جمعه ۱۷ مرداد ۹۹
ثبت سفارش ترجمه ثبت سفارش تایپ ثبت سفارش کتاب ورود به سیستم

نماد اعتماد
logo-samandehi
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه تخصصی کتاب

امروزه ترجمه کتاب بعلت آسانتر بودن نسبت به تالیف آن و همگام شدن با علوم روز دنیا، بسیار پرطرفدار و کاربردی شده است. اما مشکل زمانی وجود خواهد داشت که شخصی توانایی کافی در زمینه ترجمه تخصصی کتاب را نداشته اما بعلت نیاز، علاقه و یا ارتقای رزومه خواستار این امر است.

برای ترجمه تخصصی کتاب از کجا شروع کنیم و از چه کسی کمک و راهنمایی بگیریم؟

برای اشخاص غیر حرفه ای، ترجمه تخصصی یک کتاب بعلت حساسیت بسیار بیشتر نسبت به هر نوع ترجمه دیگری، علاوه بر زمانبر بودن، نتیجه مناسبی هم در پی نخواهد داشت. تخصصی بودن ترجمه یک کتاب از آن جهت حائز اهمیت است که علاوه بر رعایت قواعد دستوری و ادبی متن، مترجم باید با ظرافتهای زبان مبدا نیز آشنا باشد. لذا فقط مترجمان زبده مفهوم کلمات نویسنده اصلی را درک خواهند کرد، بنابراین در این لحظه استفاده از یک مترجم حرفه ای و با تجربه بسیار کمک کننده خواهد بود.

باید بخاطر داشته باشید ترجمه تخصصی کتاب فقط شامل متن نمی باشد بلکه جداول، فرمولها، تصاویر، نمودارها و بطور کل زیرنویس ها و دور نویس ها را نیز در بر میگیرد. بنابراین کوچکترین اشتباهی در برگردان کتاب ها ممکن است موجب انحراف علمی خواننده شود.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ یا ترجمه یا چاپ کتاب ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

 
 
ترجمه تخصصی کتاب
ترجمه تخصصی کتاب

 

هلدینگ ایران تایپیست مفتخر است که با سابقه طولانی بهترین موسسه در امر خدمات دانشجویی بوده و همواره ترجمه و ویرایش کتبی که به ما سپرده شده جزو پرفروشترین های بازار بوده است.

 

ما با بکارگیری بهترین مترجمان داخل و خارج از کشور (به تمام زبانهای زنده دنیا) و تضمین 100% ترجمه تخصصی کتابها و ارزیابی لحظه به لحظه آن توسط همکارانمان، امیدواریم بتوانیم موجبات رضایت خاطر شما را فراهم آوریم.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.

ترجمه کتاب
هزینه ترجمه کتاب
هزینه چاپ کتاب

 


تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 2/9/95 ساعت 10:00


نویسنده: رضا واحدی تاریخ انتشار: 1394/6/19 تعداد بازدید: 116

کلمات کلیدی: ترجمه تخصصی کتاب ترجمه کتاب تخصصی ترین ترجمه کتاب ترجمه کردن کتاب ترجمه کتاب تخصصی

Link: /page/ترجمه-تخصصی-کتاب-44.html