ثبت نام کنید و سفارش دهید!
سه شنبه ۲۳ مهر ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

چاپ کتاب برای تقویت رزومه ها

چاپ کتاب چه تاثیری در رزومه شغلی و تحصیلی شما دارد؟

چاپ کتاب در رزومه شما تاثیر بسیار مثبتی در ارتقای شغلی و تحصیلی و اجتماعی شما دارد و می-تواند شما را نسبت به رقبایتان در هر آزمون و مصاحبه و فرصت شغلی برتری دهد.

هزینه چاپ کتاب

تقویت رزومه
پیشنهاد می کنیم حتما ویدئو تقویت رزومه را دانلود و مشاهده نمایید.برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 476255-021

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.
چاپ کتاب برای تقویت رزومه
         
چاپ کتاب در رزومه جهت مصاحبه دکترا
داشتن کتاب تالیفی در مصاحبه دکترا امتیاز بالایی دارد . ضمن اینکه موجب متفاوت شدن رزومه شما نسبت به خیلی از داوطلبین و جلب نظر اساتید خواهد شد. در زمانی که اکثر داوطلبین به سمت نگارش و اکسپت مقاله می روند که فرآیندی زمانبر و پرریسک می باشد شما می توانید با چاپ کتاب توسط یک انتشارات معتبر در مدت زمانی بسیار کوتاه با اعتماد به نفس بیشتری در مصاحبه شرکت کنید.
ثبت مشخصات شما به عنوان مولف در کتابخانه ملی
از مزایای دیگر چاپ کتاب برای رزومه می توان به ثبت شدن مشخصات شما در کتابخانه ملی اشاره کرد که میتواند رزومه مناسبی در تمامی مصاحبه های استخدامی باشد و حتی خودتان می توانید در سایت فیپاچک مشخصات ثبت شده اثر خود را مشاهده کنید.
ارتقای جایگاه علمی
چاپ کتاب برای رزومه همچنین باعث ثبت شدن یک اثر ماندگار علمی از شما می شود که باعث ارتقای رتبه و جایگاه علمی شما در حوزه تخصصیتان خواهد شد.

هزینه چاپ کتاب
ارتقای رتبه و جایگاه شغلی
اساتید دانشگاه و معلمان و فرهنگیان محترم برای ارتقای رتبه علمی و شغلی خود می توانند با تالیف و یا ترجمه یک کتاب مناسب و چاپ آن از امتیاز بالای چاپ کتاب برای رزومه خود بهره مند شوند.
چاپ کتاب برای رزومه با کمترین هزینه
شما می توانید با چاپ کتاب خود در تیراژ پایین، تنها با پرداخت هزینه ای اندک از تمامی مزایای ذکر شده در این مقاله بهره مند شوید. و در صورت تمایل بعد از موفقیت در چاپ اول، در چاپ های بعدی علاوه بر ارتقای مطالب کتاب اقدام به چاپ در تیراژهای بالاتری نمایید

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان، برای چاپ فوری کتاب برای رزومه، در تیراژ پایین با کمترین هزینه، آماده ارائه خدمات مشاوره و چاپ کتاب در تمامی زمینه ­ها می­باشد.


هزینه چاپ کتابراهنمای چاپ کتابقرارداد با ناشرچاپ فوری کتابچاپ کتاب در ارشدانتقویت رزومهارشدان در نمایشگاه بین المللی کتا

تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 25/6/96 ساعت 17:00

Link: http://irantypist.com/page/چاپ-کتاب-برای-تقویت-رزومه-ها-65.html