شنبه ۰۱ اردیبهشت ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

سوال های مربوط به استخدام محقق؟

با سلام. ضمن احترام، در این فروم می توانید کلیه سوالات مربوط به استخدام محقق را مطرح بفرمایید. محققینی که استخدام شده اند دقت بفرمایند که می بایست کلیه سوالات خودشان را از طریق پنل خودشان مطرح بفرمایند. در این قسمت فقط محققینی که می خواهند فرم استخدام محقق را تکمیل نمایند یا به پی گیری وضعیت استخدام محقق بپردازند، پاسخ داده می شود. تمام تلاش بر این بوده حتی یک سوال نیز بدون پاسخ نماند. مطرح نمودن سوال در این فروم نشانه احترام به حق تقدم می باشد. با احترام

ارسال شده در ۱۳:۰۸:۴۰ پنجشنبه ۹۲/۱۱/۱۰

هروی میگوید :

سلام. من هر کاری می کنم نمی توانم رزومه خودم را آپلود کنم!

ارسال شده در ۱۳:۰۹:۵۳ یکشنبه ۹۲/۱۱/۱۳

مژده میگوید :

ببخشید ایا من می توانم بیشتر از 3 نرم افزار را انتخاب کنم؟ هر کار کردم نتوانستم

ارسال شده در ۱۳:۱۱:۲۹ یکشنبه ۹۲/۱۱/۱۳

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به هروی گرامی: لطفا مطموئن شوید که از پسوند زیپ استفاده نمایید و البته یا پی دی اف. شما احتمالا از RAR استفاده می نمایید که پشتیبانی نمی شود.

ارسال شده در ۱۳:۱۳:۳۵ یکشنبه ۹۲/۱۱/۱۳

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به مژده گرامی: بله در صورتی که بیشتر از 3 نرم افزار تسلط دارید می توانید نام نرم افار ها را در زیر لیست تایپ نمایید، در بررسی ها لحاظ و در صورت صلاحدید برایتان فعال می شود.

ارسال شده در ۱۳:۱۵:۵۷ یکشنبه ۹۲/۱۱/۱۳

elham میگوید :

salam, man nemidonam koja bayad code rahgiri vared konam ta paygiri konam

ارسال شده در ۱۵:۱۳:۲۰ یکشنبه ۹۲/۱۱/۱۳

حمید میگوید :

با سلام هنگام آپلود عکس پرسنلی با پیغام \"عکس پرسنلی معتبر نمیباشد\" مواجه میشوم. قابل ذکر است که این عکسی است که در بسیاری از فرمهای اینترنتی(کنکور، سازمان سنجش و...) آپلود کرده ام و مشکلی در حجم و اندازه اش ندارد.

ارسال شده در ۱۵:۱۸:۲۲ یکشنبه ۹۲/۱۱/۱۳

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به الهام گرامی: لطفا در همین قسمت کد رهگیری به همراه نام خانوادگی خودتان را بفرمایید.

ارسال شده در ۱۵:۴۱:۲۵ یکشنبه ۹۲/۱۱/۱۳

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به حمید گرامی: لطفا از مرورگر متفاوتی استفاده نمایید. احتمالا مشکل برطرف خواهد شد.

ارسال شده در ۱۵:۴۲:۱۸ یکشنبه ۹۲/۱۱/۱۳

مصطفی یاری میگوید :

10095

ارسال شده در ۰۴:۰۲:۱۱ دوشنبه ۹۲/۱۱/۱۴

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به دکتر یاری گرامی: درخواست شما به عنوان محقق به درستی ثبت شده است. لطفا منتظر باشید. در صورتی پذیرش از طرف هیئت مدیره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ارسال شده در ۲۱:۱۷:۵۹ دوشنبه ۹۲/۱۱/۱۴

شیده نصری میگوید :

سلام من همین الان درخواست دادم، آیا من هم درخواستم ثبت شد؟

ارسال شده در ۲۱:۱۹:۲۲ دوشنبه ۹۲/۱۱/۱۴

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به استاد نصری گرامی: بله درخواست شما نیز به درستی ثبت شده است. لطفا منتظر باشید در صورت پذیرش با شما تماس گرفته می شود

ارسال شده در ۲۱:۲۰:۱۶ دوشنبه ۹۲/۱۱/۱۴

محمد حسن هاتفی فرجیان میگوید :

salam khaste nabashid mikhastam bedoonam az kodom ghesmat mitoonam rezoomeye khodamo vared konam? kode rahgiri daryaft kardam

ارسال شده در ۱۳:۲۵:۰۴ چهارشنبه ۹۲/۱۱/۱۶

سارا ارجمند میگوید :

سلام آیا درخواست من ثبت شده؟

ارسال شده در ۱۷:۳۱:۵۴ چهارشنبه ۹۲/۱۱/۱۶

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به هاتفی گرامی: لطفا در پایین ترین قسمت سایت روی استخدام کارمند اینترنتی کلیک بفرمایید.

ارسال شده در ۲۰:۳۵:۴۳ چهارشنبه ۹۲/۱۱/۱۶

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به مهندس ارجمند گرامی: بله درخواست شما به درستی ثبت شده است.

ارسال شده در ۲۰:۳۷:۱۰ چهارشنبه ۹۲/۱۱/۱۶

منصور براتی میگوید :

با سلام و احترام، لطفا بفرمایید که نتیجه استخدام محقق و مترجم چه زمانی مشخص می شود و از چه طریقی می توان از نتیجه مطلع شد؟

ارسال شده در ۱۷:۳۱:۳۷ پنجشنبه ۹۲/۱۱/۱۷

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به براتی گرامی: لطفا منتظر بمانید در صورت پذیرش با شما تماس گرفته می شود.

ارسال شده در ۲۲:۳۹:۰۴ پنجشنبه ۹۲/۱۱/۱۷

ساره جمالی زواره میگوید :

با سلام؛بنده دو هفته پیش ثبت نام کرده ام آیا به در خواست من رسیدگی شده است؟

ارسال شده در ۱۳:۳۲:۱۹ شنبه ۹۲/۱۱/۲۶

10513

ارسال شده در ۱۳:۳۶:۵۱ شنبه ۹۲/۱۱/۲۶

هانیه استوار میگوید :

با سلام جناب شیدایی من فرم استخدامو پر کردم و لی رزومه رو آپلود نکردم و توضیحاتم کامل نیست. میتونم اطلاعاتمو ویرایش کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. با احترام

ارسال شده در ۱۴:۲۵:۰۳ دوشنبه ۹۲/۱۱/۲۸

هانیه استوار میگوید :

با سلام جناب شیدایی من فرم استخدامو پر کردم و لی رزومه رو آپلود نکردم و توضیحاتم کامل نیست. میتونم اطلاعاتمو ویرایش کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. با احترام

ارسال شده در ۱۴:۲۵:۳۶ دوشنبه ۹۲/۱۱/۲۸

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به زواره گرامی: درخواست شما به درستی ثبت شده است. لطفا منتظر باشید در صورت پذیرش با شما تماس گرفته خواهد شد.

ارسال شده در ۲۳:۲۷:۵۲ سه شنبه ۹۲/۱۱/۲۹

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به استوار گرامی: لطفا از ابتدا فرم را تکمیل نمایید. این امکان برایتان مهیا شده است.

ارسال شده در ۲۳:۳۰:۵۹ سه شنبه ۹۲/۱۱/۲۹

زینب قوامی فر میگوید :

با سلام. بنده فرم استخدام محقق رو پر کردم ولی هنوز با من تماسی گرفته نشده . تا کی باید منتظر باشم. با تشکر

ارسال شده در ۱۰:۵۴:۰۵ یکشنبه ۹۲/۱۲/۰۴

اپرتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به قوامی فر گرامی: لطفا شکیبا باشید. در صورت پذیرش با شما تماس گرفته خواهد شد.

ارسال شده در ۲۱:۲۱:۱۲ یکشنبه ۹۲/۱۲/۰۴

زارعی نژاد میگوید :

سلام. کد رهگیری من: 10960. ضمن اینکه پیشنهادی دارم: من میتوانم با قیمتی حدود یک سوم موسسه معتبر و پیشرفته ویراستاری آمریکا یعنی AJE به سایت http://www.aje.com ، ویرایش نی تیو پیشرفته تا حدود دوبرابر بهتر از این سایت را برایتان فراهم کنم. این کار توسط بهترین ویراستار انگلیس الاصل انجام می شود. لزوم ویرایش انگلیسی برای مجلات معتبر انگلیسی زبان یکی از ملزومات هست.

