ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۰۱ اسفند ۹۸
موضوعات خبری
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

نمونه ترجمه کتاب مدیریت و حسابداری / نظامهای اداری تطبیقی/ کد نمونه ترجمه A434

کاربر گرامی:  

شما می توانید از کد مترجم  2903  ترجمه زمینه مدیریت و حسابداری را استفاده نمایید، برای این کار ابتدا در وبسایت ثبت نام نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش ترجمه نمایید. در قسمت ارجاع به مترجم خاص می توانید کد 2903  را وارد نمایید تا همین مترجم برایتان ترجمه انجام دهد. در صورتی که می خواهید بقیه نمونه ترجمه ها که توسط مترجمین دیگر انجام شده اند را مشاهده نمایید بر روی لینک زیر کلیک نمایید

ثبت سفارش ترجمه

نمونه ترجمه ها 


ترجمه: انگلیسی به فارسی

زمینه:  مدیریت و حسابداری

موضوع نمونه ترجمه:  نظامهای اداری تطبیقی

سخن مترجم:

با سلام و سپاس فراوان

متن تخصصی شما با نهایت دقت ترجمه، ویرایش، تایپ و برای شما انجام می شود. عبارات و اصطلاحات تخصصی رشته شما مطابق دروس دانشگاهی رشته شما ترجمه خواهد شد. باشد که همکاری ما ادامه دار باشد.

 

متن اصلی به  انگلیسی :

This brings us to the second cluster on Measuring performance, which includes four modules. In Criteria for a good indicator and measurement system, reference is made to which countries use checklist criteria for indicators and systems. This information may come from handbooks, guides, budget instructions, explicit audit practices and the like. Some countries focus more on technical issues, while others also include elements of reform policy priorities, such as credibility, integration or ownership. This is important for the quality checks on performance information.

متن ترجمه شده به  فارسی :

این مسئله توجه ما را به خوشه دوم اندازه گیری عملکرد که شامل چهار بخش است معطوف میسازد. در معیارهای یک شاخص خوب و سیستم اندازه گیری، مرجع، برای کشورهایی که از معیارهای چک لیست برای شاخص های سیستم ها استفاده می کنند، ساخته شده است. این اطلاعات ممکن است از کتاب های مرجع، راهنماها، دستورالعمل بودجه، شیوه های حسابرسی صریح و مانند آن آمده باشد. برخی از کشورها بیشتر بر مسائل فنی تمرکز دارند، در حالی که دیگران بر عناصر اولویت دار سیاسی اصلاحات از قبیل اعتبار، ادغام و یا مالکیت متمرکزند که این موضوع برای کنترل کیفیت اطلاعات عملکرد مهم است

Link: http://irantypist.com/news/نمونه-ترجمه-کتاب-مدیریت-و-حسابداری-/-نظامهای-اداری-تطبیقی/-کد-نمونه-ترجمه-A4342.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* ایران تایپیست هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.