نحو نمایان خواهد ساخت. همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را در انتخاب چاپ کتاب دو رنگ و چهار رنگ بصورت رایگان یاری کنند.

چاپ کتاب درسی:
برای چاپ کتاب درسی از ایده تا تدوین و چاپ، بهترین پلن را به شما پیشنهاد خواهیم کرد. ایران تایپیست بزرگترین هلدینگ تایپ و ترجمه در ایران با بیش از 40 هزار نیروی سرعتی و مجرب در تمام زمینه‌های مربوط به چاپ کتاب درسی ارزان با حفظ کیفیت و زمان آماده همکاری است. این انتشارات تضمین میکند که کتاب درسی دارای تایپ صحیح و بدون غلط، صفحه‌آرایی استاندارد، طراحی جلد مرتبط و جذاب باشد، ضمن اینکه تمام مراحل چاپ کتاب درسی تحت نظارت شما تائید شده و انجام گیرد.
چاپ فوری کتاب درسی برای آنهایی که قصد بورسیه، ادامه تحصیل یا تدریس را دارند از امتیاز مثبت بالایی برخودار بوده و شرایط پذیرش را راحتر خواهد بود. چنانچه وقت و یا ایده‌ای برای نوشتن کتاب درسی ندارید، ترجمه کتب معتبر در رشته تحصیلی و چاپ برای تدریس آن انتخاب هوشمندانه ای است. تالیف و چاپ کتاب درسی نیز  از شیو‌‌های ارتقا و تقویت رزومه اساتید و دانشجویان است تا با انتشار جزوات و یا پژوهش خود در قالب کتاب به جایگاه علمی و اجتماعی بالایی دست کنند. 
نیازی به مراجعه حضوری نیست، با ثبت سفارش آنلاین چاپ کتاب درسی از هرکجای ایران این فرایند را به ما بسپارید. جهت دریافت اطلاعات کامل با مشاورین رایگان ما تماس بگیرید.

چاپ کتاب دانشگاهی:

چاپ کتاب دانشگاهی از بهترین شیوه های تقویت رزومه و افزایش اعتبار اساتید، پژوهشگران و دانشجویان است، اما این قشر اگر بخواهند چاپ کتاب دانشگاهی را از طریق انتشارات دانشگاهی انجام دهند، نیاز است تا پروسه‌ای بسیار پیچیده و زمان‌بر را طی نمایند که گاه ممکن است در این مسیر خستگی و ناامیدی آنها را از چاپ کتاب پشیمان سازد. فرآیند چاپ کتابهای دانشگاهی در انتشارات غیردانشگاهی ایران تایپیست، بسیار آسان و سریع بوده و مولف یا مترجم ضمن حفظ اعتبار کتاب دانشگاهی اش می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان با کمترین هزینه، دستاورد خود را منتشر و به سراسر کشور توزیع نماید.

ایران تایپیست در طی این سالها، با فراهم آوردن شرایط موازی کاری اینترنتی و استفاده از بهترین نیروهای متخصص جهت چاپ کتاب دانشگاهی ارزان و با کیفیت، کمک شایانی به بالا بردن جایگاه علمی نویسندگان گمنام و ارتقای علمی پژوهشگران کشور نموده است با:

مشاوره رایگان و قابلیت پشتیبانی آنلاین / تنظیم هزینه چاپ کتاب دانشگاهی با بودجه متقاضی /  امکان عقد قرارداد رسمی و قانونی کتاب دانشگاهی به صورت غیرحضوری/ اعطای کلیه حقوق مادی و معنوی اثر به نویسنده / چاپ کتاب دانشگاهی فوری در 3 هفته/ امکان چاپ کتاب با تیراژ دلخواه حتی 1 نسخه /  قراردادهای پیشنهادی متنوع / فروش آنلاین کتاب دانشگاهی

چاپ کتاب داستان:

چاپ کتاب داستان برای اولین بار از ریسک بالایی برخوردار است، لذا عاقلانه‌ترین و بهترین راه چاپ داستان برای نویسندگان تازه کار، چاپ کتاب داستان فوری با تیراژ پایین است تا هزینه زیادی را به آنان تحمیل نکند و درصورت شکست و عدم استقبال ضرر مالی متوجه شان نگردد.