ارسال شده در ۱۳:۰۰:۰۸ دوشنبه ۹۲/۱۲/۰۵

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به زارعی نژاد گرامی: ضمن تشکر از پیشنهاد شما، مطمئنا وقتی ویرایش یک مقاله 6000 کلمه ایی 800 هزار تومان محاسبه شود می بایست توسط مترجمین نی تیو انجام شود. البته موسسه ایران تایپیست با همکاری موسسات بین المللی این امکان را برای مشتریان خود ایجاد می کند و همچنین هم اکنون موسسه ایران تایپیست مترجمین زیادی از سراسر جهان من جمله روسیه، هند، مالری، کانادا و ... دارد که ما را در مسیر هدف موسسه همراهی می کنند. مطمئنا به شما نیز در صورت پذیرش این امکان برای سنجش توانایی هایتان در رشته خودتان داده خواهد شد. رزومه شما به تازگی ثبت شده است. لطفا منتظر باشید در صورت پذیرش با شما تماس گرفته خواهد شد. ضمن اینکه در این موسسه قیمت ها مصوب می باشد و تعیین قیمت با تیم قیمت گذاری موسسه می باشد. با احترام

ارسال شده در ۲۱:۴۱:۴۰ دوشنبه ۹۲/۱۲/۰۵

باسلام،زمان دقیق اعلام نتایج استخدام محقق چه زمانی خواهد آمد؟

ارسال شده در ۰۹:۱۳:۰۹ شنبه ۹۲/۱۲/۱۰

با سلام اعلام نتایج دقیقا چه زمانی خواهد بود؟

ارسال شده در ۱۰:۱۹:۵۳ چهارشنبه ۹۲/۱۲/۲۱

با سلام اعلام نتایج دقیقا چه زمانی خواهد بود؟

ارسال شده در ۱۰:۲۰:۰۹ چهارشنبه ۹۲/۱۲/۲۱

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به زواره گرامی: لطفا شکیبا باشید، سری بعد استخدام در تاریخ 15 فروردین 1393 می باشد

ارسال شده در ۲۱:۱۱:۴۵ پنجشنبه ۹۲/۱۲/۲۲

ساره جمالی میگوید :

با سلام و احترام؛ملاک موسسه برای استخدام محقق بر چه پایه و اساسی است و استخدام هر چند یک بار اعلام میگردد؟بنده که اوایل بهمن ماه ثبت نام کرده ام یعنی در دور جدید رد شده ام؟

ارسال شده در ۰۹:۵۷:۳۹ شنبه ۹۲/۱۲/۲۴

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به جمالی گرامی: استخدام بر حسب نیاز در رشته ها و تخصص های مورد نظر انجام می شود. اولین سری استخدام در اواسط فروردین 1393 می باشد.

ارسال شده در ۱۶:۱۴:۴۱ شنبه ۹۲/۱۲/۲۴

سیده زهرا حسینی میگوید :

سلام.در مورد استخدام محقق میخاستم بدونم میزان درامدی که برای هر کار پژوهشی محاسبه میشود حدودا چه میزان است؟ و سوال دیگه این که تعداد کاری که به فرد سپرده میشود چه تعداد در ماه است؟ کیفیت کار هم چقدر اهمیت دارد؟

ارسال شده در ۱۸:۰۹:۲۳ یکشنبه ۹۲/۱۲/۲۵

سیده زهرا حسینی میگوید :

سلام.در مورد استخدام محقق میخاستم بدونم میزان درامدی که برای هر کار پژوهشی محاسبه میشود حدودا چه میزان است؟ و سوال دیگه این که تعداد کاری که به فرد سپرده میشود چه تعداد در ماه است؟ کیفیت کار هم چقدر اهمیت دارد؟

ارسال شده در ۱۸:۰۹:۵۰ یکشنبه ۹۲/۱۲/۲۵

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به حسینی گرامی: پژوهانه ها از 100 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغییر است و البته به نوع و حجم پژوهش ها دارد. البته یکی از اساسی ترین سیاست های موسسه اصلت و کیفیت تحقیق ها می باشد و در پس قرارداد ها هر گونه کپی یا جعل مورد تعقیب قرار می گیرند. تعداد کار در ماه بستگی به نوع سفارش و البته توانای و زمان تخصیص داده شده متفاوت می باشد.

ارسال شده در ۰۰:۱۱:۱۶ دوشنبه ۹۲/۱۲/۲۶

شیما جعفریان میگوید :

سلام! خسته نباشید کد رهگیری من11259 می خواستم فرمم رو پیگیری کنم. با تشکر

ارسال شده در ۱۴:۳۲:۵۳ سه شنبه ۹۲/۱۲/۲۷

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به جعفریان گرامی: ضمن سلام. لطفا شکیبا باشید در اواسط فروردین استخدام نیروی جدید شروع می شود.

ارسال شده در ۱۷:۰۱:۳۶ چهارشنبه ۹۲/۱۲/۲۸

ماهرخ میگوید :

سلام برای قسمت رزومه دقیقا چی باید آپلود کنیم؟؟؟

ارسال شده در ۱۳:۴۸:۵۶ سه شنبه ۹۳/۰۱/۱۲

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به ماهرخ گرامی: رزومه متشکل از سوابق تحصیلی و کاری شما می باشد.

ارسال شده در ۱۴:۱۴:۲۹ سه شنبه ۹۳/۰۱/۱۲

ماهرخ میگوید :

سلام ممنون از جوابتون من فایل jpg عکش و کارت ملی رو آپلود میکنم ولی سیستم قبول نمیکنه. و تصویر رو نامعتبر اعلام میکنه.چرا؟

ارسال شده در ۰۰:۴۰:۴۷ شنبه ۹۳/۰۱/۱۶

Tayfeh میگوید :

با سلام! من فرم استخدام محقق را پرکرده وارسال کردم با کد رهگیری 11003. ولی بعد از آپلود مدارک نام فایل ها دیده نمی شد . لطفا به من اطلاع دهید که آیا مدارک خواسته شده آپلود شده یا نه و اگر نه چگونه می توانم دوباره آنها را آپلود کنم. با تشکر!

ارسال شده در ۲۰:۳۵:۰۵ شنبه ۹۳/۰۱/۱۶

ماهرخ میگوید :

سلام میشه مشکل آپلودو بهم بگید؟؟؟سیستم به هیچ وجه قبول نمیکنه

ارسال شده در ۰۰:۱۰:۲۸ یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۷

ساره جمالی میگوید :

با سلام و احترام کد رهگیری بنده10513 است جواب استخدام محقق دقیقا چه زمانی خواهد آمد امروز 19فروردین 93 است و هنوز خبری نشده

ارسال شده در ۱۲:۱۰:۱۱ سه شنبه ۹۳/۰۱/۱۹

زارعی میگوید :

چی شد جریان استخدامتان؟

ارسال شده در ۱۵:۱۲:۰۸ پنجشنبه ۹۳/۰۱/۲۱

ساره جمالی میگوید :

با سلام؛چرا جواب استخدام محقق نمی یاید؟

ارسال شده در ۱۳:۴۹:۵۵ جمعه ۹۳/۰۱/۲۲

فاطمه رضاپور میگوید :

آیا میشه در دو زمینه هم همکاری کرد؟ مثلا هم مترجم و هم محقق؟

ارسال شده در ۱۵:۴۰:۲۵ دوشنبه ۹۳/۰۱/۲۵

مصطفی یعقوبی میگوید :

سلام خسته نباشید، من کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش کنترل هستم. برای استخدام محقق وقتی میخوام فرم استخدام رو پر کنم کد ملی رو که وارد می کنم میگه این کد قبلا استفاده شده است. چکار باید کنم؟فکر می کنم فرم رو قبلا پر نکرده باشم...

