ثبت نام کنید و سفارش دهید!
جمعه ۰۷ اردیبهشت ۹۷
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی جلد کتاب

جلد یا نمای ظاهری و خارجی کتاب، از اجزای تاثیر گذار و جذاب کتاب است. جلد خوب می تواند بر بازار، عرضه کتاب خریداران و خوانندگان تاثیر بگذارد، به سبب همین تاثیرها است که افراد و بخشهای مختلفی در موسسه نشر درباره آن نظر خواص دارند، از پدید آورنده گرفته تا پخش گر و از بخش ویراستاری تا بخش فروش همین حساسیت موجب میشود که گاه چندین بار از طراح بخواهند طرح جلد را تغییر دهد یا عوض کند، یا جلد را به طراحان مختلفی سفارش می دهند، یا گفتگو برای رسیدن به توافق نهایی بر سر جلد به ویژه برای کتاب های مهم و حساس ،ادامه پیدا میکند .

          

ما برای طراحی جلد کتابتان از افراد متخصص در زمینه کتاب شما استفاده میکنیم و عقیده داریم طراحان جلد کتاب از موضوع و محتوای کتاب می بایست اگاه باشند. در این راستا سیاست هایی به کار رفته تا شما بتوانید به بهترین طراح جلدکتاب متخصص رشته خودتان دسترسی داشته باشید.

نحوه سفارش طراحی جلد کتاب در سایت :

1- در ثبت نام نمائید.
2- پس از ورود به سایت، قسمت ثبت سفارش تایپ را کلیک نمائید.
3- در فرم ثبت سفارش  تایپ زمینه و موضوع کتاب خود را انتخاب نمائید.
4- در قسمت توضیحات قید نمائید که درخواست طراحی جلد کتاب دارید و هر نکته دیگری که دوست دارید در طراحی جلد کتاب شما در نطر گرفته شود را نیز با دقت قید نمائید.
5- دیگر نیاز به انجام کاری ندارید، منتظر بمانید تا اپراتور (حداکثر 15 دقیقه) فاکتور راصادر نماید.
6- به محض اینکه اپراتور برایتان فاکتور صادر نمود، شما با sms و ایمیل آگاه خواهید شد و به سایت آمده، هزینه و زمان تحویل خود را مشاهده می نمائید. به محض اینکه هزینه را پرداخت نمائید، طراحی جلد کتاب شما توسط طراحان متخصص موضوع کتاب شما شروع می شود.

هدف ما رساندن شما به بهترین طراح جلد کتاب (با تخصص در زمینه کتاب شما) می باشد. امیدواریم از خدمت انلاین ما رضایت کامل ایجاد گردد.


بازدید مجازی از دفتر کار ما!
گالری عکس ایران تایپیست
آشنایی با پرسنل ایران تایپیست

مهناز رجائیان
پیگیری تایپ ایران تایپیست: خانم رجاییان (اطلاعات بیشتر)

Link: http://irantypist.com/page/طراحی-جلد-کتاب-32.html