ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۰۲ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

اخذ مجوز نشر کتاب

مراحل اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب که توسط انتشارات باید انجام شود عبارتند از:

  1. اخذ شابک برای کتاب شما
  2. اخذ فیپا برای کتاب شما
  3. اخذ مجوز چاپ کتاب شما از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  4. اخذ اعلام وصول کتاب شما  رفرنس ویکی پدیا
برای اطلاع از هزینه و زمان اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
هزینه و زمان اخذ مجوز چاپ  کتاب
  درخواست نمایندگی

برای اطلاعات بیشتر در مورد اخذ مجوز نشر کتاب و انعقاد قرارداد با ناشر به صورت سنتی یا آنلاین صفحه زیر را مطالعه فرمایید

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 476255-021

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.


چاپ  کتاب شما را با بیشترین سرعت و کمترین هزینه ممکن انجام خواهیم داد.

سفارش آنلاین

در صورتی که هر گونه مشاوره ایی می خواهید بدون درنگ با ما تماس بفرمایید

مراحل چاپ کتاب

غرفه 1: زبان تخصصی ارشدان در تمامی رشته ها در 29 امین نمایشگاه بین المللی کتاب با استقبال بی نظیری مواجه شد. (اطلاعات بیشتر)


مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

بازدید مجازی از دفتر کار ما!

مراحل چاپ کتاب

انواع قرارداد چاپ کتاب با ناشر

هزینه چاپ کتاب

چاپ کتاب فوری در تیراژ پایین

راهنمای انتخاب روش چاپ کتاب

زمینه های چاپ کتاب

محاسن چاپ کتاب در انتشارات ارشدان

کارگاه مقاله نویسی

کارگاه پروپوزال نویسی

کارگاه رفرنس نویسی اند نوت

آدرس شعب و نمایندگی

تقویت رزومه

ارشدان در نمایشگاه بین المللی کتاب


برای اینکه به راحتی مجوز های چاپ کتاب خودتان را بگیرید، با انتشارت قرارداد می بندید تا تمامی مجوز های کتاب شما را بگیرد. از آنجاییکه انتشارات ارشدان تمامی کارهای اخذ مجوز را آنلاین انجام میدهد (به علت چاپ کتاب ها با تعداد بالا ارتباط آنلاین با وزارتخانه ارشاد اسلامی دارد) کمترین دردسر و البته هزینه برای شما مقدور می باشد. به شما نوید کمترین هزینه ممکن برای چاپ کتابتان را میدهیم.

چاپ  کتاب شما را با بیشترین سرعت و کمترین هزینه ممکن انجام خواهیم داد.

سفارش آنلاین


 اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری:
اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری در واقع موجب ثبت کتاب شده و اجازه فروش آن را فراهم می‌کند، چراکه بدون این مجوز انتشار کتاب غیرقانونی بوده و در صورت مشاهده در کتاب‌فروشی ها جمع‌آوری می‌گردد و دردسرهای فراوانی برای نویسنده کتاب خواهد داشت. روش اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری به دو صورت امکان‌پذیر است: اول انکه مؤلف نسخه نهایی کتاب را  مستقیماً به خانه کتاب جهت دریافت شابک ببرد که باید مدت زیادی را منتظر بماند تا این شماره بین‌المللی برای کتاب او صادر شود. روش دوم همکاری با ناشر معتبر و مجرب دانشگاهی است. در انتشارات ایران تایپیست، نیازی به طی این مسیر و هدررفت زمانی نیست‌، چراکه با استفاده از تکنیک و تجربه کارشناسان حرفه ای این عرصه، فرایند اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری را بسیار سریع ساخته ایم. این مجموعه انتشارات از بزرگترین تیم تایپیست‌ها، ویراستاران، گرافیستها و به‌روزترین سیستم چاپ در ایران برخوردار است و همزمان با اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری با سرعت و دقت هرچه‌تمام‌تر مراحل اجرایی چاپ کتاب کنکوری شما را انجام داده و با قراردادنامه کتبی نتیجه را تضمین‌ می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید تا از روند و هزینه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری و مراحل چاپ آن آگاه شوید.