ارسال شده در ۱۵:۴۱:۰۲ شنبه ۹۳/۰۱/۳۰

ساره جمالی میگوید :

10513 ;بنده در آزمون محققی پذیرفته شده ام؟

ارسال شده در ۱۳:۴۲:۴۹ شنبه ۹۳/۰۲/۱۳

اامین فرج پور میگوید :

با سلام و عرض خسته نباشید بنده کد مترجمی 282 هستم که همچنین خواستار انجام همکاری به عنوان محقق با کدرهگیری 11491 می باشم. لطفا به تقاضای اینجانب رسیدگی شود. با تشکر

ارسال شده در ۲۱:۴۴:۳۲ دوشنبه ۹۳/۰۲/۲۹

عرفان خاصه میگوید :

سلام خسته نباشید من 11 ساله که زبان کار میکنم و مدرک golden pearson long man رو از موسسه لانگ من آلمان دارم ودر دوره های ترجمه ی پیشرفته نیز شرکت داشته ام و حالا در چند کافی نت هم تجمه تخصصی میکنم.میخواستم ببینم بنده هم میتونم استخدام بشم؟

ارسال شده در ۰۱:۴۰:۱۱ چهارشنبه ۹۳/۰۳/۰۷

م گ میگوید :

سلام جناب شیدایی محترم، چندین روز است که به عنوان محقق ثبت نام کرده ام ولی هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده ام. لطفا پیگیری بفرمایید. متشکرم

ارسال شده در ۱۶:۴۵:۱۶ یکشنبه ۹۳/۰۳/۱۱

محی الدین آورجه میگوید :

با سلام حدود چند ماه است درخواست استخدام محقق داده ام هنوز خبری نشده؟ آیا درخواستم ثبت شده و نتیجه اش کی اعلام میشه؟؟

ارسال شده در ۲۱:۱۶:۵۹ پنجشنبه ۹۳/۰۳/۲۲

فاطمه محمدزاده میگوید :

با سلام و احترام اينجانب از رزومه قابل توجهي ( رتبه دوم كشوري در آزمون كارشناسي اشد، فار غ التحصيل ممتاز در اين مقطع از دانشگاه اميركبير، .... ) برخوردار ميباشم بعنوان محقق درخواست خود را ثبت نمودم، ولي متاسفانه هنوز تماسي دريافت نكرده ام گزينش بر چه اساسي انجام ميشود؟

ارسال شده در ۱۵:۳۴:۰۴ یکشنبه ۹۳/۰۳/۲۵

فاطمه رضاپور میگوید :

با سلام من در موسسه شما مترجم هستم. زمانی که میخوام برای محقق درخواست بدم. سیستم اجازه نمیده و میگه کد ملی شما قبلا ثبت شده. میخواستم بدونم باید چکار کنم و چطور ثبت تقاضا کنم؟

ارسال شده در ۱۲:۱۵:۳۶ دوشنبه ۹۳/۰۳/۲۶

نیکان صدرکریمی میگوید :

سلام، اقا من 2 هفته است منتظرم به عنوان مترجم فعال بشم. چقدر طول میکشه؟؟ بیرون کار نکردم و رزومه ندارم، ولی خودم فارغ التحصیل فنی هستم و کتاب مرجع زبان اصلی زیاد میخونم و در ترجمه هم مشکلی ندارم.

ارسال شده در ۰۹:۲۴:۴۹ چهارشنبه ۹۳/۰۳/۲۸

اصغر جلالوند میگوید :

با سلام؛ من چند وقت پیش به عنوان تایپیست؛ مترجم و محقق ثبت نام کرده ام. می خواستم بدونم با درخواست من موافقت شده یا نه؟ سپاسگزارم

ارسال شده در ۰۰:۱۰:۳۸ یکشنبه ۹۳/۰۴/۰۱

فرشته شیرگاهی میگوید :

با سلام. من چند ماه پیش برای استخدام محقق درخواست داده بودم و فرم مربوطه را پر کردم. میخواستم ببینم آیا دلیل اینکه تا الان با من تماس نگرفتند به خاطر این است که تأیید نشدم یا همچنان باید منتظر بمانم.با تشکر از شما

ارسال شده در ۱۶:۱۶:۳۵ دوشنبه ۹۳/۰۴/۰۹

nasim asghari میگوید :

با سلام. می خواستم نتیجه استخدام محقق را بدونم. در ضمن من کد پیگیری را گم کرده ام. با تشکر

ارسال شده در ۱۸:۰۰:۳۳ سه شنبه ۹۳/۰۴/۱۰

nasim asghari میگوید :

با سلام. بخش گفتگوی ایران تایپیست چندماهی هست که بروز رسانی نشده و به سوالات جواب داده نشده است. لطفا بررسی کنید.

ارسال شده در ۱۸:۳۰:۲۷ دوشنبه ۹۳/۰۴/۱۶

سید سعید علوی مقدم میگوید :

با سلام بنده حدود 1 ماه پیش برای قسمت فعالیت در قسمت تحقیق فرم پر کردم ولی هنوز جوابی نگرفته ام. در حالیکه حدود 3 روز پیش ایمیلی برای استخدام در زمینه کارهای تحقیقاتی دریافت کردم. می خواستم ببینم وضعیت درخواست من به کجا رسیده است با تشکر

ارسال شده در ۱۲:۰۱:۱۲ چهارشنبه ۹۳/۰۴/۱۸

خضری میگوید :

با سلام و عرض ادب. من برای استخدامی محقق ثبت نام کردم ولی هنوز جوابی نیومده میخواستم پیگیری کنم کد رهگیری11797 است. ممنون اگر پیگیری شود

ارسال شده در ۱۲:۳۰:۴۳ چهارشنبه ۹۳/۰۴/۱۸

خضری میگوید :

با سلام به عنوان تایپست فرم را پرکردم ولی خبری نیست لطفا میشود پیگیری کنید

ارسال شده در ۱۴:۰۵:۳۶ شنبه ۹۳/۰۴/۲۱

سمیه افشاریان میگوید :

با سلام من میخوام بعنوان محقق ثبتنام کنم اما میخوام بدونم اگر پذیرش شدیم و بدلالی نتونسیم کار رو ادامه بدیم ایا امکان انصراف هم از کار مورد نظر مثلا بعنوان محقق هست یا نه؟ دوم اینکه استخدام های شما ایا بصورت مرتب صورت میگیرد؟

ارسال شده در ۱۷:۳۰:۲۲ سه شنبه ۹۳/۰۴/۲۴

حمیده درخشان میگوید :

سلام. من بعنوان مترجم ، محقق و تایپیست ثبت نام کردم. اما مطمئن نیستم مراحل رو کامل طی کرده باشم و ثبت نام شده باشم. میشه خواهش کنم بررسی کنین.

ارسال شده در ۱۷:۲۷:۰۲ شنبه ۹۳/۰۴/۲۸

ایمانه میگوید :

سلام من در رشته پزشکی فارغ التحصیل شدم. دکترای کامپیوتر از دانشگاه کلمبیا دارم ساکن نیویورک هستم . به کارهای اینترنتی علاقه دارم آیا می توانم جایگاهی در سایت شما داشته باشم .

ارسال شده در ۰۰:۱۹:۳۶ چهارشنبه ۹۳/۰۵/۰۸

اپراتور شیدایی میگوید :

در پاسخ به ایمانه گرامی: لطفا فرم استخدام محقق را تکمیل بفرمایید. مطمئنا در قسمت نگارش پروپوزال به انگلیسی برای اخذ پذیرش میتوانید همکاری داشته باشید. با احترام

ارسال شده در ۰۰:۳۷:۴۵ دوشنبه ۹۳/۰۵/۱۳

ندا نژاد علییاری میگوید :

با سلام من محقق در رشته علوم سیاسی هستم ، قبلا در سایت ثبت نام کردم در حین ثبت نام برق رفت وقتی باز خواستم با شماره ملی ام ثبت نام را کامل کنم پیام داد که این کد ملی قبلا استفاده شده و ثبت نامم ناقص شد حالا من برا ثبت نام در سایت شما چکار کنم.

ارسال شده در ۰۹:۵۹:۰۱ یکشنبه ۹۳/۰۵/۱۹

ندا نژاد علییاری میگوید :

با سلام من محقق در رشته علوم سیاسی هستم ، قبلا در سایت ثبت نام کردم در حین ثبت نام برق رفت وقتی باز خواستم با شماره ملی ام ثبت نام را کامل کنم پیام داد که این کد ملی قبلا استفاده شده و ثبت نامم ناقص شد حالا من برا ثبت نام در سایت شما چکار کنم.

