ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب یا مجله اگر مهمترین قسمت کتاب یا مجله نباشد، جزو مهمترین قسمت های کتاب یا مجله است، چون روی تاثیر پذیری خوانندگان، انتقال مفاهیم، قیمت، فروش و بازاریابی کتاب یا مجله و ... تاثیر فراوان دارد.

شما فردی را در نظر بگیرید که در نمایشگاه می خواهد یک کتاب رمان یا یک کتاب دانشگاهی بخرد!
واقعا چه فاکتوری می تواند وی را متقاعد نماید تا کتاب شما را بخرد؟ ما برای اینکه بتوانیم به بهترین نحو ممکن جلد هایی هنری و البته صد در صد متناسب با متن و مفاهیم کتاب طراحی کنیم دست به اقدامی نوین زده ایم!

طراحی جلد کتاب شما را به متخصص در زمینه کتاب شما می سپاریم    

سفارش آنلاین


مطمئنا وقتی  طراح گرافیست جلد کتاب شما با مفاهیم پایه کتابتان آشنا باشد، ایده هایی بهتر و صد البته جذاب تر به ذهنش خطور می کند: ما آن ایده ها را به شما تقدیم می نماییم و به اجرا در میاوریم.

برای اطلاع از هزینه طراحی جلد می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید
قیمت طراحی جلد کتاب

تمامی جلد کتاب هایی که در لینک فوق می بینید توسط "ایران تایپیست" طراحی شده اند.

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 02147624763

ساعت اداری خانم بیک زاده                            09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                         09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                         09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.طراحی جلد کتاب
نمونه طراحی جلد کتاب رمان


شما می توانید به دو صورت برای طراحی جلد کتاب خود اقدام فرمایید:
1- ارتباط سنتی: حضورا به شعب ما مراجعه نمایید و سفارش طراحی جلد کتاب خود را عنوان نمایید تا با تعامل مستقیم با طراح جلد بتوانید به طراحی دلخواه و متناسب با کتاب خود برسید.

2- ارتباط آنلاین: به راحتی می توانید سفارش طراحی جلد کتاب ثبت نمایید تا برایتان فاکتور صادر شود. بعد از پرداخت ارتباط آنلاین شما با طراح برقرار خواهد شد و در یک حالت بسیار پیشرفته می توانید دائما با طراح در ارتباط باشید و طرح متناسب و ویژه کتاب خود را دریافت نمایید.


طراحی جلد کتاب شما را به متخصص در زمینه کتاب شما می سپاریم    

سفارش آنلاین

 

برای سفارش آنلاین طراحی جلد کتاب از راهنمای زیر استفاده نمایید:
  • ابتدا در وبسایت ثبت نام نمایید     برای ثبت نام  بر روی لینک رو به رو کلیک نمایید  سفارش طراحی جلد کتاب  
  • سپس سفارش تایپ را تکمیل بفرمایید و زمینه را طراحی جلد کتاب انتخاب نمایید
  • فاکتور سفارشتان در مدت کمتر از 10 دقیقه به صورت رایگان برایتان صادر می شود که از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی می شود تا به وب سایت آمده و در قسمت پی گیری سفارش های تحقیق فاکتورتان را ببینید و تصمیم بگیرید ادامه دهید یا خیر.
  • در صورتی که پرداخت نمایید، طراحی جلد کتاب شما شروع خواهد شد.
کافی است فقط یک بار از خدمات آنلاین ما استفاده نمایید، تمام دغدغه های طراحی جلد کتاب از ذهنتان برای همیشه پاک خواهد شد.

برخی صفحات مرتبط عبارتند از:(برای مشاهده هر کدام بر روی آنها کلیک نمایید)