چاپ کتاب داستان در هلدینگ ایران تایپیست تمامی شرایط گفته شده را در برمی‌گیرد، یعنی: ارزانترین چاپ کتاب داستان در کشور با کمک 40 هزار نیروی اداری و اجرایی در کمتر از 30 روز

از دغدغه‌های نویسندگان تازه ‌وارد برای چاپ کتابهای داستانی، عدم آشنایی و دسترسی به انتشارات مناسب کتابهای داستانی و اطلاعات در مورد مراحل چاپ داستان است که در این مورد ایران تایپیست با ایجاد سامانه ثبت سفارش آنلاین چاپ کتاب داستان و عقد قرارداد غیرحضوری به این مشکل پایان داده است. چاپ کتاب داستان در ایران تایپیست، امکان استفاده از خدمات بی‌نظیر و دارای کیفیت درجه یک تایپ، ویراستاری، صفحه‌آرایی، طراحی جلد کتاب، اخذ مجوزها و  نهایتا چاپ باکیفیت را برای تمامی نویسندگان فراهم کرده است تا شرایط برای نشر اثری ماندگار و درخور توجه آسان‌تر گردد.

چاپ کتاب وزیری:
چاپ کتاب وزیری باکیفیت در ایران تایپیست با سایز ایده‌آل و استاندارد۲۳.۵ * ۱۷ سانتی‌متری با نهایت دقت و رعایت کلیه اصول حرفه‌ای در مراحل تایپ، صفحه‌بندی، ویراستاری و طراحی جلد مناسب با قطع وزیری انجام می‌گیرد که ارزانترین هزینه چاپ کتاب وزیری فوری با پرداخت اقساط در کشور شناخته شده است. 
چاپ کتاب وزیری بعلت وزن سبک و پایین آوردن هزینه، از پرکاربرد‌ترین و رایج‌ترین انواع قطع چاپ در ایران است. انتشارات ایران تایپیست پیشنهاد میدهد چاپ وزیری برای کتب علمی دانشگاهی، درسی استفاده شود، هرچند انتخاب قطع یا همان سایز کتاب دارای هیچ قاعده و قانونی نیست و هر نویسنده بسته به علاقه می‌تواند چاپ کتاب در یکی از قطع‌های وزیری، رحلی، جیبی، خشتی و ... را برگزیند، اما در هنگام گزینش چاپ کتاب وزیری بهتر است به محتوای کتاب و کاربرد آن نیز توجه کنید. 
مولفین یا مترجمین می‌توانند در رابطه با قطع مناسب و یا دلخواه کتاب خود از مشاوره رایگان کارشناسان زبده ایران تایپیست بهره برده و در طول فرآیند چاپ کتاب وزیری به صورت آنلاین از روند چاپ و مراحل بدون نیاز به مراجعه حضوری مطلع شوند. 

چاپ کتاب رقعی:
چاپ کتاب رقعی از عمومی‌ترین و رایج‌ترین انواع چاپ در ایران است که در موضوعات مختلف کاربرد فراوان دارد، چراکه با استفاده آسان‌تر مخاطب از کتاب، زمینه برای فروش بیشتر آنرا هموارتر میسازد. چاپ کتاب رقعی در ایران تایپیست فرصتی دستیابی به ارزانترین چاپ فوری کتاب رقعی در کشور را برای شما ممکن میسازد.
چاپ کتاب رقعی با کیفیت عالی بصورت موازی کاری با تیم 40هزاره نفره ایران تایپیست و پرداخت اقساط در 3 هفته برای شما انجام پذیر است. در این انتشارات، اندازه ۲۱ * 14.5 سانتی‌متر را برای قطع رقعی در نظر گرفته ایم تا دیگر ارکان دخیل در ظاهر کتاب مانند صفحه‌آرایی داخلی و اندازه متن و فاصله خطوط از هم دارای بیشترین استاندارد ممکن باشد.
چاپ کتاب رقعی برای کتب عمومی، داستانی، رمان، شعر و تجارب شخصی بسیار ایده‌آل بوده و در برقراری ارتباط مؤثر با خواننده موفق‌تر از دیگر انواع قطع کتاب عمل میکند. هر چند نوع قطع چاپ کاملاً اختیاری است، اما در ایران تایپیست با وجود مشاوره رایگان پیش از همکاری و بسته به نیاز یا سلیقه نویسنده بهترین قطع کتاب را به آنان پیشنهاد میدهیم. در هیچ مرحله ای نیاز به مراجعه حضوری نیست، با ما تماس بگیرید.