ارسال شده در ۰۹:۵۹:۲۵ یکشنبه ۹۳/۰۵/۱۹

neda nezhad aliyari میگوید :

با سلام من در حال حاضر با موسسه در زمینه تایپ همکاری دارم ولی به مدت 7 سال در کار تحقیق و پژوهش می باشم می خواستم بدونم می تونم در زمینه پژوهش با موسسه همکاری داشته باشم

ارسال شده در ۱۵:۰۱:۳۶ چهارشنبه ۹۳/۰۵/۲۹

nasim asghari میگوید :

با سلام. چطور میتوان از نتیجه استخدام محقق آگاهی یافت؟ بنده کد رهگیری را گم کردم. با تشکر

ارسال شده در ۱۵:۵۹:۴۶ یکشنبه ۹۳/۰۶/۰۲

هاشم اندیشه میگوید :

باسلام فرم محقق را پر کردم اما نتیجه اش نیامد باتشکر اندیشه

ارسال شده در ۱۴:۴۵:۴۷ سه شنبه ۹۳/۰۸/۰۶

مهسا تورانی میگوید :

با سلام.چطور میتوان از نحوه استخدام مدرس اطلاع بگیرم؟و شرایط تدریس چطور می باشد؟ با تشکر

ارسال شده در ۲۰:۲۷:۱۸ دوشنبه ۹۳/۰۸/۱۹

نیک رو میگوید :

با سلام با ارسال ایمیل از پذیرفته شدن خود مطلع و وارد بخش نیز شدم. اما اکنون قادر به ورود نیستم. خطای نادستی نام کاربری یا رمز وجود دارد. در صورتی که هیچ کدام تغییری نکرده اند.خواستار پیگیری آن هستم. متشکرم

ارسال شده در ۱۷:۴۰:۱۴ یکشنبه ۹۳/۰۸/۲۵

الهام دلفانی میگوید :

باسلام.از طرف ایران تایپیست ایمیل رسیده رمز عبور داده ولی من نمیدونم کجا وارد کنم دقیقا؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ارسال شده در ۲۲:۴۶:۴۶ یکشنبه ۹۳/۰۸/۲۵

سجاد عربی میگوید :

با سلام با ارسال ایمیل از پذیرفته شدن خود مطلع و وارد بخش نیز شدم. اما اکنون قادر به ورود نیستم. خطای نادستی نام کاربری یا رمز وجود دارد. در صورتی که هیچ کدام تغییری نکرده اند.خواستار پیگیری آن هستم. متشکرم

ارسال شده در ۰۸:۴۶:۰۱ سه شنبه ۹۳/۰۸/۲۷

فرشته عثمانی میگوید :

ببخشید من رمز عبور محقق را می زنم می گه اشتباه است آیا امکان بازیابی است؟ باتشکر

ارسال شده در ۲۲:۰۸:۰۸ یکشنبه ۹۳/۰۹/۰۲

مرتضی مرتضوی میگوید :

با سلام من هم مشکل بسیاری دیگه رو دارم، تو ایمیلم پیغام سفارش میاد اما وارد بخش مترجمی که میخوام بشم، یوزر و پسوردم رو قبول نمیکنه، چطور وارد سیستم مترجمیم بشم؟

ارسال شده در ۲۱:۵۷:۲۱ شنبه ۹۳/۰۹/۰۸

مرتضی مرتضوی میگوید :

با سلام من هم مشکل بسیاری دیگه رو دارم، تو ایمیلم پیغام سفارش میاد اما وارد بخش مترجمی که میخوام بشم، یوزر و پسوردم رو قبول نمیکنه، چطور وارد سیستم مترجمیم بشم؟

ارسال شده در ۲۱:۵۹:۴۱ شنبه ۹۳/۰۹/۰۸

حمیده کبیران میگوید :

سلام من تو مناقصه شرکت کردم میخواستم بدونم چطوری با فردی که سفارش پروپزال به من داده در ارتباط باشم چون ازشون در مورد موضوع سوال دارم. یکبار از آقای شیدایی تلفنی پرسیدم ایشان گفتن که از طریق گفتگوی سایت اما نتونستم یعنی نمیدونم چطوری و از کجا باید این گفتگو رو انجام بدم؟

ارسال شده در ۱۹:۰۶:۰۱ دوشنبه ۹۳/۰۹/۱۰

samaneh mohseni میگوید :

با سلام.ببخشید من رمز عبور محقق را می زنم می گه اشتباه است آیا امکان بازیابی است؟ باتشکر کسی که مترجم استخدام شده محقق می تواند استخدام شود؟

ارسال شده در ۰۱:۴۹:۴۴ چهارشنبه ۹۳/۰۹/۱۲

سما استوار میگوید :

سلام چند وقتی هست که به عنوان محقق تایید شده ام ولی هیچگونه سفارشی اعلام نشده

ارسال شده در ۱۳:۳۸:۲۵ جمعه ۹۳/۰۹/۱۴

شهرکی میگوید :

سلام اقای شیداری اعلام محقق نتیجه اش کی ارسال میشه ؟ 13849

ارسال شده در ۱۵:۰۰:۰۵ یکشنبه ۹۳/۰۹/۲۳

الهام سادات میگوید :

با سلام هنگام آپلود عکس پرسنلی با پیغام \\\\\\\"عکس پرسنلی معتبر نمیباشد\\\\\\\" مواجه میشوم. قابل ذکر است که این عکسی است که در بسیاری از فرمهای اینترنتی(کنکور، سازمان سنجش و...) آپلود کرده ام و مشکلی در حجم و اندازه اش ندارد.

ارسال شده در ۰۱:۴۰:۵۰ جمعه ۹۳/۰۹/۲۸

فرناز یعقوب آذری میگوید :

با سلام من درخواست خودمو به عنوان محقق و مدرس ارسال نمودم ولی هنوز خبری نیست. ممکن وضعیت منو مشخص کنید؟ ممنونم

ارسال شده در ۱۲:۱۳:۱۴ شنبه ۹۳/۱۰/۰۶

سعيده میگوید :

با سلام. متاسفانه من هم نميتونم وارد پنل شم.

ارسال شده در ۲۰:۵۱:۰۸ شنبه ۹۳/۱۰/۰۶

meysam میگوید :

با سلام و خسته نباشید به همه بعنوان محقق ایمیل و رمزی که برام پیام دادن میزنم میگه اشتباهه کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم

ارسال شده در ۰۲:۲۲:۲۵ سه شنبه ۹۳/۱۰/۱۶

چنار میگوید :

سلام میخواستم ببینم چه زمانی نتایج استخدام مترجم اعلام میشه؟ ما بیشتر از یک ماهه ثبت نام کردیم

ارسال شده در ۰۰:۵۲:۴۴ شنبه ۹۳/۱۱/۰۴

طاهره عرب میگوید :

سلام، من امروز براي استخدام محقق و تايپيست و مترجم درخواست دادم. در قسمت ارسال عكس كارت ملي يك اشتباه صورت گرفته، چطور ميتونم تصحيحش كنم و اينكه كي مي تونم از نتيجه ي استخدام باخبر شم؟! كد رهگيري من هم: ١٤٥٤٢ ممنون از پاسخگويي شما

ارسال شده در ۱۳:۵۷:۰۴ جمعه ۹۳/۱۲/۰۸

زینب میگوید :

سلام، میخواستم بپرسم برای استخدام محقق منظورتون از رزومه دقیقا چه مدارکی هست؟

ارسال شده در ۱۴:۳۰:۲۹ چهارشنبه ۹۳/۱۲/۲۰

رها میگوید :

سلام خسته نباشید مهندس کامپیوتر مقطع کارشناسی هستم و مدرس icdl )word,excel ,power point, windows 7 ) هستم و طراحی سایت با php اشنایی دارم میخواستم بدونم در چه زمینه ای میتونم با شما همکاری کنم.با تشکر

ارسال شده در ۱۷:۵۸:۰۸ پنجشنبه ۹۴/۰۱/۲۷

مژگان رشیدی میگوید :

سلام وقت بخیر من فرم های استخدامی را پرکردم اما ایمیلی دریافت نکردم

ارسال شده در ۱۱:۳۹:۱۸ دوشنبه ۹۴/۰۱/۳۱

علی میگوید :