در صورتی که هر گونه مشاوره ایی می خواهید بدون درنگ با ما تماس بفرمایید

طراحی جلد کتاب

نمونه طراجی جلد کتاب شعر


طراحی جلد کتاب

نمونه طراحی جلد کتاب کنکوری


طراحی جلد کتاب

نمونه طراحی جلد کتاب شعر


طراحی جلد کتاب

نمونه طراحی جلد کتاب دانشگاهی


خدمات تخصصی طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب کودک:
طراحی جلد کتاب کودک باید با پیاده سازی انواع تکنیک‌های زیباسازی همراه باشد و بتواند محتوای درون کتاب را در قالب تصاویری زیبا و قابل فهم برای کودک با ترکیب رنگی شاد و جذاب نشان دهد. این مسئله بسیار مهم است، چراکه برای کودکان به خصوص آن‌هایی که زیر ۷ سال دارند، جلد کتاب باید نقاشی شده باشد تا موجب برقراری ارتباط بهتر و جلب توجه آنان گردد. برای طراحی جلد کتاب کودک در سنین بالاتر می‌توان از تایپوگرافی و نوشته‌های خلاقانه نیز استفاده کرد. چنانچه در انجام طراحی جلد کتاب کودک المان‌های بالا با بهترین کیفیت و خلاقانه در نظر گرفته تاثیر شگرفی در افزایش فروش و تیراژ کتاب کودک خواهد داشت. 
ایران تایپیست طراحی جلد کتاب کودک شما را به طراح مجرب در حوزه کودک و نوجوان واگذار می‌کند تا با تسلط بر مفاهیم روانشناسی و شناخت دقیق روحیات کودکان، موجب هر چه بهتر دیده شدن کتاب شما شود‌. هزینه طراحی جلد کتاب کودک ایران تایپیست در پکیج هایی با امکانات گوناگون منطبق بر بودجه شما قابل پرداخت است، ضمن اینکه پس از نهایی شدن سفارش چنانچه مایل باشید می‌توانید با امکان ارسال ایده و عکس، نظرات و پیشنهادات خود را به طراح انتقال دهید. برای ثبت سفارش طراحی جلد کتاب کودک (با یا بدون کلیه مراحل چاپ) با مشاورین ما تماس بگیرید.

طراحی جلد کتاب طنز:
طراحی جلد کتاب طنز باید انعکاس‌دهنده محتوای درونی آن باشد. استفاده از کاریکاتورهای جذاب و مرتبط با موضوع طنز، گزینه مناسب و جذابی برای قرار گرفتن بر روی جلد کتاب طنز است. همچنین در هنگام نوشتن عنوان کتاب باید نام نویسنده و دیگر متون، با قلمی به اندازه و نوع متفاوت (به طور مثال بیش‌ از اندازه بزرگ و یا Bold و کج‌وکوله) انجام شود تا مخاطب در همان نگاه اول با طراحی جلد کتاب طنز خنده بر لبانش جاری گشته و به خواندن آن مشتاق شود. انجام همه اینها و طرحی خاص و مجذوب کننده به سادگی نیست و نیاز به ذوق و سلیقه به همراه دانش مرتبط دارد که این دانش را در ایران تایپیست تخصصی و تضمینی پیش گرفته ایم و هر سختی را در مسیر بهترین طراحی جلد کتاب طنز به ارزانترین حالت ممکن آسان ساختیم. طراحی جلد کتاب طنز در ایران تایپیست توسط افراد خبره به صورت موازی پیش میرود، به این معنا که همزمان با تایپ و ویراستاری، صفحه‌بندی کتاب و طراحی جلد کتاب طنز فوری نیز انجام می‌شود و بعد از دریافت مجوز بلافاصله چاپ صورت میگیرد. اگر بخواهید تنها مرحله طراحی جلد برای شما صورت خواهد در هر صورت صفر تا صد درخواست شما میتواند آنلاین هماهنگ شده و تحت نظارت کامل شما پیش رود.

طراحی جلد کتاب علمی:
طراحی جلد کتاب علمی در آخرین مرحله قبل از چاپ کتاب انجام می‌شود، چراکه در هنگام طراحی جلد قطع کتاب و رنگ صفحات مهم است. در طراحی جلد کتاب علمی حرفه ای، بهتر است که محتوای کتاب را مطالعه کرد تا بتوان از آن کتاب تصویر ذهنی ساخت و همان را پیاده‌سازی کرد. درصورتیکه درون کتاب اشکال، نمودار و هرگونه محتوای بصری موجود بود، خوب است تا از آن بر روی جلد کتاب استفاده نمود. به‌ علاوه برای طراحی جلد پشت کتاب علمی تجربه نشان داده که درج منابع معتبر به‌کاررفته در محتوای کتاب و نیز مدارج علمی مؤلف، موجب توجه بیشتر مخاطب و فروش بالاتر کتاب شده است. اکثر کتب علمی دارای مفاهیم تخصصی زیادی هستند که شاید یک طراح ساده نتواند درک مناسبی از آن داشته باشد، ازاین‌رو ایران تایپیست دست به حرکتی نوین زده و طراحی جلد کتاب علمی را با ارجاع تخصصی به گرافیستهای متخصص و تحصیلکرده در همان رشته_گرایش آکادمیک محول می دارد. بدین ترتیب نویسنده کتاب می‌تواند اطمینان خاطر پیدا کند که طراحی جلد کتاب او باکیفیتی عالی و سریع آماده خواهد شد. هر مولف و مترجمی که قصد طراحی جلد کتاب علمی خود را دارد، پس از ثبت‌نام در سایت ایران تایپیست، هنگام ثبت سفارش درخواست طراحی جلد کتاب، زمینه علمی و موضوع را وارد می‌کند تا در کمتر از ده دقیقه فاکتور رایگان صادر و پس از تصمیم گیری کار طراحی شروع و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نمونه کار آماده تحویل او گردد. با مشاورین ما تماس بگیرید.

