ثبت نام کنید و سفارش دهید!
شنبه ۱۶ فروردین ۹۹
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

صرفه جویی در سفارش ترجمه

گرفتن کوپن تخفیف
در صورتی که فایل pdf رابه عنوان سفارش ترجمه ثبت می نمائید حتما در توضیحات به تفصیل قید نمائید که چه قسمت هایی نیاز به ترجمه دارد تا اپراتور آنها را لحاظ کند .
بازدید مجازی از دفتر کار ما!
گالری عکس ایران تایپیست
آشنایی با پرسنل ایران تایپیست 


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ یا ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 


البته اپراتور تمامی منابع انگلیسی را جزء هزینه ترجمه محاسبه نمی نماید.
گرفتن کوپن تخفیف سفارش ترجمه: شما پس از اینکه ثبت نام نمودید، وارد کاربری خودتان شوید و از آنجا شماره موبایل دوستان خود را وارد نمایید و ارسال دعوتنامه را کلیک کنید. به طور اتومات به دوستتان یک اس م اس ارسال می شود. پس از اینکه به 30 نفر از دوستان خود دعوتنامه ارسال نمودید می توانید در پشتیبانی درخواست کوپن تخفیف نمایید تا یک کوپن تخفیف 6 درصدر برایتان ارسال شود. در صورتی که عجله دارید می توانید با موسسه تماس بگیرید (پس از اینکه به 30 نفر از دوستان خود دعوتنامه ارسال نمودید) تا برایتان کوپن تخفیف 6 درصدر صادر شود.

شما می توانید با کپی و paste کردن مطالب در وورد و ثبت سفارش مطالب اضافی که نمی خواهید ترجمه شوند را حذف نمایید و  به مقدار زیادی صرفه جویی نمایید و به طور دقیق هزینه آنچه می خواهید ترجمه شود را  پرداخت کنید.

زهرا شهاب موحد
مدیر ارشدان: خانم دکتر شهاب (اطلاعات بیشتر)

Link: http://irantypist.com/page/صرفه-جویی-در-سفارش-ترجمه-37.html