سلام متاسفانه من مطلب روشنی درباره مسائل مالی ندیدم روش کار شما به ازای مقاله و هر پروژه تحقیقی که ما انجام بدیم به چه صورت است؟ بحث مالی هیچ جا گفته نشده یا حداقل من ندیدم توضیح می فرمائید ممنون می شم

ارسال شده در ۱۲:۴۵:۳۲ چهارشنبه ۹۴/۰۲/۱۶

صدیقه شکری میگوید :

من بعنوان محقق درخواست همکاری دادم ولی هنوز نمیدونم که با درخواست من موافقت شده یا نه! کد رهگیری من 14957

ارسال شده در ۲۱:۰۲:۳۴ چهارشنبه ۹۴/۰۲/۳۰

صدیقه شکری میگوید :

من بعنوان محقق درخواست همکاری دادم ولی هنوز نمیدونم که با درخواست من موافقت شده یا نه! کد رهگیری من 14957

ارسال شده در ۲۱:۰۴:۵۰ چهارشنبه ۹۴/۰۲/۳۰

مهران فردوسی اسکوئی میگوید :

دوست عزیز چرا پیام من ثبت نشده است...جواب هم که نمی دهید

ارسال شده در ۲۲:۴۸:۱۸ پنجشنبه ۹۴/۰۲/۳۱

سلام چرا پیام من اینجا ثبت نمیشه؟ من درخواست استخدام دادم و کد پیگیری گرفتم ولی جائی نیست که من با کد بتونم استخدام خودم رو پیگیری کنم...هیچ کس جواب گو نیست ..

ارسال شده در ۱۳:۳۱:۵۲ سه شنبه ۹۴/۰۳/۰۵

عباسی میگوید :

با سلام من برای محقق در سایت شما ثبت نام کردم و کد 14963 این هست. ولی تا حالا با من تماسی گرفته نشده یعنی تمایلی به همکاری وجود نداره یا هنوز بررسی نکردین؟ به هرحال در هر صورت اگه بهم خبر بدین ممنون میشم. دوست داشتم کار پژوهشی انجام بدم . لطفا جوابو بهم ایمیل کنید ممنون

ارسال شده در ۱۳:۲۷:۳۴ سه شنبه ۹۴/۰۳/۱۹

امید نژادیان میگوید :

سلام به نظرم من موقع ثبت نام ایمیلم رو اشتباه وارد کردم. حالا نمی تونم وارد اکانتم بشم.چی کار باید بکنم.

ارسال شده در ۰۰:۲۸:۰۷ چهارشنبه ۹۴/۰۳/۲۷

سلام پیام من رو چرا اینجا نمی گذارید؟ من برای استخدام محقق ثبت نام کردم ، اگر مایل به همکاری نیستید حداقل اعلام کنید یا ایمیلی بزنید لطفا.

ارسال شده در ۲۳:۰۰:۲۸ جمعه ۹۴/۰۴/۰۵

حبیبی میگوید :

سلام لطفا نتیجه بررسی کد رهگیری 15703 را اعلام فرمائید.

ارسال شده در ۲۳:۵۴:۰۱ یکشنبه ۹۴/۰۴/۰۷

آرش فهیم نیا میگوید :

کاملا مشخصه این سیستم ناقص و غیر پاسخگوست، دوستان وقت خودتونو تلف نکنید.

ارسال شده در ۱۱:۵۸:۱۷ پنجشنبه ۹۴/۰۴/۱۱

ستار خدادوستان میگوید :

با سلام و وقت بخیر، من فرم های استخدامی برای مترجم و تایپیست رو پر کردم ولی هنوز جوابی از جانب شما دریافت نکردم، چقدر باید منتظر بمونم؟ با تشکر.

ارسال شده در ۱۲:۱۳:۲۷ شنبه ۹۴/۰۴/۱۳

امینی میگوید :

سلام ، من زمانی فرم ثبت نام پر می کردم این گزینه تحصلات برای من رو دیپلم زده شده بود تا اومدم درستش کنم نشد و پیغام اومد که فایلتون ثبت شده . من تحصیلات لیسان الکترونیک ، درصورتی تو فرمم خورد دیپلم ، حالا باید چیکار کنم؟

ارسال شده در ۰۰:۴۸:۲۸ جمعه ۹۴/۰۴/۲۶

اصغر میگوید :

بنده تو سایت ثبت نام کردم اما در مرحله دریافت کد از شماره ای که فرستادین موندم من با هنین ایمیل ثبت نام کردم

ارسال شده در ۰۸:۳۹:۴۳ دوشنبه ۹۴/۰۵/۰۵

زهرا میگوید :

سلام. با 3 مرورگر مختلف عکس پرسنلی ام را آپلود کردم ولی پیغام عکس پرسنلی معتبر نمیباشد مواجه میشوم. بفرمایید چطور مشکل را برطرف کنم.

ارسال شده در ۱۳:۲۹:۵۴ دوشنبه ۹۴/۰۵/۲۶

سعیده میگوید :

سلام بنده ثبت نام کردم ولی کد رهگیری دریافت نکردم درضمن سوالی که اقای علی پرسیدن سوال منم هست ممنون

ارسال شده در ۱۹:۵۲:۵۰ یکشنبه ۹۴/۰۶/۰۱

سمر درستی میگوید :

با عرض سلام من چندین بار برای استخدام مترجم ومحقق فرم پر کردم ولی خبری نشد.لطفاٌ بگویید چه زمانی استخدام میسر می شود؟

ارسال شده در ۰۹:۳۳:۴۶ دوشنبه ۹۴/۰۶/۲۳

حکیم وزیری میگوید :

سلام.بنده قسمت استخدام مترجمین زبان عربی به فارسی رو انتخاب کردم وآزمون دادم اما ازم آزمون فارسی به انگلیسی گرفت بااین حال من فارسی رو به عربی ترجمه کردم/لطفا به کار بنده رسیدگی کنید

ارسال شده در ۲۰:۱۶:۰۰ سه شنبه ۹۴/۰۶/۳۱

مریم حسینی میگوید :

15734 آیا ثبت نام من به درستی انجام شده است؟

ارسال شده در ۱۱:۲۴:۵۶ دوشنبه ۹۴/۰۷/۰۶

فاطمه میگوید :

با سلام فرم محقق و مدرس را پر کرده و ایمیل زده شده است که با شماره تلفن هایی تماس بگیرم با آن ها تماس گرفتم گفتند به انجمن گفتگوها برو و سوالت را بپرس در صورتی که از ارشدان به من ایمیل زندند با خنم علوی تماس بگیرم و ایشون گفتند به سایت ایران تایپیست بخش گفتگوی انجمن ها برو

ارسال شده در ۱۰:۱۸:۰۵ پنجشنبه ۹۴/۰۷/۳۰

وحیده میگوید :

سلام خسته نباشید من دفاع کردم و سایت به اطلاعاتم دسترسی نداشتم و چون معدل بعد از چاپ مقالاتمون محاسبه می شه و معدل اصلیمو نتونستم بنویسم تقریبی نوشتم دوم اینکه من تازه مقاله ام جهت چاپ را برای استادم در دانشگاه تهران فرستادم و خوشبختانه گفتن کیفیت خوبی داره و ایرادات جزئی بود اگر بعدا خواستم مقاله برای چاپ کار کنم قطعا ممکنه ضعفهایی باشه آیا این ضعفها آموزش داده خواهد شد؟ و ضمنا هنوز چون تازه برای چاپ می فرستم هنوز در قسمت استخدامی درج نکردم امیدوارم زیاد تاثیرگذار نباشه با تشکر فلاحی

ارسال شده در ۱۲:۳۱:۴۷ یکشنبه ۹۴/۰۸/۰۳

علی حقگو میگوید :

سلام برای استخدام محقق اقدام کردم می خواستم از نتیجش با خبر بشم. کد رهیگیری : 10956 ممنون

ارسال شده در ۲۱:۴۶:۱۹ سه شنبه ۹۴/۰۸/۰۵

همایون امیری میگوید :

سلام من برای استخدام محقق ثبت نام کردم با کد رهگیری 15155 الان برای ایمیلم میاد کهمحقق گرامی: سفارشی برای مناقصه در لیست سفارشات جدید شما قرار گرفت. شما می توانید با مراجعه به پنل خودتان دستمزد پیش نهادی خودتان را برای انجام ثبت بفرمایید. اما نمیتوانم وارد پروفایل شخصی بشوم . فراموشی رمز که میزنم میگوید آدرس ایمیل ثبت نشده است و مجدد هم قادر به ثبت نام نیستم.