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب علمی:
اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب علمی شامل فیپا، شابک و مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز  مجوز اعلام وصول کتاب است که به مسیری پر پیچ‌ و خم طولانی نیاز دارد، به همین علت توصیه می‌شود این مهم حتما توسط انتشارات مجرب انجام گیرد. برخی نویسندگان دانشگاهی و علمی به تصور اینکه اخذ مجوز چاپ کار آسانی است، خود به دنبال اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی رفته که مستلزم صرف زمان و انرژی بسیاری است. از طرف دیگر، به دلیل صرفه‌جویی در هزینه این مورد را به انتشاراتی‌های نامعتبر که از تجربه و مهارت پایینی برخوردار هستند می سپارند که نتیجتا به اعتبار و ارزش کتاب علمی لطمه فراوانی وارد می سازد. انتشارات ایران تایپیست بعنوان پرکارترین ناشر کشوری در چاپ کتاب‌ زمینه‌های مختلف، اعلام می‌دارد که اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی مؤلفین و مترجمین را در کوتاه‌ترین زمان با هزینه‌ای بسیار متعادل انجام می‌دهد، همچنین با ایجاد سامانه  اینترنتی انتشاراتی، ثبت سفارش آنلاین اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی مهیا شده تا نویسندگان از تمامی نقاط کشور به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به هیچ سازمان و نهادی مجوزها را دریافت کنند.

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی:
اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی در انتشارات‌ ایران تایپیست با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باسابقه درخشان در چاپ انواع کتاب دانشگاهی و غیردانشگاهی به‌آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد. در حالت کلی اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی شامل دریافت ۴ مجوز از سازمان‌های مختلف جهت تائید و ثبت کتاب جهت صدور اجازه فروش است که هرکدام از این مجوزها هزینه‌ای مشخص و مدت‌ زمانی متغیر دارد و چنانچه نویسنده بخواهد شخصاً مجوزها را دریافت نماید، زمانی طولانی باید صرف کند. در ایران تایپیست بدون فوت وقت به دلیل مهارت کارشناسان اداری هر  4مجوز موازی با مراحل اجرایی چاپ کتاب تستی انجام میگیرد. جهت اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی بویژه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، لازم است کلیه مراحل تایپ، ویراستاری، طراحی جلد و صفحه‌بندی کتاب انجام‌شده و یک الی دو نسخه از کتاب چاپ‌شده توسط کارشناسان تخصصی بررسی و تائید نمایند. تمامی این مراحل در ایران تایپیست با بالاترین کیفیت و هزینه‌ای مناسب قابل انجام است. جهت کسب اطلاع از جزئیات مراحل اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی با مشاورین ما تماس بگیرید.

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی:
برای اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی چنانچه نویسنده شخصا اقدام نماید، نیاز به دوندگی فراوام و رفت‌وآمد‌های مکرر به سازمان‌های مربوطه است. همچنین وی باید آگاهی کامل و دقیقی از مراحل دریافت و نوع مجوزهای لازم را داشته باشد، زیرا اگر حتی در یکی از مراحل اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی کوتاهی صورت گیرد، عواقب آن گریبان گیر نویسنده شده و ممکن است تمام زحمات او را بر باد دهد، بنابراین توصیه می‌شود که حتما یک ناشر رسمی و معتبر را انتخاب کرده و پس از عقد قرارداد تمامی مراحل چاپ کتاب آموزشی را به او بسپارید. انتشارات ایران تایپیست با دارا بودن افتخاراتی مانند پرکارترین ناشر کشوری در چاپ انواع کتب و نیز عدم نیاز به مراجعه حضوری برای درخواست چاپ کتاب، آمادگی خود را جهت اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی و سپس انجام تمامی مراحل چاپ در کمتر از سه هفته با هزینه‌ای مقرون ‌به ‌صرفه اعلام می‌دارد و با امکان برقراری ارتباط آنلاین با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوزهای چاپ کتاب آموزشی را در اسرع وقت دریافت می‌نماید، البته زمان لازم جهت اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی بستگی زیادی به موضوع و محتوای آن دارد که ما آنرا به 3 هفته تقیلی داده ایم. جهت کسب اطلاع دقیق از هزینه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب داستانی:
اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب داستانی را به انتشارات ایران تایپیست بسپارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن و بصورت آنلاین شابک، فیپا و مجوز ارشاد را دریافت نموده و بستری مناسب جهت چاپ کتاب فوری برایتان مهیا شود. ازآنجایی‌که جهت اخذ مجوز چاپ کتاب، ویراستاری و طراحی جلد و صفحه‌بندی کتاب باید کامل انجام شده باشد و هرگونه تغییری پس از دریافت آن ممکن نیست، بنابراین اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب داستانی باید بعد از انجام با کیفیت و دقیق این مراحل باشد. ایران تایپیست به عنوان بزرگ‌ترین انتشارات کشوری با بیش از ۴۰ هزار نیروی متخصص از آمادگی لازم و کافی جهت اخذ مجوز چاپ کتاب داستان در کوتاه‌ترین زمانحداکثر طی سه هفته برخوردار است. سیستم کاری به‌صورت موازی بوده و مراحل مختلف در راستا و هماهنگ با هم پیش می‌روند. این مسئله برای نویسندگان و مؤلفینی که نیاز دارند هر چه زودتر ثمره چاپ کتاب خود را مشاهده کرده و با اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب داستانی و توزیع کتاب خود در سطح کشور بازخورد مخاطبین را دریافت نمایند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چنانچه به توضیحات و اطلاعات بیشتر از هزینه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب داستانی نیاز دارید با مشاورین ما تماس بگیرید تا از پروسه اخذ مجوز فوری چاپ کتاب داستان در انتشارات ما کاملا مطلع شوید.

