ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

چاپ کتاب رمانچرا رمان نویسان زیادی در جامعه ما زندگی می کنند اما تنها چند نویسنده محدود بین مردم شناخته شده اند؟ 

یکی از دلایل این مشکل مراحل طولانی و هزینه چاپ رمان می باشد که در نتیجه  مولفین را در چاپ کتاب رمان خود مردد می سازد.

اتفاقی که می توانست مسیر زندگی انها را عوض کند، مانند سرگذشت جوآن رولینگ نویسنده رمان پر فروش هری پاتر که با چاپ و فروش هزاران نسخه از این کتاب در سراسر جهان، بدون داشتن حرفه ای به یکی از ثروتمند ترین زنان جهان تبدیل شد. او مسلما با جرات چاپ اثر خودش منجر به این واقعیت شد.

بسیاری از نویسندگان جامعه از مسیر چاپ رمان و قوانین ثبت کتاب رمان اطلاع چندانی ندارند، بنابراین ترجیح می دهند در این مسیر قرار نگیرند، اما با یافتن تیمی مجرب و دلسوز می توان به راحتی از تمام موانع چاپ کتاب رمان گذشت و اثری پر مخاطب و ماندگار از خود به جا نهاد.
چاپ رمان
در صورتی که بخواهید سفارش آنلاین چاپ کتاب رمان ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن چاپ شود، می بایست در سایت ثبت نام نموده و سفارش تحقیق (قسمت چاپ کتاب) را ثبت نمایید. مشاوره رایگان 021476255


چاپ کتاب رمان

ارزانترین چاپ کتاب رمان با تیتراژ پایین
رمان ها همانگونه که واضح است معمولا دارای تعداد صفحات بسیار بالا هستند و حتی در چندین جلد نوشته می شوند و قبل از هرگونه اقدام برای چاپ رمان نیازمند تایپ، صفحه ارایی و بازنگری نوشتاری هستند که تمام این موارد وقت گیر و پر هزینه می باشند. از طرفی اخذ مجوزهای لازم برای چاپ کتاب رمان بعلت سختگیری ها و ممیزی های موجود نیازمند متخصصین امر می باشد. 

موسسه ارشدان با همکاری ایران تایپیست سالهاست به چاپ کتاب رمان در هر موضوع و سبکی با تیتراژ پایین پرداخته است. چاپ کتاب رمان با پرداخت اقساط یکی از مزیت های اصلی این مجموعه فرهنگی است


بازدید مجازی از دفتر کار ما!

هلدینگ ایران تایپیست و انتشارات ارشدان با وجود تیمی حرفه ای، هماهنگ و دلسوز، انجام و تحویل سفارشات حضوری و غیر حضوری چاپ رمان با گارانتی 100% در کنار کم ترین هزینه چاپ کتاب رمان و همچنین تایپ فوری قبل از چاپ رمان بسیاری از نویسندگان را در سراسر کشور با خود همراه نموده است و امروزه به خود می بالد که انتخاب اول بسیاری از مولفین رمان است.

با انتخاب برترین ها موفقیتتان را تضمین کنید

 پیش از ناامید یا نگران شدن با ما تماس بگیرید. 09197349500 مطالعه صفحات زیر به شما پیشنهاد می شود:

چاپ کتاب در کمترین زمان

تقویت رزومه

ارشدان در نمایشگاه بین المللی کتاب


تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ 7/8/96 ساعت 17:00 

Link: http://irantypist.com/page/چاپ-کتاب-رمان-81.html