ارسال شده در ۱۶:۰۳:۰۸ چهارشنبه ۹۴/۰۸/۲۰

محمد محمودی میگوید :

سلام من دانشجوی ترم آخر ادبیات داستانی دانشگاه شهرکرد هستم. در کنکور ارشد 94 شرکت کردم و با رتبۀ 149 در گرایش سینما و هنرهای نمایشی نیز مجاز به انتخاب رشته شدم و پس از مصاحبه در رشتۀ \" تهیه کنندگی رادیو\" - نوبت دوم - دانشگاه صدا و سیما پذیرفته شدم.اما به دلایلی تصمیم گرفتم که امسال باز هم کنکور ارشد را بدهم.حالا می خواستم بدانم شرایط برای استخدام در بخش مدرس - مولف برای بنده وجود دارد؟ یا ندارد؟

ارسال شده در ۰۵:۰۸:۳۳ سه شنبه ۹۴/۰۸/۲۶

مریم زندی میگوید :

سلام برای استخدام محقق اقدام کردم می خواستم از نتیجش با خبر بشم. کد رهیگیری : 17125 ممنون

ارسال شده در ۲۲:۳۱:۱۷ جمعه ۹۴/۰۸/۲۹

فرشیده عاشوری میگوید :

سلام من دیشب د رقسمت محققین داشتم ثبت نام می کردم ولی اینترنت قطع شد وثبت نام کامل نشد واکنون که مجدد اقدام می کنم پیغام می دهد این کد ملی ثبت شده است ومن کد رهگیری ندارم چه کاری باید انجام دهم ؟

ارسال شده در ۰۹:۰۸:۵۳ دوشنبه ۹۴/۰۹/۰۲

رضا فولادپنجه میگوید :

با سلام . من بعنوان تایپیست ثبت نام کرده بودم، نتیجه کی اعلام میشه؟

ارسال شده در ۰۹:۳۷:۱۸ شنبه ۹۴/۰۹/۲۱

محدثه زارعی میگوید :

با سلام اینجانب به عنوان مترجم و محقق پذیرفته شدم. پنل مترجمی من فعال شده ولی پنل محققی فعال نیست. ایمیل پذیرفته شدن هم رسیده.ولی با کد کاربری نمیتونم وارد بشم

ارسال شده در ۱۵:۲۳:۲۴ چهارشنبه ۹۴/۰۹/۲۵

سمیرا نوری میگوید :

سلام من مراحل درخواست همکاری در زمینه ترجمه متون انگلیسی و فارسی را داده ام.اما سوالی برای آزمون نیامده بود .لطفا پیگیری کنید آیا باید حتما آزمون را بدهم ؟

ارسال شده در ۱۲:۴۴:۲۳ چهارشنبه ۹۴/۱۰/۰۹

سمیرا نوری میگوید :

سلام من مراحل درخواست همکاری در زمینه ترجمه متون انگلیسی و فارسی را داده ام.اما سوالی برای آزمون نیامده بود .لطفا پیگیری کنید آیا باید حتما آزمون را بدهم ؟

ارسال شده در ۱۲:۴۸:۰۱ چهارشنبه ۹۴/۱۰/۰۹

سمیرا نوری میگوید :

سلام من برای همکاری ترجمه متون فارسی و انگلیسی ثبت نام کردم.تمام مراحل را طی کردم اما آزمون نیامد روی صفحه.حالا میخوام نتیجه درخواستمو بدونم

ارسال شده در ۱۴:۵۳:۲۲ چهارشنبه ۹۴/۱۰/۰۹

فاطمه امینی میگوید :

با سلام برای استخدام محقق فرم پر کرده ام با کد رهگیری 17444 اما هنوز با من تماس گرفته نشده است آیا در لیست انتظار تماس قرار دارم؟

ارسال شده در ۱۶:۲۱:۲۴ چهارشنبه ۹۴/۱۰/۰۹

محمود شادمانی میگوید :

با سلام برای بنده اس ام اس اومده که با ایمیل و پسوردی که دادین وارد پورتال بشم ولی وارد نمیشه و میگه پسورد اشتباهه.خواهشا راهنمایی بفرمایین

ارسال شده در ۱۹:۱۰:۲۳ یکشنبه ۹۴/۱۰/۲۰

پریسا کریمی میگوید :

با سلام من در قسمت آپلود عکس پرسنلی و کارت شناسایی مشکل دارم. پسوند فایل هایی که ضمیمه می کنم درست هستند، ولی سیستم پیغام میدهد که عکس ها معتبر نمی باشد. ممنون میشم راهنمایی کنید

ارسال شده در ۱۵:۵۵:۵۶ دوشنبه ۹۴/۱۰/۲۸

مهدی هیرچی میگوید :

سلام چند روز قبل ثبت نام کردم با کد رهگیری 17793 ممنون میشم جواب بدین در صورت نیاز با تشکر

ارسال شده در ۰۸:۳۰:۰۷ سه شنبه ۹۴/۱۱/۱۳

سعید اکبرزاده میگوید :

//سلام میخواستم بدونم با درخواست استخدام تایپیست من موافقت شده یا نه؟؟ اصلا ثبت نامم دذست انجام شده?????

ارسال شده در ۱۲:۲۴:۳۶ سه شنبه ۹۴/۱۱/۱۳

رضوان کرمی میگوید :

سلام. در سامانه ثبت نام کردم ولی گذرواژه ندارم. درواقع چطوری می‌توانم گذرواژه از سامتنه دریافت کنم. ممنون

ارسال شده در ۱۶:۴۶:۳۸ دوشنبه ۹۴/۱۲/۰۳

سمیرا کیانی میگوید :

سلام ببخشید من حدودا یک هفته ای هست که درخواست دادم و ثبت شده ولی با من تماسی گرفته نشده. این به این منظوره که هیئت مدیره با در خواست من موافقت نکردن؟

ارسال شده در ۲۰:۵۸:۳۷ سه شنبه ۹۴/۱۲/۰۴

سیما محمدی میگوید :

با سلام و عرض تشکر، من برای استخدام محقق اقدام کردم ولی وقتی کد ملی رو وارد میکنم پیام اینکه قبلا ثبت نام شده اید میاد و ار ادامه ثبت نام جلوگیری میکنه، لطفا راهنمایی بفرمایید.

ارسال شده در ۱۳:۰۳:۴۴ سه شنبه ۹۵/۰۱/۱۰

حسین کامکار میگوید :

سلام!برای استخدام محقق اقدام کردم.ولی برای ورود کد ملی رو میخواد.وقتی وارد می کنم، این پیام میده : این شماره قبلا وارد شده و مجاز نیستید ادامه بدید.درصورتی که من برای تایپ و کارمند اینترنتی اقدام کزدم نه محقق!بفرمایید چکارباید بکنم؟

ارسال شده در ۱۰:۵۳:۴۴ یکشنبه ۹۵/۰۱/۲۲

عیسی میگوید :

سلام در قسمت استخدام محقق در مرحله سوم، تصویر کارت ملی رو آپلود نمیکنه و میگه معتبر نیست. از دو مرورگر استفاده کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد. الان چکار باید بکتم؟ با تشکر

ارسال شده در ۱۰:۱۰:۰۰ سه شنبه ۹۵/۰۱/۳۱

محمد یگانه میگوید :

سلام و وقت بخیر. بنده فرم استخدام محقق رو پر کردم و کد رهگیری بنده 18573 می باشد. میخواستم بدونم دوره استخدام چه ماهی می باشد؟ سپاسگزارم

ارسال شده در ۲۱:۰۲:۰۳ چهارشنبه ۹۵/۰۲/۰۸

سید حسین یزدانی میگوید :

با سلام و وقت بخیر، من فرم های استخدامی برای مترجم و تایپیست رو پر کردم ولی هنوز جوابی از جانب شما دریافت نکردم، چقدر باید منتظر بمونم؟ با تشکر.

