ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه کاتالوگ یا بروشور

اگر به ترجمه کاتالوگ فارسی به زبان های انگلیسی، ترکی، عربی، فرانسه، روسی و غیره و همیچنین ترجمه بروشور ها از زبان انگلیسی و یا چینی به زبان فارسی نیاز دارید، میتوانید از خدمات ترجمه کاتالوگ ما استفاده نمایید. شاید نیاز به ترجمه تخصصی کاتالوگ یا بروشور آنجایی مشخص تر شود که ترجمه کاتالوگ به عنوان یک مزیت رقابتی در نظر گرفته شود. در ترجمه کاتالوگ بیان شفاف و راحتی خواننده بسیار مهم است که ما بر آن تمرکز کردیم.آمادگی انعقاد قرارداد برای ترجمه کاتالوگ یا بروشور:
شرکت هلدینگ ایران تایپیست آمادگی انعقاد قرارداد برای ترجمه کاتالوگ و بروشور ها را دارد. ترجمه تمامی کاتالوگ ها و بروشور ها به تمامی زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، چینی، ژاپنی، عربی و ترکی و .... در تمامی زمینه های تخصصی ارائه می شود. ایران تایپیست با به کارگیری بیش از 14000 مترجم متخصص تضمینی را برای ترجمه ایی روان برایتان مهیا نموده است. حتما از نمونه ترجمه های رایگان ما استفاده نمایید. 


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 
حمیدرضا شریعتی
کارشناس بخش تایپ ایران تایپیست: اقای شریعتی (اطلاعات بیشتر)مطالعه لیست مرتبط با ترجمه کاتالوگ به شما پیش نهاد می شود:

بازدید مجازی از دفتر کار ما!

ترجمه کتاب

هزینه چاپ و نشر کتاب

لیست هزینه تایپ

در صورتی که هر گونه مشاوره ایی برای ترجمه مقاله می خواهید بدون درنگ با ما تماس بفرمایید  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 


Link: http://irantypist.com/page/ترجمه-کاتالوگ-یا-بروشور-38.html