ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۰۲ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

هزینه ترجمه چینی

چین به عنوان کشوری که نقش بسیار پررنگی در اقتصاد کشور ایران دارد، ما را بر این داشته تا ترجمه چینی به فارسی  و فارسی به چینی را برای انجام مکاتبات اداری و تجاری، ترجمه کاتالوگ و راهنما و بروشور و  پست های  شبکه های اجتماعی به بهترین نحو ممکن آماده ارائه نماییم. در این راستا تمام تلاش بر این است که از مترجمینی که حداقل سابقه زندگی در چین را داشته اند یا هم اکنون در چین زندگی می کنند استفاده شود.

هر صفحه استاندارد شامل 250 کلمه فایل مبدا در نظر گرفته می شود:
هزینه ترجمه هر صفحه چینی به فارسی 59000 تومان
هزینه ترجمه هر صفحه فارسی به چینی 83000 تومانبرای سفارش آنلاین ترجمه چینی، کافی است ابتدا در وبسایت ثبت نام نمایید و سپس سفارش ترجمه چینی خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان می باشد!
درخواست نمایندگی

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ترجمه می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید

هزینه ترجمه

امکان تعامل و ایجاد فرصت های وارداتی و صادراتی در چین نیز وجود دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت تماس بفرمایید.


هزینه تایپ      هزینه ترجمه     هزینه چاپ و نشر     هزینه ویراستاری، صفحه آرایی     هزینه خدمات پایان نامه     هزینه خدمات مقاله     هزینه خدمات نرم افزاری     هزینه کارگاه مقاله نویسی     هزینه کارگاه پروپوزال نویسی         هزینه خدمات مشاوره     هزینه طراحی سایت     قیمت جزوات مکاتبه ایی ارشد و دکتری   

ایران تایپیست
مسئول تدارکات ایران تایپیست: خانم موسوی (اطلاعات بیشتر)

Link: http://irantypist.com/page/هزینه-ترجمه-چینی-64.html