ارسال شده در ۰۹:۱۳:۳۸ دوشنبه ۹۵/۰۳/۱۰

نازلی ناز میگوید :

سلام.در قسمت اپلود کارت ملی پیام معتبر نمیباشد ظاهر میشود در حالیکه قبلا همین عکس رو برای سازمان سنجش اپلود کرده بودم و معتبر بود.پسوند فایل هم مطابق پسوند درخواستی سایت هست

ارسال شده در ۲۱:۴۴:۴۸ دوشنبه ۹۵/۰۳/۱۷

فریبا سلامی میگوید :

با سلام و وقت بخیر بنده در استخدام محقق ثبت نام کردم و کد رهگیری هم گرفتم ولی با من تماسی گرفته نشد و همچنین دو بار برای بنده کار ایمیل گردیده است که اصلا نمی توانم وارد پنل کاربری شوم ، چندین بار هم درخواست عوض شدن رمز را دادم ولی بازهم نتوانستم وارد شوم. علت چیست؟ از حسن توجه شما سپاسگزارم باتشکر

ارسال شده در ۱۰:۲۱:۱۳ شنبه ۹۵/۰۳/۲۲

افشین میگوید :

من در قسمت بار گذاری مدارک با ین خطا مواجه شدم تصویر مربوط به کارت شناسایی معتبر نمیباشد. حتی مرورگر هم تعویض کردم ولی فایده نداد

ارسال شده در ۱۳:۲۶:۴۷ شنبه ۹۵/۰۳/۲۹

ناهید بابایی میگوید :

با سلام . من بعنوان محقق در سامانه ثبت نام کردم و نام کاربری من مورد تایید واقع شده . امروز میخواستم جزواتی رو در سایت وارد کنم تا برای فروش انها اقدام کنم متاسفانه در صفحه کاربری من گزینه های ثبت جزوات جدید یا لیست جزوات من وجود ندارد چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم و فهرستی از جزواتی که میخوام جهت فروش در سایت قرار بدم رو ثبت کنم؟ کد رهگیری : 19202 با سپاس

ارسال شده در ۰۱:۵۹:۰۸ یکشنبه ۹۵/۰۳/۳۰

ف آقاجانپور میگوید :

با سلام هنگام آپلود عکس پرسنلی و کارت ملی با پیغام \"عکس پرسنلی و ... معتبر نمیباشد\" مواجه میشوم در صورتیکه و مشکلی در نوع، حجم و اندازه اش ندارد و نامش را هم به انگلیسی و هم به فارسی امتحان نموده و همه ی مرورگرها رو هم امتحان کردم. لطفا راهنمایی فرمایید.

ارسال شده در ۱۰:۳۶:۴۶ یکشنبه ۹۵/۰۵/۲۴

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به ندا نژاد علییاری گرامی: متاسفانه امکان آزمون وجدد وجود ندارد.

ارسال شده در ۱۶:۲۰:۲۱ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۱۷

مسئول استخدام میگوید :

ندا نژاد علییاری گرامی:بله شما می توانید به عنوان محقق درخواست استخدام دهید.

ارسال شده در ۱۲:۵۵:۱۳ شنبه ۹۵/۰۶/۲۰

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به نسیم اصغری گرامی: شما استخدام شده اید.

ارسال شده در ۱۳:۰۰:۱۳ شنبه ۹۵/۰۶/۲۰

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به هاشم اندیشه گرامی: شما نیز به عنوان محقق استخدام شده اید.

ارسال شده در ۱۳:۰۴:۲۵ شنبه ۹۵/۰۶/۲۰

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به مهسا تورانی گرامی:برای استخدام مدرس شما به سایت ارشدان مراجعه نمایید

ارسال شده در ۱۴:۴۱:۱۲ سه شنبه ۹۵/۰۶/۲۳

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به نیک رو گرامی:لطفا نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل بفرمایید.

ارسال شده در ۱۴:۴۳:۲۸ سه شنبه ۹۵/۰۶/۲۳

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به فرشته عثمانی گرامی:بله لطفا با بخش تحقیق تماس بگیرید.

ارسال شده در ۱۴:۴۵:۳۲ سه شنبه ۹۵/۰۶/۲۳

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به مرتضی مرتضوی گرامی:برای حل این مشکل شما می توانید به بازرسی به آدرس itbazrasi@gmail.com ایمیل بزنید.

ارسال شده در ۱۴:۴۹:۳۴ سه شنبه ۹۵/۰۶/۲۳

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به الهام دلفانی گرامی:در پایین ترین قسمت سایت بر روی قسمت ورد تایپیست کلیک نمایید و اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید.

ارسال شده در ۱۵:۱۵:۱۱ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۲۴

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به حمیده کبیران گرامی:شما به راحتی بعد از پرداخت می توانید از طریق بحث وگفتگو داخل سفارش با محقق خود ارتباط داشته باشید.در صورتیکه که اطلاعات بیشتری بخواهید با بخش تحقیق تماس بگیرید تا قبل از پرداخت برای شما کنفرانس تلفنی گذاشته شود.

ارسال شده در ۱۵:۲۰:۰۴ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۲۴

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به سمانه محسنی گرامی:بله شما می توانید با بخش بازرسی itbazrasi@gmail.com مکاتبه نمایید.

ارسال شده در ۱۵:۲۲:۳۵ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۲۴

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به سما استوار گرامی:برای دریافت سفارش بخش تحقیق باید با اپراتور بخش تحقیق ارتباط بگیرید.

ارسال شده در ۱۵:۲۴:۲۳ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۲۴

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به الهام سادات گرامی:مرورگرتان را عوض کنید.

ارسال شده در ۱۵:۲۵:۳۹ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۲۴

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به فرناز یعقوب آذری گرامی: لطفا منتظر باشید در صورت پذیرش با شما تماس گرفته می شود.

ارسال شده در ۱۲:۳۰:۰۱ شنبه ۹۵/۰۶/۲۷

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به سعيده گرامی: در صورتیکه استخدام شده اید و نمی توانید وارد پنل کاربریتان بشوید با بخش بازرسی مکاتبه نمایید.

ارسال شده در ۱۲:۳۲:۱۴ شنبه ۹۵/۰۶/۲۷

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به میثم گرامی: شما می توانید با بخش تحقیق تماس بگیرید تا مشکل شما رو برطرف نمایند.

ارسال شده در ۱۲:۳۶:۲۳ شنبه ۹۵/۰۶/۲۷

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به چنارگرامی: در صورتیکه پذیرفته شوید با شما تماس گرفته می شود لطفا منتظر باشید.

ارسال شده در ۱۲:۴۲:۰۸ شنبه ۹۵/۰۶/۲۷

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به طاهره عرب گرامی: امکان ادیت مدارک ارسالی وجود ندارد و در صورتیکه استخدام شوید با شما تماس گرفته می شود.

ارسال شده در ۱۲:۴۳:۵۳ شنبه ۹۵/۰۶/۲۷

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به رها گرامی: شما می توانید فرم استخدام محقق را تکمیل نمایید.

ارسال شده در ۱۶:۴۹:۲۴ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به مژگان رشیدی گرامی:لطفا منتظر باشید در صورت پذیرش با شما تماس گرفته خواهد شد.

ارسال شده در ۱۶:۵۲:۲۵ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به صدیقه شکری گرامی:منتظر باشید در صورت استخدام با شما تماس گرفته می شود.

ارسال شده در ۱۶:۵۵:۳۶ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به مهران فردوسی اسکوئی گرامی:در صورتی که بعنوان محقق استخدام شوید با شما تماس گرفته می شود لطفا منتظر با شید.

ارسال شده در ۱۶:۵۸:۳۵ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به عباسی گرامی:این رو می بایست با بخش تحقیق به صورت تلفنی در تماس باشید تا پس از اعتماد سازی کار به شما واسپاری شود.

ارسال شده در ۱۷:۰۳:۵۱ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به امید نژادیان گرامی:اگر پس از استخدامی نمی توانید وارد شوید با بخش بازرسی مکاتبه نمایید.

ارسال شده در ۱۷:۰۶:۴۵ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به مهران فردوسی گرامی:لطفا منتظر باشید در صورتیکه پذیرفته شوید با شما تماس گرفته خواهد شد.

ارسال شده در ۱۷:۰۸:۰۳ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به حبیبی گرامی:نام و نام خانوادگی خود را کامل بفرمایید.

ارسال شده در ۱۷:۱۰:۱۰ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به ستار خدادوستان گرامی:لطفا منتظر باشید در صورت استخدام با شما تماس گرفته خواهد شد.

