ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

اعزام مترجم به محل

امکان اعزام مترجم همزمان به زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، چینی، ژاپنی، ترکی، عربی و ... برای تمامی شهر ها در سراسر کشور وجود دارد. مترجمین همزمان در شرکت هلدینگ ایران تایپیست به تخصص ها و زمینه های تخصصی دسته بندی شده اند و مطمئنا مترجم همزمان مسلط به زمینه کاری شما می تواند در پیشبرد هدفتان بسیار موثر باشد.    

مواردی که به مترجم همزمان نیاز دارید:
در صورتی که به اعزام مترجم همزمان برای نگارش مقاله خودتان، راه اندازی دستگاه، همایش یا میتینگ یا غیره نیاز دارید، می توانید از خدمات اعزام مترجم همزمان شرکت استفاده نمایید. در این روش مترجم به مانند مدرس خصوصی همراه  شما به شما کمک می کند تا به ترجمه مقاله انگلیسی یا ... بپردازید.

درخواست نمایندگی

برای دریافت مشاوره در مورد مترجم همزمان با 09198244151 خانم فدایی در ساعت اداری و یا 09199170040 در ساعت غیر اداری تماس بفرمایید.

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود:

بازدید مجازی از دفتر کار ما!

خدمات ترجمه تخصصی
لیست هزینه ترجمه
لیست هزینه تایپ

هزینه اعزام مترجم همزمان

پدرام شیردل
مدیر روابط عمومی ایران تایپیست: آقای شیردل (اطلاعات بیشتر)

اعزام مترجم همزمان برای ترجمه همزمان در همایش:
اعزام مترجم همزمان برای ترجمه همزمان در همایش به سراسر کشور یکی از خدمات نوین مؤسسات ترجمه‌ای است. داشتن مترجم همراه با خود در همایش‌ها و سمینارهای خارج از کشور برای افرادی که به زبان انگلیسی یا زبان رسمی آن کشور آشنایی ندارند، مزایای فراوانی دارد که درک بهتر مطالب ارائه شده در همایش مهم‌ترین مزیت این کار محسوب می‌شود. همچنین در داخل کشور نیز ممکن است نشست‌هایی تخصصی برگزار شود که در آن میهمانان خارجی به زبانی غیرفارسی صحبت کنند که در این مورد نیز اعزام مترجم همزمان برای ترجمه همزمان در همایش یا سمینارهای تخصصی امری بدیهی به نظر می‌رسد. در این میان اساتید دانشگاه‌ها، محققان و دیگر افرادی که در این جلسه حضور دارند به یک مترجم حرفه‌ای نیاز پیدا می‌کنند. بنابراین نکته مهم در اعزام مترجم همزمان برای ترجمه همزمان در همایش، اعتماد به موسسه‌ای است که بتواند علاوه بر دارا بودن مترجم‌هایی حرفه‌ای، متخصص و مسلط به زبان مورد استفاده در همایش، منصف نیز باشند. موسسه ایران تایپیست با بیش از ۸۰۰۰ مترجم متخصص در تمامی رشته‌های دانشگاهی، آمادگی اعزام مترجم همزمان برای ترجمه همزمان در همایش‌ و سمینارهای تخصصی در هر زمینه‌ای را دارد. مترجمین پس از گذراندن آزمون‌های آنلاین گزینش می‌شوند. از این رو توان بالایی در ترجمه داشته و می‌توانند به افراد زبان تخصصی نیز آموزش دهند. پس با کارشناسان ما تماس بگیرید تا جزئیات بیشتری در مورد اعزام مترجم همزمان برای ترجمه همزمان در همایش و نیز هزینه‌های آن در اختیار شما قرار دهند.

اعزام مترجم همزمان برای ترجمه سخن های مهمان خارجی در مراسم بازدید از کارخانه:
اعزام مترجم همزمان برای ترجمه سخن‌های مهمان خارجی در مراسم بازدید از کارخانه در ایران تایپیست در کمترین زمان با بالاترین کیفیت و البته هزینه‌ای منصفانه و بی رقابت میسر شده است. ترجمه همزمان تنها به دارا بودن مدارک زبان امکان‌پذیر نیست و یک مترجم تنها با تمرین زیاد و کسب تجربه می‌تواند توانایی ترجمه همزمان را داشته باشد. همچنین فردی که قرار است در یک مراسم و سخنرانی همزمان و موازی با سخنران اصلی ترجمه کند باید تبحر و تسلط کافی به موضوع داشته باشد تا بتواند مطالب ارائه‌شده را بدون اشتباه و مِن و مِن کردن به استحضار حاضرین برساند. ایران تایپیست در هنگام اعزام مترجم همزمان برای ترجمه سخن‌های مهمان خارجی در مراسم بازدید از کارخانه این نکته را مد نظر داشته و مجرب‌ترین فرد با تخصص در زمینه کاری شما را انتخاب می‌کند، زیرا بر این باور است که اعتبار شما نزد مهمانان خارجی در گرو مترجمی مسلط و حرفه‌ای است تا با ترجمه روان و سلیس خود بتواند حق مطلب را ادا کند. پس قبل از هر اقدامی با مشاوران و کارشناسان هلدینگ ایران تایپیست تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان خود شما را آگاه کرده و بهترین گزینه را برای اعزام مترجم همزمان برای ترجمه سخن‌های مهمان خارجی در مراسم بازدید از کارخانه به شما پیشنهاد دهند.

