سفارش تایپ و ترجمه از طریق تلگرام
ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۰۲ مرداد ۹۶
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ویراستاری کتاب، مجله و پایان نامه

هدف ما رساندن شما به بهترین ویراستار (متخصص در رشته و زمینه کار شما )می باشد. لطفا قبل از سفارش دادن به انواع ویراستاران ما توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین ویراستار را برای ویراستاری سفارش خود انتخاب نمائید.


ویراستار فراهم اور: مواد و منابع لازم را برای پدید امدن اثر گرد آوری می کند. شما میتوانید از این نوع ویراستاران متخصص ما برای تهیه منابع، مقالات، مطالب اینترنتی مرتبط با پروژه خود استفاده نمائید.

ویراستار جنبه های حقوقی: این ویراستاران حقوق دانانی هستند که به مسائل نشر و ویرایش تسلط کامل دارند. در صورتی که فکر می کنید در زمینه حق نشر بررسی هایی باید انجام شود می توانید از حقوق دانان ما برای ویرایش پروژه خود استفاده نمائید. 

ثبت سفارش آنلاین

ویراستار علمی: ویراستاری است که علاوه بر تسلط بر فنون نشر و ویرایش بر موضوع پروژه شما تسلط کامل دارد و اثر تالیفی شما را از لحاظ موضوع، سندیت، اعتبار و ارزش علمی و پژوهشی، ساختار محتوا، روش، کاربرد و بسیاری جهات دیگر بررسی می نمائید.

ویراستار ترجمه ویرا: اثر ترجمه با متن اصلی مطابقت می دهد. توجه داشته باشید ،ارائه متن اصلی به همراه متن ترجمه شده در این نوع ویراستاری الزامی می باشد . این نوع ویراستاران علاوه بر تسلط کامل به زبان مورد نظر شما در زمینه سفارش شما تخصص و تحصیلات دارند و بر ویراستاری ترجمه زمینه سفارش شما تسلط کامل دارند و می توانند متن شما را برای چاپ اماده کنند.
نمونه خوانان یا غلط گستران: متنی حروف نگاری شده (نمونه) را با متن اصلی (خبر) مطابقت می دهند و نادرستی ها را تصحیح می نمایند و نمونه نمایی بی غلط را برای چاپ آماده می نمایند.


بازدید مجازی از دفتر کار ما!
گالری عکس ایران تایپیست
آشنایی با پرسنل ایران تایپیست


آذر بیک زاده
قیمت گذاری بخش تحقیق ایران تایپیست: خانم بیک زاده (اطلاعات بیشتر)

Link: http://irantypist.com/page/ویراستاری-کتاب،-مجله-و-پایان-نامه-25.html