ثبت نام کنید و سفارش دهید!
سه شنبه ۰۱ آبان ۹۷
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه کاتالوگ یا بروشور

شاید نیاز به ترجمه تخصصی کاتالوگ یا بروشور آنجایی مشخص تر شود که ترجمه کاتالوگ به عنوان یک مزیت رقابتی در نظر گرفته شود.

مثال: شما در بازار موبایل ایران مثلا پاساژ علاالدین، موبایل فروشی دارید، موبایلی تازه وارد بازار شده است. شما دست به اقدامی نوین می زنید. کاتالوگ آ« را برای اولین بار ترجمه می کنید و به صورت اشانتیون روی موبایل قرار می دهید. این می تواند مزیت رقابتی برای شما باشد تا رقبای خود را کنار بزنید.

          

به راحتی پس از ثبت نام می توانید سفارش ترجمه کاتالوگ یا بروشور خود را ثبت نمایید تا به صورت رایگان برایتان قیمت گذاری شود.

ترجمه کاتالوگ یا بروشور

شرکت هلدینگ ایران تایپیست آمادگی انعقاد قرارداد برای ترجمه کاتالوگ و بروشور ها می باشد. ترجمه تمامی کاتالوگ ها و بروشور ها به تمامی زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، چینی، ژاپنی، عربی و ترکی و .... در تمامی زمینه های تخصصی

ترجمه کاتالوگ
ترجمه بروشور
درخواست نمایندگی
برای ثبت سفارش آنلاین ترجمه کاتالوگ می بایست ابتدا در وبسایت ثبت نام نمایید و سپس مبادرت به ثبت سفارش ترجمه نمایید. اپراتور به صورت رایگان در مدت کمتر از 10 دقیقه برایتان قیمت گذاری می نماید.

برای اطلاع قیمت از ترجمه کاتالوگ یا بروشور از انگلیسی به تمامی زبان ها روی لینک زیر کلیک نمایید
هزینه ترجمه بروشور یا کاتالوگ از انگلیسی به فارسی
هزینه ترجمه بروشور یا کاتالوگ از فارسی به انگلیسی

حمیدرضا شریعتی
مدیر بخش تایپ ایران تایپیست: اقای شریعتی (اطلاعات بیشتر)


Link: http://irantypist.com/page/ترجمه-کاتالوگ-یا-بروشور-38.html