اعزام مترجم همزمان به تمامی نقاط کشور:
اعزام مترجم همزمان به تمامی نقاط کشور در برخی از مؤسسات معتبر و رسمی از جمله ایران تایپیست امکان‌پذیر است تا با در اختیار داشتن مترجم به صورت حضوری و شفاهی کارها سریع‌تر و با کیفیت بالاتری پیش برود. اگر مهمان خارجی جهت شرکت در سمینار، بازدید از نمایشگاه دارید با استفاده از اعزام مترجم همزمان به تمامی نقاط کشور می‌توانید به راحتی با او در ارتباط بوده و امکانات رفاهی او را فراهم کنید. همچنین چنانچه به منظور اطلاع از شرایط اقامت، بورسیه، معالجه و هر امثال این قصد تماس با خارج از کشور دارید ولی به مکالمه زبان انگلیسی، عربی، ترکی، کردی، چینی، آلمانی، فرانسه و یا هر زبان دیگر تسلط ندارید، فقط کافیست با روابط عمومی ایران تایپیست تماس گرفته تا با اعزام مترجم همزمان به تمامی نقاط کشور به راحتی با هر فرد غیر فارسی زبان صحبت کنید. نکته مهم این که در این موسسه بیش از ۸ هزار مترجم فارغ‌التحصیل در تمامی رشته‌های دانشگاهی وجود دارد که با توجه به مدرک، سوابق قبلی و نتایج آزمون‌های آنلاین درجه‌بندی می‌شوند و کارشناسان ما با در نظر گرفتن شرایط درخواستی و زمینه کاری شما، اقدام به اعزام مترجم همزمان به تمامی نقاط کشور می‌نمایند تا کار شما در اسرع وقت با هزینه‌ای مناسب و کیفیتی تضمینی انجام شود.

اعزام مترجم همزمان به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی، چینی،  ترکی و کردی:
اعزام مترجم همزمان به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، عربی، چینی، ترکی و کردی به اقصی نقاط کشور در ایران تایپیست میسر است. چنانچه قصد شرکت در جلسه و یا قرار ملاقات با شخص خارجی را دارید و به دنبال یک مترجم حرفه‌ای، متعهد و‌ امین هستید، ایران تایپیست با داشتن یکی از بزرگ‌ترین جامعه آماری در زمینه‌های مختلفی از جمله ترجمه، آمادگی خود را جهت اعزام مترجم همزمان به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، عربی، چینی، ترکی و کردی اعلام می‌کند. توجه کنید که شما به یک‌ مترجم مسلط و حرفه‌ای با تخصص در حوزه کاری خود دارید تا بتواند در انتقال دقیق و کامل مطالب به خوبی عمل کند. همچنین فردی متعهد و مسئولیت بوده و حافظ و نگهدار اسرار کاری یا خصوصی شما باشد. ایران تایپیست یکی از معتبرترین مراکز اعزام مترجم همزمان به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، عربی، چینی، ترکی و کردی بوده که تضمین‌کننده کیفیت کار کارمندان و نیز تعهدات اخلاقی از طرف آن‌ها نیز خواهد بود. در ضمن مترجمین این موسسه بر اساس تخصص و تجربه طبقه‌بندی شده و بهترین فرد با دارا بودن تمامی شرایط مورد نیاز شما برای اعزام مترجم همزمان به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، عربی، چینی، ترکی و کردی مهیا و با شما همراه خواهد شد. جهت اطلاع از کم و کیف اعزام به محل و هزینه‌ها با همکاران ما در این حوزه تماس بگیرید.

اعزام مترجم همزمان به عنوان تور لیدر:
اعزام مترجم همزمان به عنوان تور لیدر به اقصی نقاط کشور در موسسه ایران تایپیست وجود دارد. آژانس‌های مسافرتی و تمامی متصدیان برگزارکنندگان تور برای توریست‌های خارجی می‌توانند با تماس به روابط عمومی موسسه اقدام به استخدام پاره‌وقت یا تمام‌وقت مترجم به تمامی زبان‌های زنده دنیا مانند انگلیسی، روسی، عربی، کردی، ترکی، آلمانی و فرانسه کنند و پس از توافق در اسرع وقت اعزام مترجم همزمان به عنوان تور لیدر به محل موردنظر شما صورت می‌گیرد. بی‌تردید فردی که به عنوان راهنمای تور قرار است کار کند باید علاوه بر دارا بودن ویژگی‌های فردی و اجتماعی بالا، تسلط و تبحر فراوانی در حوزه گردشگری و نیز زبان خارجی برخوردار باشد تا بتواند با ارتباط کلامی روان  مؤثر باعث جذابیت تور و جلب نظر توریست‌ها شوند. از این رو در ایران تایپیست جهت اعزام مترجم همزمان به عنوان تور لیدر از فردی با تخصص و با سابقه در این زمینه استفاده می‌شود تا با دایره کلمات وسیع و ارائه‌ای مکالمه‌ای سلیس و روان به برگزاری یک تور گردشگری عالی و جذاب کمک کنند. داشتن تمامی ابزارها و شرایط در جهت رسیدن به کیفیتی درجه یک در مقابل هزینه‌ مناسب برای اعزام مترجم همزمان به عنوان تور لیدر در موسسه ما، از مهم‌ترین دلایلی است که ایران تایپیست را از دیگران متمایز می‌کند. پس با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما که در طول ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده دریافت سؤالات شما هستند، صحبت کنید تا از روند اعزام مترجم همزمان به عنوان تور لیدر در این به طور کامل آشنا شوید.

Link: http://irantypist.com/page/اعزام-مترجم-به-محل-17.html