طراحی جلد کتاب رمان:
طراحی جلد کتاب رمان نقش بسیار مؤثری در میزان فروش آن دارد، چراکه بسیاری از مخاطبین رمان هیچ پیش‌زمینه‌ای از آن ندارند و تنها از پشت ویترین مغازه یا مشاهده آن در یک سایت اینترنتی اقدام به خرید کتاب رمان می‌نماید، بنابراین طراحی جلد کتاب رمان به همراه عنوان جذاب، دو فاکتور اصلی در ارتباط برقرار کردن با خواننده است.
زحمات نویسنده و روح و روان رمان باید در تصویر و طراحی جلد کتاب رمان ملموس باشد، بنابراین یک طراح حرفه‌ای حتماً باید پیش از شروع کار رمان را مطالعه کند تا بداند قصه چیست و آن را به شکل مناسب و قابل‌فهم در طراحی جلد کتاب رمان به مخاطب انتقال دهد و چنانچه خلاصه و یا متنی کوتاه و جذاب از محتوای درون رمان در پشت کتاب قرار دهد، بی‌تردید در کار خود موفق‌تر بوده است. ایران تایپیست با کادری مجرب و حرفه‌ای، آمادگی خود را برای انجام طراحی جلد کتاب رمان اعلام میدارد. در این مسیر همچنین بابت تایپ، ویراستاری، صفحه‌بندی، اخذ مجوز و سپس چاپ رمان باکیفیت در کمتر از سه هفته با هزینه‌ای بسیار متعادل نیز میتواند با شما همراه باشد. با داشتن مشاورینی متعهد، ۲۴ ساعته پاسخگوی نویسندگان و مترجمین در رابطه با هزینه طراحی جلد کتاب رمان و هرگونه سوالی در این مورد هستیم.

طراحی جلد کتاب شعر:
طراحی جلد کتاب شعر را می‌توان با سبک شعری استفاده‌شده در کتاب، هماهنگ کرد. این‌که شعر از نوع غزل یا سپید باشد و بطور کل از سبک‌های قدیم بوده یا سبک جدید، طراحی جلد کتاب شعر را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. مضمون شعر عاشقانه و یا غمگین، اجتماعی یا مذهبی و امثال این در رنگ‌بندی و تصاویر به‌کاررفته بر روی جلد کتاب مؤثر است. جلد پشت کتاب شعر را نیز باید در نظر گرفت. آشنایی مختصر با شاعر، یادداشتی از او و یا یک قطعه کوتاه از اشعار داخل کتاب، ایده‌های جذاب و جالب‌توجهی برای جذب مخاطب و افزایش فروش کتاب شعر خواهند داشت.
موارد یادشده نیاز به یک طراح حرفه ای کتاب شعر دارد تا بتواند از این فنون بدرستی و ماهرانه استفاده کند. انتشارات ایران تایپیست افتخار دارد اعلام کند که با گلچین بهترینها، طراحی جلد کتاب شعر شما را به فرد مسلط در این حوزه می‌سپارد و این کار را در کمترین زمان با هزینه مقرون به صرفه، باکیفیتی منحصر‌به‌فرد ارائه می‌دهد. کارشناسان حرفه‌ای نیز در مرحله انجام طراحی جلد کتاب شعر تا پایان یافتن پروژه بر روند انجام کار نظارت دارند. شاعر و نویسنده کتاب می‌تواند با مشاوره رایگان پیش از شروع همکاری از هزینه طراحی جلد کتاب و امکانات استثنایی پرداختی طراحی جلد کتاب شعر خود استفاده کرده و حتی ایده‌ها و نظرات خویش را به طراح منتقل نماید.