چاپ کتاب رحلی:
چاپ کتاب رحلی سایزی نزدیک به کاغذ A4 داشته و در بیشتر مجلات از آن استفاده می‌شود، البته چاپ کتاب رحلی در اندازه بزرگ آن برای کتاب‌های نفیس و گران‌قیمت مانند قرآن، شاهنامه و امثال آن بسیار مرسوم است. در انجام کلیه مراحل تایپ، ویراستاری، طراحی جلد، اخذ مجوز و نهایتا چاپ رحلی باکیفیت با متعادلترین هزینه ضمن مشاوره و فاکتور رایگان، کتاب رحلی فوری را برایتان از هرکجای ایران که باشید بدون مراجعه حضوری چاپ و ارسال خواهیم کرد.
چاپ کتاب رحلی در انتشاراتی ایران تایپیست به‌طور معمول در سایز ۲۱ * ۲۸.۵ سانتی‌متر انجام میشود که چنانچه مولف یا مترجم تمایل داشته باشند با سایز دلخواه و محتوای درخواستی آنان این اندازه تغییر می‌کند. البته پیشنهاد ما چاپ کتاب رحلی برای کتاب کودک، کتاب‌های مدارس ابتدایی و کتب موسیقی است چراکه، مهم‌ترین مزیت قطع رحلی دورریز کم کاغذ است که موجب کاهش هزینه چاپ و مقرون به صرفه بودن انتشار کتاب می‌شود، همچنین چاپ کتاب رحلی در جلب‌ توجه و برانگیختن احساسات کودکان مؤثرتر بوده و امکان فروش با تیراژ بالاتر را فراهم می‌سازد، اما در مورد کتب بزرگسال چندان موفق نبوده بنابراین چاپ کتاب با قطع رحلی به‌جز در موارد محدود و گفته شده در بالا خیلی توصیه نمی‌شود. 

چاپ کتاب پالتویی:
چاپ کتاب پالتویی همان کتاب‌ و یا سررسیدی ست که نسبت به بقیه نسخه های چاپی باریک‌تر و طویلتر است. این نوع اندازه و سایز در چاپ را که در آن ارتفاع و بلندی کتاب زیاد و عرض خیلی کمتری دارند را قطع پالتویی می‌گویند. چاپ کتاب پالتویی را شیوه‌ای مبتکرانه و خلاقانه برای انتشار کتب باید دانست که با آسان‌ کردن حمل‌ونقل کتاب، به دلیل خاص بودن نظر مخاطب را به ‌سوی خرید آن جلب خواهد کرد.
چاپ کتاب پالتویی ارزان با ظاهری زیبا در هلدینگ ایران تایپیست با انواع اندازه‌های دلخواه که رایج‌ترین آن ۲۰*۱۰ سانتی‌متر است، انجام پذیر شده است. تمامی مراحل چاپ کتاب پالتویی آنلاین و سلسله مراتب از تایپ، ویراستاری، صفحه‌آرایی و طراحی جلد گرفته تا دریافت مجوز و نهایتا چاپ در کوتاهترین بازه زمانی با حداقل هزینه اما کیفیتی فوق‌العاده توسط کادر ۴۰ هزار نفره ایران تایپیست قابل سفارش است. با انتخاب چاپ کتاب پالتویی فوری که مناسب انواع موضوعات به ویژه نسخه‌ قابل حمل قرآن مجید، شعر، فرهنگ لغت، کتاب آموزشی است و سپردن پروسه انتشار آن به بزرگ‌ترین و مجرب‌ترین هلدینگ انتشاراتی کشور، موفقیت در طی مسیر را برای خود گارانتی کنید. نیاز به مراجعه حضوری در هیچ یک از مراحل نیست. کافیست تا با مشاورین تا تماس بگیرید و دغدغه و میزان بودجه تان را شرح دهید. 

