ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۹
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

چاپ کتاب پزشکی

مجموعه کتاب هایی که در علوم پزشکی استفاده می شود تلفیقی از نوشتار و تصویر های مصور است که این تصویرها لازمه و مکمل یادگیری مطالب کتاب پزشکی می باشد. چاپ کتب پزشکی امروزه در زمینه تالیف و ترجمه مورد نیاز قشر دانشجو و فارق التحصیلان و پزشکان است. 

 حساسیت چاپ کتاب پزشکی در چیست؟
چاپ کتاب پزشکی بدون شک نیازمند یک تیم متخصص در زمینه چاپ و تکثیر کتاب های دارای اطلس تخصصی است و میزان شفافیت و زیبایی کتاب پزشکی نقش مهمی در جلب مشتری و فروش ان دارد. همچنین نوع صفحه بندی کتاب پزشکی، چینش کلمات، تصاویر، اشکال و واژه نامه های کتاب پزشکی تاثیر مهمی در جامعیت آن داشته و کتاب پزشکی چاپ شده را با ارزش می سازد.


برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب


چاپ کتاب پزشکی
چاپ کتاب پزشکی غیرحضوری با گارانتی صدرصد
بیشتر کتاب ها در زمینه پزشکی از نوع ترجمه است، زیرا بسیاری از کتاب های مرجع هنوز بین دانشجویان طرفداران بیشتری دارد، بنابراین برای چاپ کتاب پزشکی با انتخاب موسسه ای که بتواند خدمات ترجمه کتاب پزشکی و خدمات چاپ کتاب پزشکی را به عهده داشته باشد، مسلما ما را چندین قدم به هدف خود نزدیک تر کرده است.

تمامی این امکانات در موسه تالیفی ارشدان و مجموعه ایران تایپیست در دسترس است. این دو مجموعه با همکاری یکدیگر سالهاست که به چاپ کتاب پزشکی و دیگر کتب دانشگاهی پرداخته و سابقه ای درخشان را در لیست انتسارات چاپ حضوری و غیرحضوری کتاب ایجاد کرده است.

چاپ کتاب پزشکی ارزان و فوری
در این دو مجموعه چاپ کتاب پزشکی با تیتراز پایین به صورت سفارش غیرحضوری چاپ کتاب پزشکی از سراسر ایران تحویل گرفته شده و با سریعترین چاپ کتاب پزشکی با پرداخت اقساط به مشتری تحویل می دهد.

وجود 13000 هزار تایپیست مجرب با توانایی تایپ و صفحه آرای ده انگشتی در هلدینگ ایران تایپیست در کنار کارشناسان حرفه ای چاپ کتاب در انتشارات ارشدان، یکی دیگر از علل تحویل به موقع کتاب های چاپ شده و چاپ کتاب پزشکی با پرداخت اقساطی است. هم چنین مولف یا مترجم می تواند قبل از اقدام به چاپ کتاب پزشکی با کارشناسان با تجربه مشورت نموده و از تجربیات آنها در جهت هر چه بهتر شدن چاپ کتاب خود بهره بگیرد.

موفقیت ها در گرو انتخاب های ماست.
برای مشاوره ای واقع گرایانه و صادقانه در کنار شما هستیم.


مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:


تقویت رزومه

ارشدان در نمایشگاه بین المللی کتاب

تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_  3/10/96 ساعت 16:00

Link: http://irantypist.com/page/چاپ-کتاب-پزشکی--14.html