ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۰۳ بهمن ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه و چاپ کتاب

آیا از تاثیرات ترجمه و چاپ کتاب در ارتقای موقعیت شغلی و تحصیلی و اجتماعی خود مطلع هستید؟

امتیاز ترجمه و چاپ کتاب برای دانشجویان
اگر شما دانشجو هستید ترجمه و چاپ کتاب می تواند نشان دهنده ی توانایی شما در انتشار علم و تجربیات خود به بهترین شکل باشد که موردتوجه  اساتید قرار خواهد گرفت.

امتیاز ترجمه و چاپ کتاب در مصاحبه دکترا
در مصاحبه دکترا، ترجمه و چاپ کتاب می تواند امتیاز مثبتی برای شما باشد زیرا اکثر دانشجویان به سمت نگارش و اکسپت مقاله که زمانبر و پرریسک هست ( جعلی بودن مجله، قرار گرفتن در بلک لیست وزارت علوم، طولانی شدن زمان داوری و رد مقاله توسط مجله) می روند . اما چاپ کتاب می تواند در زمانی بسیار کوتاه و با اطمینان بیشتری توسط یک انتشارات معتبر انجام شود.


برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 476255-021

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.ترجمه و چاپ کتاب

ترجمه و چاپ کتاب و تسلط به زبان های خارجی
ترجمه و چاپ کتاب میتواند نشان دهنده تسلط شما به زبان انگلیسی و توانایی بالای شما در انتشار مطالب به صحیح ترین شکل ممکن باشد که باعث دید مثبت اساتید در زمان مصاحبه خواهد شد.

تقویت رزومه بین المللی با ترجمه و چاپ کتاب
با ترجمه و چاپ کتاب میتوانید رزومه خود را در سطح بین المللی تقویت کنید زیرا نشان دنده تسلط شما به زبانی غیر از زبان مادری می باشد.

ترجمه و چاپ کتاب در کوتاه ترین زمان
گاهی ممکن است شما زمان زیادی برای انتخاب یک موضوع مناسب برای تالیف کتاب و نگارش آن را نداشته باشید و میخواهید از امتیاز چاپ کتاب در رزومه خود بهره¬مند شوید. در این حالت شما می¬توانید یک رفرنس معتبر انگلیسی و یا زبان های دیگر را در زمینه تخصصی خود انتخاب و به صورت فردی یا گروهی (کمتر شدن هزینه ها و فشار کاری) ترجمه و چاپ نمایید و از امتیاز ترجمه و چاپ کتاب در رزومه خود استفاده کنید.

ارتقای رتبه معلمان و فرهنگیان با ترجمه و چاپ کتاب
معلمان و فرهنگیان محترم برای ارتقای رتبه علمی و شغلی خود می¬توانند یک کتاب مناسب آموزشی و یا تربیتی به زبان خارجی انتخاب کنند و آن را ترجمه کنند و به چاپ برسانند. این امر امتیاز بالایی در رزومه شغلی آن¬ها خواهد داشت. شما می¬توانید با ترجمه و چاپ کتاب، مشخصات خود را در کتابخانه ملی ثبت کنید و جایگاه اجتماعی و فرهنگی خود را در بین مردم ارتقا دهید.

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان با همکاری هلدینگ ایران تایپیست می¬تواند انتخاب مناسبی برای ترجمه و چاپ کتاب شما در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت باشد.هلدینگ ایران تایپیست با داشتن بیش از 6000 مترجم متخصص در رشته های مختلف، توانایی ترجمه فوری کتاب شما در کوتاه­ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و بهترین کیفیتدارا می­باشد.

ترجمه فوری برای چاپ کتاب
اگر در زمینه ترجمه کتاب خود نیاز به مشاوره و کمک دارید موسسه ایران تایپیست با داشتن بیش از 6000 مترجم متخصص در زمینه های گوناگون می¬تواند یاری رسان شما برای تسریع فرآیند ترجمه کتابتان باشد.


برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 476255-021

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:


هزینه چاپ کتابراهنمای چاپ کتابقرارداد با ناشرچاپ فوری کتابچاپ کتاب در ارشدانتقویت رزومهارشدان در نمایشگاه بین المللی کتاب

تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 25/6/96 ساعت 12:00 

Link: http://irantypist.com/page/ترجمه-و-چاپ-کتاب-80.html