ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

صفحه بندی کتاب

انتخاب نوع قطع کتاب خود هنری است که کتاب شما را با ارزش تر و مقبول تر برای جذب در بازار و البته خوانندگان گرامی می نماید و شاید با اثری که بر قیمت کتاب شما می گذارد می تواند در موفقیت فروش کتاب شما تاثیر بسزایی داشته باشد.  شما می توانید صفحه بندی کتاب خودتان را در تمامی قطع های وزیری، پالتویی، جیبی، رحلی و ... به ما بسپارید.


انواع صفحه بندی کتاب

قطع سلطانی
49×34

قطع رحلی
28/5×21

قطع وزیری
23/5×17

قطع رقعی
21×۵/۱۴

قطع خشتی
22×21/5

قطع جیبی
14/5×10

قطع پالتویی جیبی 
21×10/5

ما بر حسب نیاز شما، می توانیم تا حد ممکن تعداد صفحات کتاب شما  را به تعداد صفحات مورد نظر شما نزدیک نماییم. شاید بخواهید مطالب کتابتان در کمترین تعداد صفحات انجام شود تا هزینه چاپ و به تبع آن قیمت پشت جلد پایین بیاید تا خوانندگان راحت تر کتاب شما را بخرند. شاید بخواهید مطالب خود را با یک صفحه بندی زیبا و به صورت هنری در بیاورید چون می دانید خوانندگان کتاب شما به هزینه آن دقت نمی کنند و فقط به دنبال هنر و کیفیت آن هستند.

        
صفجه بندی کتاب شما را به قطع دلخواه انجام می دهیم تا آماده چاپ شود.  

سفارش آنلاین


برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 02147624763

ساعت اداری خانم بیک زاده                            09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                        09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                       09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.


برای اطلاع از هزینه صفحه بندی کتاب می توانید به لینک زیر مراجعه نماید:
هزینه صفحه بندی کتاب
 به کارگیری 32000 تایپیست و صفحه بند، تضمین سرعت بالا و کمترین هزینه ممکن می باشد.
شما به دو روش می توانید سفارش صفحه آرایی کتاب خود را ثبت نمایید:
1- روش سنتی: حضورا به ضعب ما مراجعه نموده و پی گیری نمایید
2- روش آنلاین: به راحتی می توانید در سایت ثبت نام نموده و سفارش صفحه ارایی کتابتان را در WORD یا ایندزاین ثبت نمایید
برای اطلاع از نحوه ثبت سفارش آنلاین صفحه بندی کتاب می توانید به لیک زیر مراجعه نمایید:


صفجه بندی کتاب شما را به قطع دلخواه انجام می دهیم تا آماده چاپ شود.  

سفارش آنلایناسپانسری ایران تایپیست در پروژه زبان تخصصی ارشدان در تمامی رشته ها

 ایران تایپیست در نمایشگاه کتاب  (اطلاعات بیشتر)
صفحه بندی کتاب به قطع وزیری:
صفحه‌بندی کتاب به قطع وزیری در نرم‌افزار Word و یا نرم‌افزار تخصصی Chap Emruz انجام می‌شود. اغلب کتاب های معمول که میبینید، قطع وزیری هستند. کتاب های درسی مدارس و دانشگاه ها به قطع وزیری هستند. در صفحه آرایی برای قطع وزیری اندازه متن، میزان فرورفتگی متن، حاشیه‌های چهار طرف صفحه، فاصله خطوط از همدیگر و موارد دیگر بر اساس قطع وزیری انتخاب می‌گردد تا علاوه بر زیباسازی و خوانایی کتاب، از اسراف و دورریز کاغذ نیز جلوگیری گردد. صفحه‌آرایی و صفحه‌بندی کتاب به قطع وزیری عموماً باید توسط صفحه‌آراها و ویراستاران انتشاراتی‌ انجام ‌شود، چراکه آنها از تمام استانداردهای لازم و تعریف شده چاپ کتاب انتشارات آگاه بوده و در هنگام صفحه‌بندی کتاب به قطع وزیری به کار می‌برند. 
برای بهترین صفحه‌بندی کتاب به قطع وزیری در ایران تایپیست، مجربترین و سریعترین ها را گلچین نموده ایم. ویراستاران بسیار حرفه‌ای و مسلط به امور صفحه‌بندی کتاب به قطع وزیری با انتخابی وسواس‌آمیز و میلی‌متری از بین هزاران متخصص برگزیده شده اند تا با صفحه بندی استاندارد در نهایت زیبایی، موجب جذابیت هر چه بیشتر کتاب شوند. برای اطلاع از هزینه چاپ و نشر ایران تایپیست که صفحه آرایی را نیز در میگیرد و یا تنها هزینه صفحه آرایی به قطع وزیری با مشاورین ما تماس بگیرید.