طراحی جلد کتاب داستان:
طراحی جلد کتاب داستان باید انتقال‌دهنده خوبی برای محتوای داستان کتاب باشد و حس کنجکاوی مخاطب را تحریک سازد. برای مثال نوشتن یادداشتی از نویسنده، افتخارات یا کتب چاپ شده موفق قبلی او و یا قسمتی از اوج داستان در پشت جلد، به همراه یک طرح گرافیکی جذاب در علاقه‌مند کردن مخاطب برای خرید کتاب بسیار موثر خواهد بود. توجه به تم و سبک داستان و اینکه کتاب شامل چند داستان کوتاه بوده و یا یک مجموعه داستان‌ بلند است، در انجام طراحی جلد کتاب داستان نقش کلیدی و مهمی دارد. در راستای ارائه بهترین طراحی های جلد کتاب داستان، ایران تایپیست به منظور تطابق طرح با دیدگاه‌ مولف، امکان تعامل طراح با نویسنده کتاب را درباره طراحی جلد کتاب داستان بصورت آنلاین فراهم ساخته است، همچنین با آماده سازی ۳ نمونه‌ طراحی جلد کتاب داستان، امکان گزینش و انتخاب بهترین طرح به نویسنده واگذار می گردد. جهت اطلاعات بیشتر حتما با مشاورین ما تماس بگیرید تا پاسخگوی سوالات شما درباره هزینه طراحی جلد کتاب داستان و دیگر خدمات هلدینگ باشند.

طراحی جلد کتاب مدیریت:
طراحی جلد کتاب مدیریت باکیفیت عالی، تضمین‌کننده‌ فروش بیشتر و افزایش تیراژ کتاب خواهد بود، البته پیدا کردن طرحی جذاب و چشمگیر در این زمینه کار سختی به نظر می‌رسد چراکه طراحی جلد کتاب های مدیریتی مطمئنا باید با جلوه های مدیریتی و  متناسب با محتوای کتاب باشد. می‌توان با مراجعه به سایت‌های فروش کتاب در سطح دنیا مانند آمازون ایده‌های ناب برای طراحی جلد کتاب مدیریت به دست آورد‌ و یا تصویر یکی از مدیران موفق بین‌المللی که نامی آشنا و معروف دارد را بر روی جلد کتاب مدیریت استفاده نمود، اما نکته مهم و اساسی در طراحی جلد کتاب مدیریت این است که حتماً یک طراحی یونیک و منحصربفرد توسط فردی مجرب و حرفه ای در این زمینه صورت گیرد. بهتر است این شخص، از زیرمجموعه انتشاراتی باشد که قصد چاپ کتاب شما را دارد، زیرا علاوه بر آشنایی با سبک کاری انتشارات، می‌تواند با دیگر عوامل نشر کتاب هماهنگ بوده تا درمجموع چاپ کتاب باکیفیت عالی و باب‌ طبع متقاضی راهی بازار شود. ایران تایپیست با راه‌اندازی انتشارات در مجموعه خود، تمامی مراحل آماده سازی کتاب را از تایپ تا طراحی و چاپ آنرا به کمک بیش از 40 هزار نیروی ماهر و سرعتی با تضمین کیفیت متناسب با بودجه شما انجام می‌دهد. در این راستا همزمان با آماده سازی طراحی جلد کتاب مدیریت بصورت موازی دیگر مراحل اجرایی و اداری نیز مجموعا در مدت کمتر از ۳ هفته انجام میگیرد.

