ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

مراحل چاپ و نشر کتاب

برای تسهیل مسیر چاپ کتاب شما، مراحل چاپ کتاب در این قسمت توضیح داده شده است.

مراحل چاپ کتاب:

1- تماس با انتشارات ارشدان: در ساعات اداری 476255-021 و یا در ساعت غیر اداری با 09199170040    تماس بگیرید و مشاوره رایگان در جهت اتخاذ بهترین تصمیم  برای چاپ کتابتان را بگیرید. مشاوره می تواند در راستای مباحث زیر باشد:

 • هدف شما از چاپ کتاب چیست؟
 • اگر برای تقویت رزومه می خواهید کتاب چاپ نمایید، بهترین تصمیم چه خواهد بود تا کمترین هزینه ممکن را متحمل شوید؟
 • اگر می خواهید کتابتان در بازار فروش خوبی داشته باشد چه تصمیمی باید بگیرید؟
 • برای تدریس به دانشجویان خود می خواهید کتاب چاپ نمایید؟
 • چرا باید انتشارات ارشدان را انتخاب کنید؟
 • چه روش هایی برای کاهش هزینه های چاپ کتاب وجود دارد؟
 • و هر گونه سوالی که دارید.

کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید و پس از ثبت نام، تحقیق (قسمت چاپ و نشر کتاب) را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین   

2- استعلام هزینه چاپ کتاب: برای این کار می توانید حضورا به موسسه تشریف بیاورید یا 20 صفحه از کتاب خود را به آدرس arshadanpublication@gmail.com ارسال نمایید یا از طریق تلگرام به 09197349500        ارسال نمایید

3- عقد قرارداد چاپ کتاب با ناشر: با دریافت فاکتور و نمونه قرارداد می توانید به راحتی تصمیم بگیرید که ادامه می دهید یا خیر. در صورتی که قصد چاپ کتابتان را در انتشارات ارشدان داشته باشید میتوانید یکی از دو روش زیر را برای انعقاد قرارداد در پیش بگیرید.

الف: قرارداد حضوری: حضورا به موسسه آمده و ضمن عقد قرارداد با ناشر، فایل کامل کتابتان را برای چاپ تحویل دهید.

ب: قرارداد غیر حضوری: اگر از تهران دور هستید و امکان حضور ندارید، می توانید قرارداد چاپ کتاب را در تمامی صفحات امضا بزنید و با مراجعه به یکی از دفاتر اسناد رسمی، گواهی امضا بگیرید و سپس قرارداد را برای انتشارات پست نمایید و فایل کامل کتاب را ایمیل یا تلگرام نمایید.

  درخواست نمایندگی

4- کار شما تمام شده و کار انتشارات شروع می شود که شامل:

 • صفحه بندی کتاب شما به قطع وزیری، رحلی، جیبی یا پالتویی یا رقعی یا ...
 • طراحی جلد
 • اخذ شابک و فیپا و مجوز ها
 • چاپ کتاب شما

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق یا دریافت نمونه قرارداد می توانید تماس بفرمایید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 476255-021

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

  لیست هزینه چاپ کتاب

البته در صورتی که طراحی جلد کتاب یا صفحه بندی کتابتان را انجام داده باشید، هزینه های مربوطه در فاکتور شما کسر خواهد شد.

 

دکتر شمس الدین یوسف آملی مدیرعامل موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

دکتر شمس الدین یوسف آملی مدیرعامل موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

بازدید مجازی از دفتر کار ما!

تایپ کتاب
ترجمه کتاب
صفحه آرایی کتاب در WORD
صفحه آرایی کتاب در ایندزاین

مراحل چاپ کتاب

انواع قرارداد چاپ کتاب با ناشر

هزینه چاپ کتاب

چاپ کتاب فوری در تیراژ پایین

راهنمای انتخاب روش چاپ کتاب

زمینه های چاپ کتاب

محاسن چاپ کتاب در انتشارات ارشدان

آدرس شعب و نمایندگی

تقویت رزومه

ارشدان در نمایشگاه بین المللی کتاب


کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید و پس از ثبت نام، تحقیق (قسمت چاپ و نشر کتاب) را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین   


مراحل چاپ کتاب داستان:

مراحل چاپ کتاب داستان برای نویسندگان تازه‌کاری که اولین بار است قصد انجام آن را دارند، چالش بزرگی محسوب می‌شود. از نظر برخی از نویسندگان، آسان‌ترین راه طی کردن چاپ کتاب، اولین مرحله که است همان نگارش محتوای درونی کتاب می باشد و بعد از آن، برای گذراندن دیگر مراحل چاپ کتاب داستان که شامل تایپ، ویراستاری، صفحه‌بندی برای کتاب داستان، طراحی جلد کتاب داستان، اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب داستان، انتشار و توزیع کتاب هستند، باید کفش آهنین به پا کرد. انتشارات زیرمجموعه ایران تایپیست هر غیرممکنی را با در اختیار داشتن بیش از ۴۰ هزار نیروی مستعد و متبحر در تمام زمینه‌ها ممکن می‌کند و فقط زحمت نگارش محتوا را به گردن نویسندگان قرار داده است که البته دراین مسیر نیز همیاری هایی دارد. پس مشاوره رایگام چاپ کتاب داستان و عقد قرارداد (حضوری یا غیرحضوری) ادامه مراحل چاپ کتاب داستان را خود بر عهده ایران تایپیست بگذارید تا با ضمانت‌نامه کتبی چاپ کتاب باکیفیت صددرصدی را برایتان تضمین‌نماید. ایران تایپیست علاوه بر انجام فوری همه مراحل چاپ کتاب داستان، حق و حقوق مادی و معنوی کتاب را به صاحب اثر واگذار می‌کند و درضمن نویسنده را در بازاریابی و فروش کتاب تنها نمی‌گذارد. جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات دقیق از هزینه‌های چاپ کتاب داستان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مراحل چاپ کتاب رمان:

مراحل چاپ کتاب رمان به طور کلی شامل دو بخش اداری و اجرایی است. بخش اداری همان اخذ مجوز چاپ کتاب رمان است که استراتژی مخصوص به خود را دارد و در‌ بخش اجرایی روند آماده‌سازی کتاب که متشکل از تایپ، ویراستاری، طراحی جلد، صفحه‌بندی، تهیه فیلم و زینک متن، چاپ متن و جلد کتاب، سلفون‌کشی جلد، صحافی کتاب است، انجام میشود. برای اکثر مولفین مراحل چاپ کتاب رمان پروسه‌ای پیچیده و خسته‌کننده است، به خصوص اگر با سیستم کاری چاپ و نشر رمان آشنایی نداشته باشند، بنابراین بهترین راه سپردن نسخه دستنویس متن به یک ناشر معتمد و با سابقه است تا پس از عقد قرارداد همه مراحل چاپ کتاب رمان با آسودگی و بدون دغدغه توسط ناشر انجام گیرد. انتشارات ایران تایپیست با سابقه درخشان و چندین ساله در زمینه چاپ انواع کتب ازجمله رمان، شرایطی استثنائی برای همه متقاضیان چاپ کتاب رمان فوری و ارزان در نظر گرفته است. نویسندگان می‌توانند در ابتدا با مشاورین تماس بگیرند تا از هزینه‌ها و روند اجرای کلیه مراحل چاپ کتاب رمان آگاه شوند؛ سپس با منطبق سازی هزینه ها و پرداخت براساس بودجه مالی آنها، با عقد قرارداد حضوری یا حتی غیرحضوری بصورت آنلاین بر کلیه مراحل چاپ کتاب رمان نظارت داشته و منتظر چاپ رمان خود تنها در کمتر از 1ماه باشند. 

مراحل چاپ کتاب دانشگاهی:

مراحل چاپ کتاب دانشگاهی اگر از طریق انتشارات خصوصی معتبری مانند ایران تایپیست انجام شود از هر لحاظ به سود مولفین کتاب است، چراکه طی کردن مراحل چاپ با انتشارات دانشگاهی سخت و پر پیچ و خم بوده که علاوه بر تاب و توان زیاد، به حداقل شش ماه زمان نیاز دارد، درصورتی که چاپ فوری کتاب دانشگاهی برای دانشجویان و یا اساتیدی که قصد دارند با سپری شدن هر چه زودتر مراحل چاپ کتاب دانشگاهی، رزومه خود را تقویت نمایند، از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. از طرفی دیگر باتوجه به آنکه کلیه مراحل چاپ کتاب دانشگاهی به عهده ایران تایپیست است، پس از چاپ کتاب، موسسه تمام حقوق مادی و معنوی آن را به نویسنده واگذار می‌کند، در حالی که انتشارات دانشگاهی معمولا این حقوق را برای خود نگه می‌دارند. همچنین لازم است یادآور شویم که انتشارات ایران تایپیست با تجربه موفق در زمینه چاپ کتاب زبان تخصصی به عنوان مرجع زبان تخصصی ایران بعنوان پرکارترین ناشر خصوصی کشور شناخته می‌شود، بنابراین تمامی مولفین کتب دانشگاهی می‌توانند با خیالی آسوده با مشاورین زبده ما تماس بگیرند تا از چگونگی پروسه چاپ و نیز هزینه مراحل چاپ کتاب دانشگاهی اعم از تایپ، ویراستاری، صفحه‌بندی، طراحی جلد، اخذ مجوز چاپ این موسسه پیش از اقدام کاملا مطلع شوند.