ارسال شده در ۱۷:۱۲:۳۷ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به امینی گرامی: لطفا نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل بفرمایید.

ارسال شده در ۱۷:۱۴:۵۶ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به اصغر گرامی:در صورت استخدام به شما اطلاع داده خواهد شد.

ارسال شده در ۱۷:۱۶:۰۶ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به زهرا گرامی:فرمت عکس خود را عوض کنید اگر با فرمت gpg انجام می دادید هم اکنون با png انجام بدهید.

ارسال شده در ۱۷:۱۸:۲۴ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به سعیده گرامی:اون سوال خودتون را مطرح فرمایید.

ارسال شده در ۱۷:۲۰:۲۵ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به سمر درستی گرامی:در صورتی که شما دو بار فرم رو پر کنید سیستم شما را به صورت اتومات بلاک خواهد نمود .لطفا منتظر باشید در صورت پذیرش با شما تماس گرفته خواهد شد

ارسال شده در ۱۷:۲۳:۲۶ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به حکیم وزیری گرامی:آزمون شما به درستی ثبت شده است.

ارسال شده در ۱۷:۲۹:۳۵ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به مریم حسینی گرامی:بله درخواست شما به درستی ثبت شده است لطفا منتظر بمانید.

ارسال شده در ۱۷:۳۲:۱۰ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به فاطمه گرامی:در صورتیکه بعنوان مدرس در وب سایت ارشدان درخواست داد ه اید از طریق ارشدان پیگیری بفرمایید.

ارسال شده در ۱۷:۵۱:۱۲ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

علی میگوید :

سلام متاسفانه بنده امکان دسترسی به پروفایل خود را ندارم ، گذرواژه قبلی فعال نیست و هنگام درخواست گذرواژه جدید پیام داده می شود که پست الکترونیک شما صحیح نیست و یا اینکه در سیستم ثبت نشده است . با تشکر

ارسال شده در ۲۱:۴۱:۲۸ دوشنبه ۹۵/۰۶/۲۹

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به وحیده گرامی:در استخدام مترجم داشتن مقاله موثر نمی باشد ولی در صورتیکه فرم استخدام محقق را پر نموده اید بسیار موثر می باشد.

ارسال شده در ۱۰:۳۶:۰۹ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به علی حقگو گرامی:شما استخدام شده اید

ارسال شده در ۱۰:۳۷:۳۲ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به ماهرخ گرامی:یکبار از فایل PNG عکس خود استفاده نمایید.

ارسال شده در ۱۰:۴۰:۱۲ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به طایفه گرامی:بله تمام فایل های شما ارسال گردیده است.

ارسال شده در ۱۰:۴۲:۰۰ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به فاطمه رضاپور گرامی:شما می توانید هر 2 تا فرم استخدام محقق ومترجم را تکمیل نمایید.

ارسال شده در ۱۰:۴۳:۵۸ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به مصطفی یعقوبی گرامی:تا به حال همچین مشکلی وجود نداشته است.لطفا با شماره 09199170040 از طریق تلگرام تماس بگیرید تا مشکل شما را برطرف نمایند.

ارسال شده در ۱۰:۴۷:۲۱ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به امین فرج پور گرامی:شما می توانید با بخش بازرسی مکاتبه نماییدتا در جهت تصریح فعال شدن شما اقدام گردد.

ارسال شده در ۱۰:۵۰:۱۰ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به عرفان خاصه گرامی:بله حتما شما می توانید فرم استخدام مترجم را تکمیل نموده وسپس در آزمون آنلاین شرکت نمایید.

ارسال شده در ۱۰:۵۵:۴۴ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به م گ گرامی:شما باید منتظر بمانید .حداقل یک ماه برای بررسی درخواست زمان می برد.

ارسال شده در ۱۰:۵۷:۳۷ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به محی الدین آورجه گرامی: جناب آقای آورجه شما استخدام شده اید.

ارسال شده در ۱۱:۰۷:۲۸ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به فاطمه محمدزاده گرامی: لطفا منتظر باشید در صورت استخدام با شما تماس گرفته خواهد شد.

ارسال شده در ۱۱:۱۰:۲۴ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به فاطمه رضاپور گرامی:لطفا با بخش بازرسی مکاتبه نمایید.

ارسال شده در ۱۱:۱۴:۴۱ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به نیکان صدرکریمی گرامی:در هر صورت حداقل یک ماه برای استخدام ،زمان شما طول می کشد.

ارسال شده در ۱۱:۱۷:۲۸ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به اصغر جلالوند گرامی:شما استخدام شده اید.

ارسال شده در ۱۱:۱۹:۳۰ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به فرشته شیرگاهی گرامی:شما استخدام شده اید.

ارسال شده در ۱۱:۲۰:۳۹ چهارشنبه ۹۵/۰۶/۳۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به سید سعید علوی مقدم گرامی:شما استخدام شده اید.

ارسال شده در ۱۰:۵۰:۰۱ پنجشنبه ۹۵/۰۷/۰۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به خضری گرامی:لطفا منتظر باشید در صورت استخدام با شما تماس گرفته می شود.

ارسال شده در ۱۰:۵۵:۵۱ پنجشنبه ۹۵/۰۷/۰۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به سمیه افشاریان گرامی:ادامه همکاری به صورت اختیاری می باشد.

ارسال شده در ۱۰:۵۷:۲۶ پنجشنبه ۹۵/۰۷/۰۱

مسئول استخدام میگوید :

در پاسخ به حمیده درخشان گرامی:درخواست های استخدام شما به درستی ثبت شده اند.

ارسال شده در ۱۱:۰۲:۰۸ پنجشنبه ۹۵/۰۷/۰۱

علی صادقی میگوید :

با سلام من کارشناسی ارشدمو تو گرایش علوم دامی از دانشگاه سرارسی اخذ کردم ولی رتبه برتر نیستم میتونم تو قسمت مدرس و مولف برای استخدام شرکت کنم ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید...

ارسال شده در ۱۸:۳۸:۲۹ سه شنبه ۹۵/۰۷/۰۶

مهسا میگوید :

سلام خسته نباشید. پیامی به خط من ارسال شده که گذرواژه ورود به پنلم رو فرستاده ولی هرچی ایمیل و اون رمز رو وارد میکنم اخطار میاد که کاربری با این مشخصات وجود ندارد

ارسال شده در ۱۳:۰۰:۰۱ جمعه ۹۷/۰۳/۰۴

محمدجواد زید ابادی میگوید :

سلام من یکی از تایپستهای سایتم که به دلیل خراب شدن سیستم چند وقت نتوانستم سفارش بگیرم . حالا دیگه سایت برام باز نمیشه لطفا اگه میشه برا من باز کنید تا سفارش انجام بدم سپاسگذازم

ارسال شده در ۱۶:۵۷:۲۹ یکشنبه ۹۷/۰۳/۲۰

مسئول استخدام میگوید :

سلام لطفا برای رفع مشکل با روابط عمومی ارتباط بگیرید

ارسال شده در ۰۹:۴۷:۴۹ شنبه ۹۷/۰۵/۲۷

مسئول استخدام میگوید :

سلام به دلیل تصویب قانون مجلس شورای اسلامی مبنی بر ممنوعیت برون سپاری کارهای تحقیقاتی خدمات بخش تحقیق در ایران تایپیست دیگر ارائه نمیشود

ارسال شده در ۱۷:۴۴:۰۸ شنبه ۹۷/۰۵/۲۷

حانیه عباسی میگوید :

سلام وقتتون بخیر.من میخواستم ببینم درخواست وازمون من توی سایت ثبت شده؟چون کدپیگیری به من داده نشد.حتی مطمئن نیستم ازمونی که دادم ثبت شد.مشکل اینترنت داشتم وقط شدچن بار

ارسال شده در ۱۱:۳۷:۲۳ سه شنبه ۹۸/۱۱/۰۸

مسئول استخدام میگوید :

باسلام مجددا فرم پر کنید اگر ارور تکراری بودن دریافت کردید یعنی فرمتان در سایت ثبت شده است. با گوشی موبایل فرم پر نکنید مطمئن باشید اینترنتتان پرسرعت است

ارسال شده در ۱۲:۴۵:۰۱ یکشنبه ۹۸/۱۱/۲۷

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیک *
متن پاسخ *
آیا شما روبات هستید؟ :