طراحی جلد کتاب  کامپیوتر:
طراحی جلد کتاب کامپیوتر باید مدرن و به روز باشد و بهتر است که عنوان کتاب بر روی جلد به دو زبان فارسی و انگلیسی نوشته شود. کتاب‌های کامپیوتری به دلیل کاربرد عمومی و تخصصی فراوانی که دارند، از تنوع زیادی برخوردار هستند و ظاهر و طرح روی جلد کتاب وجه تمایز و انتخاب آنها توسط خریدار است، بنابراین طراحی جلد کتاب کامپیوتر باید با وارد نمودن جزئیات بیشتری از موضوع و محتوای داخلی و عکس‌های منحصربه‌فرد مرتبط با آن به شیوه‌ای خلاقانه و جذاب به‌وسیله طراحی مسلط و حرفه‌ای انجام گیرد. چنانچه مؤلفین و نویسندگان کتب به دنبال طراحی جلد کتاب کامپیوتر باکیفیت بالا و درجه‌یک هستند، می‌توانند این مورد را به ایران تایپیست بسپارند، چراکه پروژه طراحی جلد و حتی چاپ کتاب شما را از صفر تا صد بسیارسریع با هزینه‌ای متعادل توسط بیش از ۴۰ هزار نیروی فعال و متعهد انجام داده و کیفیت تمامی مراحل را با قرارداد کتبی گارانتی می‌کند. ایران تایپیست طراحی جلد کتاب کامپیوتری را با ارجاع تخصصی به طراحان متخصص رشته کامپیوتر می‌سپارد و با کارشناسان زبده خود پیگیر روند انجام کار به صورت بهینه خواهد بود و کلیه مراحل به مولف گزارش داده میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه طراحی جلد کتاب کامپیوتری و روند کار آنلاین با مشاورین ما تماس بگیرید.

طراحی جلد کتاب  عمران:
طراحی جلد کتاب عمران در راستای محتوای آن، نشانگر خوبی برای تمایز با سایر کتب دانشگاهی است، البته گاهی پیش می‌آید که کتاب‌ علمی که برای چاپ آماده می‌شود از نوع ترجمه‌ای بوده و اغلب از طرح همان منبع و یا طرحی که تا حدود زیادی مشابه آن است، برای طراحی جلد کتاب عمران در نظر می‌گیرند و یا برای جلب‌توجه و تأثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطب کتاب، خلاصه‌‌ای از فعالیت‌ها و تخصص مترجم بر روی پشت جلد کتاب قرار می‌دهند. ایران تایپیست با در نظر گرفتن آسان سازی تمامی مراحل سخت و زمانبر چاپ کتاب دانشگاهی، امکان چاپ کتاب عمران فوری با هزینه پایین را فراهم کرده و کیفیت بالای آنرا تضمین می‌کند. در این راستا مرحله طراحی جلد کتاب عمران را به تصویرگران متخصص حوزه مهندسی می‌دهد تا به بهترین شکل آن را انجام دهند و مولفین یا مترجمین نیز به صورت آنلاین میتوانند ایده‌های خود را در هنگام طراحی به طراح منتقل کنند. طراحی جلد کتاب عمران در ایران تایپیست با هر بودجه و هزینه‌ای امکان‌پذیر است. برای اطلاع از هزینه طراحی جلد کتاب عمران و شرایط چاپ کتاب دانشگاهی حتماً با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید تا کاملا شما را از جزئیات آگاه سازند.

طراحی جلد کتاب  معماری:
طراحی جلد کتاب معماری باید آمیخته‌ای از هنر و صنعت باشد، چراکه منشأ معماری هنر و زیباسازی است بنابراین این امر باید هنگام طراحی جلد کتاب معماری در تمام ارکان و جزئیات کتاب خود را مشهود و ملموس نماید. کتاب معماری جز دسته‌بندی چاپ کتاب دانشگاهی است که چنانچه در انتشارات نظیر ایران تایپیست منتشر شود از بسیاری جهات به نفع نویسنده است، چراکه طراحی جلد کتاب معماری اگر توسط طراح متخصص حوزه کتب دانشگاهی معماری انجام شود، خروجی کار مطلوب‌تر و تخصصی تر خواهد بود. این امر در ایران تایپیست با گلچین بهترین گرافیستها از سراسر دنیا لحاظ شده تا چاپ کتاب باکیفیت عالی جهت توزیع در سطح دانشگاه‌ها و حتی مجامع بین‌المللی انجام گیرد. اصولاً نگارش و چاپ کتاب معماری هزینه‌ و زمان‌بر است و طراحی جلد کتاب معماری نیز از آن مستثنی نیست، اما در ایران تایپیست با اجرای تعمیداتی، این روند طولانی و وقت‌گیر به پروسه‌ای فوری و کم‌هزینه تبدیل شده است. این یک ادعا نیست بلکه حقیقتی آشکار بوده که با یک تماس کوتاه با مشاورین ما آن را به اثبات می‌رسانیم. اگر دغدغه تان طراحی جلد کتاب معماری و چاپ است، منتظرتان هستیم.

