ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۰۲ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

هزینه تایپ فوری

تایپ در هر زمانی که شما بخواهید مقدور است! مطمئنا برای اینکه همیشه توان ارائه خدمات تایپ بسیار فوری را داشته باشیم هزینه ایی مضاعف بر دوش شرکت ایران تایپیست می باشد و تایپیست های حرفه ایی که می توانند با سرعت  محیر العقولی تایپ نمایند  دستمزد بالاتر طلب می کنند.

در اینجا فقط می توان گفت که وقتی تایپی را در زمان فوری طلب نمایید زمان نصف و هزینه دو برابر می شود. مثلا اگر تایپ فارسی صفحه ایی 300 تومان باشد و تحویل 24 ساعته باشد، در صورتی که شما تحویل 12 ساعته را طلب کنید هزینه تایپ فارسی 600 تومان محاسبه می شود.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و زمان تحویل تایپ می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید
درخواست نمایندگی
هزینه تایپ

برای اطلاع دقیق و از دست ندادن زمان، فورا ثبت نام نموده و سفارش تایپ فوری خود  را ثبت نمایید. تا اپراتور در مدت کمتر از 10 دقیقه فاکتور برایتان صادر نماید. حتما در توضیحات سفارش تایپی که ثبت می نمایید بنویسید که دقیقا تا چه زمانی تایپ را لازم دارید.
صدور فاکتور رایگان می باشد!

صفحات پیش نهادی:

هزینه تایپ زبان های خارجی     هزینه رسم جدول     هزینه رسم نمودار     هزینه رسم اشکال     هزینه تایپ در اکسل     هزینه تایپ از فایل صوتی     هزینه تایپ فوری     راهنمای سفارش آنلاین تایپ فارسی     هزینه ترجمه     هزینه چاپ و نشر     هزینه ویراستاری، صفحه آرایی     هزینه خدمات پایان نامه     هزینه خدمات مقاله     هزینه خدمات نرم افزاری     هزینه کارگاه مقاله نویسی     هزینه کارگاه پروپوزال نویسی         هزینه خدمات مشاوره     هزینه طراحی سایت     قیمت جزوات مکاتبه ایی ارشد و دکتری  

مریم رازنهان

پیگیری ترجمه ایران تایپیست: خانم رازنهان (اطلاعات بیشتر)


Link: http://irantypist.com/page/هزینه-تایپ-فوری-12.html