صفحه بندی کتاب به قطع رحلی:
صفحه‌بندی کتاب به قطع رحلی اغلب برای کتابهایی بصورت قرآن های بزرگ یا کتاب های رفرنس خارجی یا حافظ دیده میشود و از کتاب های معمولی کمی بزرگترند. صفحه‌بندی کتاب به قطع رحلی به دو صورت تک‌ستونی و دو ستونی بسته به محتوای کتاب متغیر و قابل‌اجرا است، مثلاً اگر کتاب موردنظر یک رفرنس یا مرجع باشد، حجم زیادی مطلب و محتوا را باید در آن جای داد، بنابراین چنانچه صفحه‌بندی کتاب به قطع رحلی دو ستونی و با قلم ریزتر انتخاب شود، وزن کلی کتاب و حجم آن کمتر و همچنین هزینه چاپ نیز به مقدار قابل‌توجهی کاهش می‌یابد، اما برای کتب شعری مانند شاهنامه که حاوی مینیاتور و تصاویر بوده و یا قرآن مجید که نیاز به تذهیب و زیباسازی ظاهری و همچنین گنجاندن متن اصلی به همراه معنی و گاهی تفسیر آن در هر صفحه است، روش صفحه‌بندی کتاب به قطع رحلی برای صفحه‌بند متفاوت بوده و حتی به یک طراح و نقاش نیز در حین صفحه‌آرایی کتاب نیاز پیدا می‌کند و البته هزینه صفحه‌بندی کتاب هم بالاتر می‌رود.
 ایران‌ تایپیست ضمن مشاوره رایگان با استفاده از صفحه‌ آراها، طراحان، ویراستاران و تصویرگران حرفه ای کار را به‌صورت موازی پیش برده و با تقسیم کار، سریعترین صفحه‌بندی کتاب به قطع رحلی با هزینه ای متعادل که تنها در ایران تایپیست ارائه میشود و در مقابل تضمین جهت چاپ کتاب رحلی با کیفیت عالی را ارائه می‌نماید.

صفحه بندی کتاب به قطع رقعی:
صفحه‌بندی کتاب به قطع رقعی برای کتابهایی که از اندازه معمول کمی کوچکتر هستند، انجام شده و اغلب زمانیکه متن کتاب و یا تعداد صفحات کتاب کم است میتوان از این قطع برای بهتر دیده شدن کتاب استفاده نمود. صفحه‌بندی کتاب به قطع رقعی نقش مهمی در جذب مخاطب دارد، زیرا قطع رقعی بیشتر برای چاپ رمان، داستان و به‌طورکلی کتبی که محتوامحور بوده و کمتر از تصاویر در آن‌ها استفاده شده، به کار می‌رود، بنابراین رعایت نکاتی مانند اندازه قلم، فواصل مناسب خطوط و حواشی متن از صفحه بسیار لازم و ضروری است و چنانچه صفحه‌بندی کتاب به قطع رقعی به‌ خوبی و دقت لازم انجام نگیرد، موجب خستگی چشم و دل‌زدگی خواننده خواهد شد. 
بهترین صفحه‌بندی کتاب به قطع رقعی در ایران تایپیست توسط صفحه‌بندهای حرفه ای و بسیار سرعتی با هزینه متعادل اما باکیفیت هرچه تمام‌تر انجام می‌شود و تلاش میشود تا با به حداقل رساندن تعداد صفحات، موجب کاهش هزینه چاپ کتاب شده و با ظاهرسازی زیبای صفحات، افزایش فروش کتاب را برای مشتری فراهم آورد. در ایران تایپیست امکان ثبت سفارش صفحه‌بندی کتاب به قطع رقعی آنلاین و غیر حضوری نیز مهیا شده تا نویسندگان در دورترین نقاط کشور بتوانند چاپ و نشر کتاب خود را در انتشارات برتر کشوری انجام دهند. برای مشاوره رایگان صفحه بندی و اطلاعات جزئی‌تر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به کمک آنان و نیروی 40هزاره ایران تایپیست، صفحه‌بندی کتاب به قطع رقعی ارزان و ایده‌آلی برای خود رقم بزنید.