طراحی جلد کتاب   صنایع:
در طراحی جلد کتاب صنایع استفاده از تصاویر شاخص و مورد بحث در درون کتاب روشی معمول بوده که بیشتر طراحان هنگام طراحی جلد کتاب صنایع از آن بهره می‌جویند. ایران تایپیست با ابتکاری جدید در طراحی جلد کتاب، از تمامی اساتید، دانشجویان دکتری و ارشد و تمامی مؤلفان دانشگاهی در هر رشته تحصیلی ازجمله مهندسی صنایع، دعوت می نماید تا چاپ و نشر کتب ترجمه‌شده، جزوات و تألیفات خود را به انتشارات این موسسه بسپارند تا در کوتاه‌ترین زمان و با هزینه ای منطبق بر بودجه شان باکیفیت درجه‌یک منتشر شود. چنانچه قصد انجام طراحی جلد کتاب صنایع با جلو‌ه‌ای زیبا و متمایز از دیگر کتب مهندسی صنایع را دارید در ایران تایپیست این کار توسط طراح متخصص در حوزه مهندسی صنایع انجام خواهد شد که با توجه به شناخت مفاهیم تخصصی و اصول کلی این رشته، از رنگ‌بندی، تصاویر و متونی بر روی جلد کتاب استفاده خواهد کرد که مطمئناً نتیجه بهتر و مقبول‌تری در میان دانشجویان و اساتید مخاطب خواهد داشت. توصیه ما این است که به دلیل حساسیت موضوع چاپ کتاب دانشگاهی و تأثیر مستقیم آن بر رزومه و جایگاه علمی مؤلف یا مترجم، طراحی جلد کتاب صنایع را حتماً به انتشاراتی مسلط و مجرب سپرده و قبل از انتخاب ناشر، تحقیق کنید تا بهترین مورد را پیدا کنید. مشاورین و کارشناسان ما در ایران تایپیست آماده پاسخگویی به ابهامات شما درخصوص زمان و هزینه طراحی جلد کتاب صنایع و یاری‌رسانی به انتشار کتابتان هستند.

طراحی جلد کتاب  مکانیک:
طراحی جلد کتاب مکانیک باید روایتگر خوبی برای مطالب درون آن بوده و محتوا را منعکس کند. رعایت برخی پارامترها نظیر نوع و نحوه چینش تصاویر، فونت عنوان و جایگاه آن بر روی جلد برای بهتر دیده شدن و نیز رنگ‌های مورداستفاده در طراحی جلد کتاب مکانیک تأثیر مستقیمی بر جذابیت و کیفیت مطلوب آن جهت جلب‌توجه مخاطبان دارد. برای هر چه‌بهتر انجام دادن این موارد نیاز است که گرافیست متخصص طراحی کتابهای رشته مهندسی باشد و با نویسنده تعامل نزدیکی برقرار کند تا او را از کم و کیف مطالب کتاب آگاه ساخته و چنانچه ایده و طرحی برای طراحی جلد کتاب مکانیک دارد، با او در میان بگذارد. ایران‌ تایپیست در اقدامی منحصربه‌فرد طراحی جلد کتاب مکانیک و یا هر رشته دانشگاهی دیگر را به متخصصین همان رشته می‌سپارد که در کنار هزینه متعادل و زمان فوری موجب تجربه موفق چندین ساله این موسسه در چاپ و نشر کتاب دانشگاهی شده است. تصویرگران ایران تایپیست از سراسر دنیا گلچین شده و جز متخصص ترین طراحان بوده که آماده هرگونه یاری رسانی برای بالاتر رفتن راندمان کاری طراحی جلد کتاب هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت دریافت هزینه‌ طراحی جلد کتاب مکانیک حتماً از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

طراحی جلد کتاب  برق و الکترونیک، طراحی جلد کتاب   متالوژی و مواد، طراحی جلد کتاب   کشاورزی و صنایع غذایی، طراحی جلد کتاب   نفت و گاز و پتروشیمی، طراحی جلد کتاب  علوم اجتماعی، طراحی جلد کتاب   شیمی، طراحی جلد کتاب   پزشکی، طراحی جلد کتاب  حقوق، طراحی جلد کتاب  روانشناسی، طراحی جلد کتاب   محیط زیست، طراحی جلد کتاب  حسابداری، طراحی جلد کتاب بازرگانی، طراحی جلد کتاب  ورزش.

Link: http://irantypist.com/page/طراحی-جلد-کتاب-82.html