مراحل چاپ کتاب شعر:

مراحل چاپ کتاب شعر بعلت محتوای حساس، حتی اگر در بهترین انتشارات نظیر ایران تایپیست انجام گیرد، از پروسه طولانی‌تری برخوردار است که دلیل اصلی آن مربوط به دریافت مجوز از ارشاد می باشد. درواقع پس آنکه شاعر یا مترجم شعر به صورت حضوری و یا از طریق ثبت سفارش اینترنتی با ایران تایپیست قرارداد بسته باشد، موسسه بلافاصله دست به کار شده و مراحل چاپ کتاب شعر فوری را از نقطه آغازین که همانا تایپ، ویراستاری، صفحه‌بندی و طراحی جلد تا نقطه پایانی آن که اخذ مجوزهای چاپ و نشر کتاب شعر و سپس چاپ و توزیع آن است، تحت نظارت شاعر به صورت موازی و با سرعت هر چه تمام تر و البته کیفیت ممتاز انجام می‌دهد. در این راستا شابک و فیپا را از طریق نرم‌افزار توکن و در کوتاهترین زمان دریافت می‌نماید و جهت اخذ مجوز از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی استراتژی هایی را لحاظ میکند تا متن شعر هرچه سریعتر بررسی و از عدم کپی بودن آن و نیز مطابقت با موازین و مقرارات تصویب شده در وزارت، اطمینان پیدا حاصل شود. با پایان یافتن مراحل چاپ کتاب شعر، انتشارات ایران تایپیست شاعر را تنها نگذاشته و به او در فروش کتاب کمک تا به تجدید چاپ برسد. برای کسب اطلاعات دقیق از هزینه مراحل چاپ کتاب شعر با کارشناسان ما جهت ومشاوره رایگان تماس بگیرید.  

مراحل چاپ کتاب علمی:

مراحل چاپ کتاب علمی را می‌توان به ۱۰ بخش کلی تقسیم‌ کرد که شامل نگارش متن، تایپ، ویراستاری، صفحه‌بندی، طراحی جلد، دریافت شابک، فیپا، اخذ مجوز ارشاد، چاپ کتاب و درنهایت دریافت وصول کتاب است. پس از طی تمامی مراحل چاپ کتاب علمی، بنا بر توافق اولیه صورت گرفته یا کتاب توزیع شده و یا اگر با تیراژ کم و در حد یک جلد بود در اختیار نویسنده قرار می‌گیرد. مسلم است که برای داشتن کتاب باکیفیت و استاندارد که ارزش بالای محتوای علمی درون خود را نشان داده و نمادی از اعتبار و آبرو مولف باشد، نیاز است که تمامی مراحل چاپ کتاب علمی در انتشاراتی معتبری مانند ایران تایپیست انجام شود. این موسسه با کادری مجرب و حرفه‌ای چاپ کتاب علمی فوری و با کیفیت را تضمین کرده و با حضوری مستمر و فعال در نمایشگاه‌های بین‌المللی علاوه بر امکان فروش بیشتر کتاب، سبب ارتقای مالی و رزومه ای مولف می گردد. مراحل چاپ کتاب علمی در ایران تایپیست زیرنظر کارشناسان و متخصصین همان رشته مرتبط با موضوع کتاب انجام می‌گیرد تا با شناخت کافی از محتوای کتاب، استانداردهای لازم کاملا لحاظ شود. بنابراین برای دریافت جرئیات بیشتر و اطلاع از هزینه‌های مراحل چاپ کتاب علمی با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان ایران تایپیست برخوردار شوید.


Link: http://irantypist.com/page/مراحل-چاپ-و-نشر-کتاب-86.html