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان:
اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان، شعر و به ‌طورکلی موضوعات مرتبط با حوزه انسانی از پروسه طولانی‌تری نسبت به دیگر  موضوعات کتب برخوردار است که این مسئله بیشتر مربوط به بخش دریافت مجوز از ارشاد می باشد. در این مسیرحتماً نسخه نهایی کتاب باید آماده و ۱ الی ۲ عدد نیز چاپ گردد، سپس به سازمان ارشاد اسلامی تحویل داده شده تا توسط کارشناسان بررسی شده و چنانچه تغییراتی نیاز باشد، آن را به نویسنده و ناشر ارجاع دهند و بازبینی و اصلاح گردد که ممکن است روند این بررسی حدود دو ماه یا بیشتر به طول ‌انجامد. همچنین جهت اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان، طرح روی جلد نیز باید به تائید وزارت ارشاد برسد، البته دریافت شابک و فیپا و نیز اجازه  وصول کتاب نیز از دیگر مجوزهای لازم جهت چاپ کتاب رمان هستند که اگر انتشارات مجربی اقدام به اخذ آن‌ها نماید در زمان کوتاهی به سرانجام خواهند رسید، اما چنانچه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان را مؤلف به عهده بگیرد، زمان بیشتری صرف شده که گاهی موجب دلسردی و پشیمانی او برای ادامه کار چاپ کتاب رمان نیز می‌گردد، بنابراین اگر به عنوان نویسنده تازه‌کار به دنبال چاپ رمان خود هستید و از این روند اطلاعی ندارید، ایران تایپیست با داشتن بیش از ۴۰ هزار نیروی  فعال و مسلط به امور تایپ، ویراستاری، طراحی جلد و صفحه‌بندی، علاوه بر چاپ رمان فوری تمامی مراحل اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با دریافت یک هزینه کلی و بسیار متعادل انجام میدهد.   

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کودک:
اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کودک شامل چهار مرحله دریافت شابک (شماره استاندارد بین‌المللی کتاب)، فیپا (فهرست پیش از انتشار)، مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در آخر اعلام وصول کتاب است که البته گاهی در برخی از انتشاراتی‌ها در اخذ مجوز آخر سهل‌انگاری کرده و آن را به تعویق می‌اندازند، درصورتی‌ که چنانچه بدون طی این مرحله از اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کودک کتابی وارد بازار شود، غیرقانونی بوده و برای ناشر و نویسنده دردسرساز خواهد شد، لذا انتخاب یک انتشاراتی متعهد و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهترین گزینه جهت اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کودک است. ایران تایپیست به عنوان بزرگ‌ترین انتشارات آنلاین کشور، آماده همکاری با نویسندگان تاره کار و کهنه‌کار است تا پس از عقد قرارداد حتی به‌صورت غیرحضوری، در زمانی کوتاه انجام صفر تا صد چاپ انواع کتاب کودک را به عهده بگیرد. ایران تایپیست با وزارت ارشاد اسلامی و خانه کتاب ارتباط آنلاین داشته و می‌تواند اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کودک را در زمانی کوتاه و با هزینه‌ ای ثابت و کلی که شامل کلیه مراحل است، انجام دهد. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر و هزینه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کودک توصیه می‌شود با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید تا بصورت کاملاً رایگان و به ‌دور از هرگونه جانب‌داری شما را راهنمایی نمایند.

