ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷
موضوعات خبری
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

نمونه ترجمه متن روانشناسی/تاثیرگذاری متقابل/کد نمونه ترجمه A699


کاربر گرامی:

شما می توانید از کد مترجم 11796 ترجمه زمینه روانشناسی را استفاده نمایید، برای این کار ابتدا در وبسایت ثبت نام نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش ترجمه نمایید. در قسمت ارجاع به مترجم خاص می توانید کد 11796را وارد نمایید تا همین مترجم برایتان ترجمه انجام دهد. در صورتی که می خواهید بقیه نمونه ترجمه ها که توسط مترجمین دیگر انجام شده اند را مشاهده نمایید بر روی لینک زیر کلیک نمایید


ثبت سفارش ترجمه

نمونه ترجمه ها 


ترجمه: انگلیسی به فارسی

زمینه: روانشناسی

موضوع نمونه ترجمه: تاثیرگذاری متقابل


متن اصلی به  انگلیسی: 

Awareness of the importance of the functioning of the family as a unit has led to the study of family cohesion, which can be conceptualized as the level of contentedness and emotional support experienced within a family. Higher levels of family cohesion have been found to relate to less parental stress as well as to greater adaptive behavior and social functioning in children. These relations have been reported in families of typically developing children as well as in families in which a child has a disability.متن ترجمه شده به  فارسی :

آگاهی از اهمیت عملکرد خانواده به عنوان یک واحد اجازه می‌دهد که به هم پیوستگی خانواده مطالعه شود که به نوبه‌ی خود می‌تواند به عنوان سطح ارتباطات و احساسات که بقای یک خانواده را پشتیبانی می‌کند، در نظر گرفته شود. در ارتباط با استرس کمتر مرتبط با والدین درست مانند رفتار‌های انطباقی و عملکرد‌های اجتماعی در کودکان، سطوح بالاتری از به هم پیوستگی در خانواده‌ها یافت شده است. این ارتباط‌ها در خانواده‌هایی گزارش شده است که کودکانشان به طور معمول و روال عادی رشد کرده اند. همین روال در خانواده‌هایی که کودکی با ناتوانی داشتند نیز وجود داشت.


*****************

شما میتوانید نظر خود را در مورد این نمونه ترجمه در زیر همین صفحه اعلام نمایید.

 مطمناً نظر شما در جهت بهبود کیفیت خدمات ترجمه خود به کار خواهیم برد.


Link: http://irantypist.com/news/نمونه-ترجمه-متن-روانشناسی/تاثیرگذاری-متقابل/کد-نمونه-ترجمه-A6993.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* ایران تایپیست هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.