ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۳۰ دی ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

چاپ کتاب در پایین ترین تیراژآیا میخواهید کتابی (تالیفی یا ترجمه) به چاپ رسانید اما از هزینه آن هراسانید و وقت کافی نیز ندارید؟
پیشنهاد ما به شما چاپ کتاب در تیراژ پایین است

اگر هدفتان از چاپ کتاب تنها ارتقای رزومه علمی_اجتماعی است یا در زمینه چاپ کتاب هنوز بی تجربه هستید و از لحاظ مالی نیز تحت فشارید میتوانید به راحتی برای چاپ کتاب در تیراژ پایین و فوری اقدام نمایید. چاپ کتاب در تیتراژ پایین به شما فرصت خوبی برای محک زدن توانایی هایتان در امر تالیف یا ترجمه میدهد و ریسک مالی را به حداقل میرساند و مهم تر آنکه چون تازه کار هستید میتوانید ابتدا نسبت به هزینه و مراحل اداری_اجرایی چاپ کتاب آگاهی پیدا کنید و سپس گام های بزرگتری در حوزه چاپ و نشر بردارید.

در صورتی که بخواهید سفارش آنلاین چاپ کتاب در تیراژ پایین و فوری ثبت نمایید، می بایست در سایت ثبت نام نموده و سفارش تحقیق (قسمت چاپ کتاب) را ثبت نمایید. مشاوره رایگان 021476255
چاپ کتاب در تیراژ پایین
چاپ کتاب در تیراژ پایینچاپ کتاب در تیتراژ پایین = چاپ ارزان کتاب

 با چاپ کتاب در تیتراژ پایین در وقت و هزینه تان صرفه جویی کنید.
مطمئنا تاثیرگذاری مطالب یک کتاب از تعداد و تیراژ آن اهمیت و ارزش بالاتری دارد. از طرفی، گران شدن قیمت کاغذ، چاپ کتاب در تیراژ پایین را میتواند به یک ایده کاربردی و ایده آل تبدیل نماید. تجربه ها نیز ثابت کرده است که چاپ کتاب با تیتراژ پایین میان مولفین یا مترجمین پرطرفدار است، چراکه علاوه بر افزایش سرعت چاپ و اماده سازی کتاب در تیراژ پایین، با مطلع شدن از میزان تقاضای کتاب چاپ شده می توان آنرا در نوبت بعدی به تعداد زیادی چاپ کرد و میزان ریسک مالی را به حد قابل توجهی کنترل نمود. 


بازدید مجازی از دفتر کار ما!


سفارش چاپ کتاب در تیتراژ پایین

سریعترین و ارزانترین چاپ کتاب در تیراژ پایین حتی  یک جلد
انتشارات ارشدان یکی از باسابقه ترین و پرطرفدارترین مجریان نشر چاپ و کتاب با همکاری هلدینگ ایران تایپیست آماده خدمت رسانی به شما در زمینه  چاپ کتاب در تیراژ پایین با کمترین فاکتور هزینه چاپ در کشور میباشد. در هر کجای ایران که هستید با ثبت سفارش غیرحضوری چاپ کتاب در تیراز پایین از دستاوردهای تالیفی و یا ترجمه خود اثری سوداور و تاثیرگذار بر جای بگذارید.

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

 

تقویت رزومه

ارشدان در نمایشگاه بین المللی کتابتهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ 28/10/96 ساعت 16:00

Link: http://irantypist.com/page/چاپ-کتاب-در-پایین-ترین-تیراژ-33.html