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب فوری:
اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب فوری تنها برای انتشاراتی که از نرم‌افزار توکن بهره‌مند هستند، میسر است. این نرم‌افزار توسط دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌منظور ثبت الکترونیکی صدور مجوز کتاب، به ناشران فعال در حوزه‌های مختلف تعلق می‌گیرد. با این نرم‌افزار اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب فوری برای برخی از موضوعات عمومی ظرف مدت یک هفته امکان‌پذیر است. انتشارات ایران تایپیست با اثبات توانایی‌های خود به وزارت و با عنوان پرکارترین ناشر کشوری، موفق به دریافت نرم‌افزار توکن شده است و تمامی نویسندگانی که نیاز به چاپ کتاب فوری دارند، می‌توانند با ارسال آنلاین فایل کتاب خود به ما، پروسه بررسی و اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب فوری موردنظرشان را تا حد امکان پایین بیاورند و به‌صورت تلفنی و یا از طریق ایمیل از روند دریافت مجوزها مطلع شوند‌. ایران تایپیست با کیفیت و سرعت بالا در کنار هزینه‌های  بی‌رقیب، با اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب فوری مراحل دیگر را نیز به صورت موازی ادامه داده و دغدغه‌ افرادی را که نیاز به این شیوه از چاپ کتاب را دارند، برطرف می نماید. با مشاورین رایگان ما تماس بگیرید تا از شیوه ثبت سفارش دریافت اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب فوری و هزینه‌ها آگاه شوید.

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی:
اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی در نرم‌افزار توکن که سامانه ثبت الکترونیکی صدور مجوز کتاب بوده و زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، در مدت کوتاهی و حداکثر یک‌هفته‌ای با ایران تایپیست امکان‌پذیر است. البته این نرم‌افزار در اختیار عموم و حتی تمامی ناشران نیست، بلکه حق استفاده از آن به انتشارات معتبر و پرکاری نظیر ایران تایپیست که از دامنه فعالیت گسترده‌ای برخوردار است، داده میشود. اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی نیاز به‌صرف زمان زیاد و رفت‌وآمدهای مکرر به سازمان‌های مربوطه جهت دریافت شابک، فیپا، مجوز ارشاد و اعلام وصول کتاب است که با توجه به کمبود وقت اساتید و مدرسین دانشگاه و یا دانشجویانی که قصد چاپ کتاب دانشگاهی را دارند، بهتر است این کار را به ایران تایپیست سپرده شود تا علاوه بر اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی در اسرع وقت، دیگر مراحل چاپ نیز، با کیفیت عالی و فوری انجام شوند. ایران تایپیست، حساسیت بالای جامعه دانشگاهی را در چاپ کتاب دانشگاهی با استانداردهای لازم درک کرده و با ضمانت‌نامه کتب کیفیت را تضمین می‌نماید و توصیه می کند که پیش از اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی توسط دیگر اشخاص و ناشرین حتماً از مشاوره رایگان کارشناسان این موسسه استفاده نمایید.

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی:
اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی از پیچیدگی‌های زیاد برخوردار است و نیاز به آشنایی زیاد و طی مراحل اداری طاقت‌فرسا است. این مسئله برای نویسندگان و اشخاصی که به چاپ فوری کتاب درسی جهت استفاده از آن در تقویت رزومه و یا دریافت بورسیه تحصیلی احتیاج داشته، ولی از فرصت کافی و دانش لازم برخوردار نیستند، بیشتر به چشم می‌آید. به‌طورکلی برای اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی ابتدا باید مجوز فیپا (فهرست‌نویسی پیش از انتشار) از خانه کتاب و شابک (شماره استاندارد بین‌المللی کتاب) از کتابخانه ملی صادر شود و همراه با فایل کتاب به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده تا مجوز چاپ کتاب درسی صادر شود که معمولاً ۳ هفته تا ۶ ماه زمان نیاز دارد تا وارد مراحل دیگر چاپ شود، اما پروسه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی در انتشارات ما از حداقل‌ترین زمان و هزینه برخوردار است. انتشارات ایران تایپیست کار شما را آسان کرده و شما تنها نوشته خود را به ما سپرده و تمام مراحل از تایپ، ویراستاری تا اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی و سپس چاپ و در صورت نیاز فروش را انجام خواهد داد. برای اطلاع از هزینه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی و دیگر اطلاعات حتماً با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

Link: http://irantypist.com/page/اخذ-مجوز-نشر-کتاب-52.html