چاپ کتاب رمان:
چاپ کتاب رمان برای نویسندگان تازه کار این عرصه، بسیار سخت است‌، زیرا ناشران ترجیحا به دنبال چاپ کتاب رمان از مؤلفین نام‌آشنا و صاحب سبک هستند و کمتر ریسک سرمایه‌گذاری بر روی کتاب‌ نویسنده گمنام را به جان میخرند. عمده‌ترین دلیل آنها گرانی کاغذ، هزینه بالای چاپ و عدم استقبال از آثار تازه منتشرشده است. در این راستا، بسیاری از انتشاراتی‌ها پیشنهاد چاپ رمان با هزینه شخصی و بسیار بالا به نویسنده خواهند داد که امکان شکست و ضرر آن برای مولف بسیار بالا است.
چاره کار، چاپ کتاب رمان در انتشاراتی‌های مجرب نظیر ایران تایپیست است که با کاهش قیمت‌ چاپ کتاب رمان و کوتاه کردن بازه زمانی مراحل چاپ، کلیه خدمات چاپ کتاب رمان از صفر تا صد را با قراردادهای متنوع و منطبق بر بودجه مترجم و یا مولف ممکن ساخته است. برای چاپ کتاب رمان ارزان و سریع در ایران تایپیست شهرت نویسنده و تعداد کتاب‌های چاپ شده سابق او اهمیتی ندارد، تنها برآوردن کردن خواسته نگارنده به بهترین شکل ممکن، رسالت اصلی است و در این راستا بیش از ۴۰ هزار نیروی اداری و اجرایی متخصص در زمینه‌های تایپ، ویراستاری و تصویرگری و... تمام مراحل را موازی و آنلاین زیر نظر نویسنده پیش خواهند برد. با مشاورین ما برای دریافت فاکتور رایگان و چگونگی پرداخت اقساطی هزینه چاپ رمان تماس بگیرید.
چاپ کتاب شعر:
چاپ کتاب شعر با توجه به رقابت بالا در بازار این عرصه و همچنین هزینه‌های گزاف در مقابل قیمت پایین هر جلد کتاب شعر، برخی از شعرا را از انتشار اثر خود منصرف ساخته است. ازآنجاییکه شعر یک اثر هنری است می‌توان با روشهایی ساده و سریع در زیباسازی ظاهری هنگام چاپ کتاب شعر و استفاده از انواع متدهای استراتژیکی و جذاب در هنگام انتخاب قطع، طراحی جلد کتاب و صفحه‌آرایی کتاب شعر و انتخاب تیراژ مناسب موجب موفقیت در اثر شد.
موسسه ایران تایپیست با شرایطی استثنایی و مزایای عالی و منحصربه‌فرد، بهترین انتخاب ممکن برای چاپ کتاب شعر فوری و ارزان است و در این راه از مجرب‌ترین و برترین طراحان، تایپیست‌ها، ویراستاران و کارشناسان مجرب در امور اخذ مجوز کتاب شعر و چاپ و نشر آن بهره برده تا چاپ کتاب شعر هر شاعری در اسرع وقت و با پایین ترین هزینه با امکان پرداخت اقساطی انجام شود. ایران تایپیست پس از چاپ کتاب شعر، نویسنده و اثر او را به حال خود باقی نمی‌گذارد و با کمک مشاورین کارکشته و دلسوز معرفی و فروش کتاب شعر را انجام خواهد داد. بهترین گزینه ها روی میز است، با ما تماس بگیرید.


Link: http://irantypist.com/page/چاپ-کتاب-62.html