ثبت نام کنید و سفارش دهید!
سه شنبه ۰۱ آبان ۹۷
موضوعات خبری
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

نمونه ترجمه متن حقوق/حقوق کیفری/کد نمونه ترجمه A652


کاربر گرامی:

شما می توانید از کد مترجم 11037 ترجمه زمینه حقوق را استفاده نمایید، برای این کار ابتدا در وبسایت ثبت نام نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش ترجمه نمایید. در قسمت ارجاع به مترجم خاص می توانید کد 11037 را وارد نمایید تا همین مترجم برایتان ترجمه انجام دهد. در صورتی که می خواهید بقیه نمونه ترجمه ها که توسط مترجمین دیگر انجام شده اند را مشاهده نمایید بر روی لینک زیر کلیک نمایید


ثبت سفارش ترجمه

نمونه ترجمه ها 


ترجمه: انگلیسی به فارسی

زمینه: حقوق

موضوع نمونه ترجمه: حقوق کیفری


متن اصلی به  انگلیسی: 

Prescilla is pregnant and Richard (as he well knows) is responsible for her condition. They become very depressed about the future and decide to commit suicide by attaching themselves together by way of an electric cable which Richard connects to the mains. Richard then pulls the switch, but although a strong current passes through them and they are both badly burnt they are not killed. They are both taken to hospital and treated for first degree burns. Prescilla gives birth to a premature baby who, as a result of injuries caused by electrocution, suffers severe respiratory problems. She is placed on a ventilator; but after five days, because she is now in a persistent vegetative state with no hope of recovery, Dr Spock decides to turn the machine off and the baby dies.


متن ترجمه شده به  فارسی :

پرسیلا حامله است و و ریچارد (که او را می شناسید) در قبال شرایط او مسئول است. آنها درباره آینده افسرده بودند و تصمیم به خودکشی به وسیله حمله کردن به خودشان با هم با یک کابل الکتریکی که ریچارد به شاه خط متصل کرده بود گرفتند. سپس ریچارد سوییچ را کشید ولی اگرچه یک جریان برق قوی از آنها عبور کرد و هر دوی آنها به شدت سوختند، کشته نشدند. هر دوی آنها به بیمارستان منتقل شدند و به خاطر سوختگی درجه اول تحت درمان قرار گرفتند. پریسلا یک کودک نارس به دنیا آورد. که به عنوان نتیجه صدمات ناشی از برق گرفتگی از مشکلات شدید تنفسی رنج می برد. او تحت تنفس مصنوعی قرار گرفت اما پس از پنج روز چون که او در حال حاضر در وضعیت نباتی مداوم با هیچ امیدی به بهبودی است دکتر اسپاک تصمیم به خاموش کردن دستگاه می گیرد و کودک می میرد.

*****************

شما میتوانید نظر خود را در مورد این نمونه ترجمه در زیر همین صفحه اعلام نمایید.

 مطمناً نظر شما در جهت بهبود کیفیت خدمات ترجمه خود به کار خواهیم برد.Link: http://irantypist.com/news/نمونه-ترجمه-متن-حقوق/حقوق-کیفری/کد-نمونه-ترجمه-A6525.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* ایران تایپیست هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.