صفحه بندی کتاب به قطع پالتویی و جیبی:
صفحه‌بندی کتاب به قطع پالتویی و جیبی دارای وجه اشتراک زیادی باهم هستند و با قلم ریزتر و فاصله خطوط کم انجام می‌شوند، چراکه دامنه کاربرد صفحه‌بندی کتاب به قطع پالتویی و جیبی مناسب کتب با محتوای کم‌حجم جهت شیک بودن و یک سری کتاب‌هایی که نیاز به حمل‌ونقل آسان با وزن سبک را دارند، می باشد مانند ادعیه، تقویم، سررسید و ... البته صفحه‌بندی کتاب به قطع پالتویی نسبت به صفحه‌بندی کتاب به قطع جیبی مقرون به‌صرفه‌تر است، چراکه با توجه به بلندی و ارتفاع بیشتر این سایز به عرض آن، حجم مطالب بیشتری را می‌توان در یک صفحه جای داد. 
در انجام صفحه‌بندی کتاب به قطع پالتویی و جیبی باید به زیباسازی کتاب و سلیقه خواننده توجه بیشتری کرد، زیرا به دلیل کوچکی سایز جیبی و پالتویی بهتر است مطالب زیادی در یک صفحه قرار نگیرد در غیر اینصورت باعث تورفتگی و درهم‌رفتگی شدید شده و کیفیت پایین کار موجب آزار مخاطب در هنگام مطالعه شده و میزان فروش را پایین می‌آورد. برای بهترین صفحه‌بندی کتاب به قطع پالتویی و جیبی ارزان و سریع در ایران تایپیست انتخاب قطع را به عهده مشتری قرار خواهیم داد، اما کارشناسان مجموعه کاملاً صادقانه پیشنهاد‌ات خود را با توجه به محتوای کتاب با نویسنده در میان می‌گذارند تا چاپ کتاب به قطع پالتویی یا جیبی با بهترین کیفیت، سریع و ارزان انجام گیرد. با مشاورین ما تماس بگیرید و یا جهت دریافت پیش فاکتور رایگان سفارش آنلاین صفحه بندی ثبت کنید.

صفحه بندی کتاب به قطع خشتی:
صفحه‌بندی کتاب به قطع خشتی به دو دلیل نیاز به ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد بیشتری دارد: اول آنکه شکل ظاهری قطع خشتی طول و عرض مساوی مربع یا همان خشت را تشکیل داده و دومین علت، کاربرد قطع خشتی برای کتاب شعر و موارد خاص است، از همین رو باید صفحه‌بندی کتاب به قطع خشتی را بسیار تمیز با نهایت خوانایی و درعین‌حال سادگی برای خوانندگان انجام داد.
 ایران تایپیست ضمانتی کتبی و معتبر برای کیفیت ۱۰۰% پروژه‌ها به مولفین و مترجمین می‌دهد و با استخدام بیش از ۴۰هزار نیروی مستعد و متعهد که صفحه‌بند‌های حرفه‌ای و کار بلد را نیز شامل میشود، انجام صفحه‌بندی کتاب به قطع خشتی حرفه ای را بر اساس موضوع و محتوای کتاب به زیبایی هر چه تمام‌تر در زمانی بسیار کوتاه با مبلغی منصفانه انجام می‌دهند. در طول روند صفحه بندی کارشناسان ایران تایپیست با پیگیری و نظارت دقیق، نهایت تلاش خود را برای یک صفحه بندی عالی و درنتیجه افزایش کیفیت پروژه به کار می‌گیرند. نویسنده متقاضی صفحه‌بندی کتاب به قطع خشتی نیز می‌تواند از طریق آنلاین و بدون مراجعه حضوری، با موسسه و صفحه بند در تماس بوده و کاملا روند را زیر نظر و نتیجتا کار مورد تائید را تحویل گیرد. برای مشاوره رایگان و اختصاصی هزینه چاپ کتاب با صفحه‌بندی کتاب به قطع خشتی و یا تنها صفحه‌بندی کتاب با ما تماس بگیرید.


Link: http://irantypist.com/page/صفحه-بندی-کتاب-80.html